Ім’я: Андрій Разін

Дата народження: 15 вересня 1963 р. (53 роки)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: р. Ставрополь

Діяльність: музичний продюсер, співак

Вага: 80 кг

Зріст: 173 см

Біографія Андрія Разіна

Андрій Разін – це людина, що прославився як перший в СРСР музичний продюсер. Створена ним група «Лагідний травень» коли-то була справжнім втіленням творчого і комерційного успіху.

Їм аплодували стадіони. Їх обожнювали і обожнювали в усіх куточках СРСР. Сам Андрій Разін рідко виходив на сцену, проте всі знали, що цим успіхом музиканти «Ласкавого травня» зобов’язані саме йому. Адже творчий геній може проявлятися не тільки в мистецтві, але і в комерції. І наш сьогоднішній герой є тому яскравим підтвердженням.

Ранні роки, дитинство та родина Андрія Разіна

Батько Андрія Разіна був родом з білоруського міста Гродно, а мама – з Ставропольського краю РРФСР. Вони зустрілися під час навчання в одному з ставропольских Вузів, проте прожили разом зовсім недовго. Їх життя обірвалися під час ненавмисної автокатастрофи, яка залишила їх малолітнього сина повною сиротою.

Андрій Разін - творець Міражів на радянській естраді

Так ще в дитячому віці Андрій Разін опинився в дитячому будинку міста Светлоград. У цьому місці він дорослішав, навчався життя і мистецтву виживання. Спочатку наш сьогоднішній герой не вирізнявся якимись яскравими прагненнями та творчими планами.

Він був самим звичайним підлітком – закінчив училище, отримав професію муляра і за напрямом комсомолу відправився на Крайню Північ. Лише тільки в більш зрілому віці майбутній музичний продюсер почав проявляти потяг до мистецтва. У 1982-му році він подав документи в Ставропольське культпросвітучилища, але провчився тут лише рік, після чого відправився в армію.

Після закінчення служби Андрій Разін повернувся назад в Ставропольський край, але вже зовсім скоро знову залишив рідні місця. У 1985-му році він відправився в місті Рязань, де вже незабаром влаштувався заступником директора в місцеву обласну філармонію. Саме в цей період в нашому сьогоднішньому герої почав проявлятися його вроджений талант до підприємництва.

Він завжди знав все і про всіх, у нього завжди були необхідні зв’язки, засоби та творчі ідеї. Саме ці якості в результаті привели Андрія Разіна в Читинський комітет телебачення і радіо, де він зміг отримати посаду першого помічника режисера, навіть не маючи ніякого профільної освіти у даній сфері.

Однак скуповуючи творче життя провінції вже дуже скоро набридла заповзятливому хлопцеві. Щасливий квиток підвернувся абсолютно випадково – в Читу на гастролі приїхала відома співачка Ганна Вескі. Як зав’язалося знайомство двох знаменитостей, зараз сказати складно. Однак факт в тому, що вже дуже скоро наш сьогоднішній герой зумів не тільки виїхати з Чити разом з трупою артистки, але і отримати посаду адміністратора.

Ласкавий Травень і Андрій Разін 1989 В цій якості Андрій об’їздив багато міст СРСР, отримавши безцінний досвід ведення справ у світі шоу-бізнесу. Але співпраця з Анною Вескі все ж виявилося не надто тривалим.

Після розставання зі співачкою Андрій перебрався назад в Ставропіллі. Там протягом деякого часу він працював у колгоспі заступником голови з постачання. Вельми примітно, що колгосп знаходився в селі Привольном, звідки був родом тодішній генсек СРСР Михайло Горбачов. Саме ця обставина (як би це не було дивно) і знову відкрило перед Разіним двері у світ радянської естради…

Зоряний шлях Андрія Разіна: «Міраж», «Ласкавий травень» та інші успіхи

У 1988-му році, отримавши гроші на купівлю трактора для щоденних потреб колгоспу, Андрій відправився в Москву, де вже незабаром витратив усі довірені йому гроші. Пустивши в діло «тракторний» фонд, наш сьогоднішній герой влаштувався на роботу в звукозаписну компанію «Рекорд», в рамках якої став займатися пошуком молодих талантів. Вельми примітно, що влаштуватися на роботу Разіну допомогло те обставина, що у спілкуванні з колегами і начальством він видавав себе за племінника Горбачова.

Забігаючи трохи вперед, варто відзначити, що подібна авантюра стала аж ніяк не останньою в житті «великого комбінатора».

Андрій Разін — скандал і бійка в студії НТВ Перший час головним проектом Андрія Разіна була група «Міраж». Наш сьогоднішній герой працював адміністратором групи, а також іноді виступав у якості співака «на розігріві». Свої перші пісні Разін заспівав в дуеті з відомою в ті роки співачкою Катерини Семенової. В цей період до нього прийшов перший успіх. Однак розстановку творчих пріоритетів змінив випадково потрапив йому в руки диск із записами групи «Ласкавий травень».

Маючи за плечима досвід життя в дитячому будинку, Андрій Разін просто не міг залишитися байдужим до творчості Юри Шатунова. Їх долі були на диво схожі, а тому вже дуже скоро наш сьогоднішній герой вирішив, у що б то не стало перевезти «Ласкавий травень» в Москву. Для цього він почав видавати себе за працівника Міністерства культури і таким чином, «користуючись службовим становищем» умовив творця групи Сергія Кузнєцова перевести «Ласкавий травень» в столицю РРФСР.

З цього моменту почався довгий шлях до вершин популярності. Записавши близько мільйона касет з піснями Шатунова, заповзятливий продюсер почав роздавати їх проводницам пасажирських поїздів, приплачуючи їм за те, щоб вони крутили їх всю дорогу. Таким чином, всього за кілька місяців група стала популярна в буквальному сенсі у всіх куточках СРСР.

Андрій Разін був тричі одружений

У дев’яності роки «Ласкавий травень» став культовим проектом. Глядачі обожнювали їх пісні, а мільйони фанатів були готові віддати все за право торкнутися до своїх кумирів. В цей момент Андрій Разін провернув свій найвідоміший трюк – трюк з «клонування» колективу. В різні роки в СНД працювало близько двадцяти груп, які виспівували пісні «під фанеру», записану Юрієм Шатуновим. Ця обставина зумовило значний комерційний успіх групи, який залишається значущим і сьогодні.

Кар’єра Андрія Разіна після розпаду групи «Ласкавий травень»

Після того як група «Лагідний травень» зникла з музичної карти СНД, Андрій Разін почав займатися бізнесом і політикою. Він був головою Ставропольського фонду культури, представником Карачаєво-Черкесії та Республіці Білорусь. В даний час наш сьогоднішній герой веде активну діяльність в якості одного з видних діячів партії «Єдина Росія».

Особисте життя Андрія Разіна

В рамках цивільного шлюбу, мав місце ще у вісімдесяті роки, у музичного продюсера народився син Ілля Разін, про існування якого Андрій дізнався лише в 2003-му році.

Згодом у житті Разіна було ще три шлюбу. Другою дружиною артиста стала Наталя Лебедєва, яка нині проживає в Угорщині. Третю дружину звали Фаїна Разіна. У шлюбі з нею на світ з’явився син продюсера – Олександр.

Відомо, що в даний час Андрій Разін живе з екс-солісткою «Ласкавого травня» Н. Грозовської. У березні 2014-го року має відбутися їхнє весілля.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: