Ім’я: Андрій Мерзлікін

Дата народження: 24 березня 1973 р. (43 роки)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: р. Корольов, Московська обл.

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 83 кг

Зріст: 181 см

Біографія Андрія Мерзлікіна

Актор Андрій Мерзлікін любимо багатьма. Досить пізно почавши грати, він вже встиг знятися в більш ніж у ста фільмах і проектах. Сьогодні Мерзлікін — один з найперспективніших акторів російського кінематографа, у якого багато шанувальників.

Дитинство, сім’я та перші ролі Андрія Мерзлікіна

Андрій народився в підмосковному місті Корольов. Він ріс в дружній сім’ї, де через кілька років після його народження на світ з’явилася ще й дівчинка по імені Олена – молодша сестра актора.

Після закінчення школи хлопчик прийняв рішення пов’язати своє життя з космонавтикою. Він став студентом технікуму космічного машинобудування, обравши спеціальність «Радіотехніка космічного машинобудування». Як відомо, в дев’яностих роках космічна галузь, як і багато інші галузі, переживає свої не найкращі роки. Економіка в країні була нестабільна. Андрій захотів змінити життя кардинально і подав документи у ВДІК. Його прийняли, і він почав навчатися на курсі Е. Кіндінова.

Актор Андрій Мерзлікін прославився на всю країну після фільму Бумер

Треба сказати, що Мерзлікін ніколи не був зразковим студентом. Він неодноразово був помічений у бійках. Результатом стало його відрахування з Вузу. Це не могло зупинити цілеспрямованої молодої людини, він все-таки закінчив навчання у Вдіку, але вже на комерційному відділенні. У 1998-му році Андрій покинув стіни інституту, отримавши «червоний» диплом.

Ще в студентські роки він брав участь у проекті «Як я провів літо». За відмінну гру Мерзлікін був відзначений нагородою. В міжнародному проекті режисера В. Поповськи Андрій отримав одну з ролей. З постановкою «Готель Європа» він побував майже в усіх європейських країнах. П’єса була настільки популярною, що незмінно збирала повні зали. Можна сказати, що постановка «Готель Європа» стала для Мерзлікіна доленосною, він яскраво заявив про себе, як про талановитого актора.

Андрій Мерзлікін в театрі, початок фільмографії

Повернувшись з гастролей, молодий актор вступив у Московський драматичний театр, керівником якого був Армен Джигарханян. У цьому театрі Мерзлікін виходив на сцену з 2001-го по 2011-ий рік. Саме у стінах цього театру актор відточив свою майстерність, зміг спробувати себе в різноманітних ролях. Глядачі оцінили роботу Мерзлікіна в постановці «Весілля Фігаро», де він виконав головну чоловічу роль у виставі «Три сестри» Андрій виходив на сцену в ролі Вершиніна, а в «Ревізорі» його можна було бачити в ролі Ляпкіна-Тяпкіна.

Актор Андрій Мерзлікін боїться постільних сцен Навчаючись у Вдіку, Мерзлікін почав робити перші кроки в кіно, знявшись у молодих режисерів. Він був задіяний у таких фільмах, як «Айлостера» початківця режисера Ольги Дарфі, «Фінал» режисера Сік Квон Ки, так само актор зіграв Ілля Хотиненко у фільмі «Чому ти мене любиш?».

Андрій не тільки грав на сцені і знімався в кіно, він з’являвся і в кліпах. Мова про кліпах таких відомих гуртів, як «Бі-2» та «Маша і ведмеді». Мерзликину пощастило, він практично відразу почав грати в популярних фільмах, хоча перший час його ролі і були другорядними. Одні з перших його ролей зіграні у фільмах «Старі шкапи», «Любити по-російськи: Губернатор». Можна сказати, що творчий шлях актора почався саме з етик кінокартин.

Кращі ролі Андрія Мерзлікіна

Починаючи з 2000-го року, Андрій почав зніматися в телесеріалах. Він зіграв у деяких серіях проекту «Далекобійники», «Забійна сила» і «Територія метелики».

У 2003-му році актор взяв участь в американському проекті «Наречена поштою», що зробило його знаменитим. У тому ж році Мерзликину запропонували одну з головних ролей у кінострічці «Бумер», в якій також знімалися Сергій Горобченко, Володимир Вдовиченков та інші, яку можна назвати знаковою для «епохи перебудови». Завдяки ролі в «Бумере» Андрій опинився в числі найпопулярніших вітчизняних акторів.

Андрій Мерзлікін про фільм Бумер

Андрій Мерзлікін в наш час

Андрій знімається в картинах, що дають йому можливість розкритися як різноплановому акторові. Він зіграв роль у фільмі «Стомлені сонцем-2» Микити Міхалкова, «Гойдалки», в кінофільмі «Брестська фортеця». Його акторська робота в «Брестської фортеці» була названа кращою, актор отримав премію ФСБ.

У 2010-му та 2011-му роках актор працював на зйомках картин «Двоє», «Сімейний будинок» і «Борис Годунов». Зіграна ним роль другого плану в картині «Борис Годунов» була названа кращою, актор отримав премію «Ніка». У 2011-му році Мерзлікін спробував себе в якості режисера. Його картина називається «GQ».

Особисте життя Андрія Мерзлікіна

У Андрія Мерзлікіна велика сім’я. Він одружився у тридцять три роки. Його дружину звуть Ганна. Вона психолог за освітою. Сьогодні Ганна займається вихованням трьох дітей. Старшого сина актора звуть Федір. Він народився в 2006-му році. Середня дочка Серафима з’явилася на світ в 2008-му. У 2010-му в сім’ї народилася молодша дочка Євдокія.

Андрій Мерзлікін з дружиною і дітьми

Прагнучи більше часу проводити з сім’єю, Андрій нерідко відправляється на зйомки разом з дружиною. Ганна – асистент режисера Юрія Морозова. Вона вважає цю роботу своїм хобі.

Мерзлікін захоплюється фотографією. У нього є два фотоапарати, якими він фотографує членів своєї великої і дружньої родини. Для підтримки форми Андрій не менше трьох разів на тиждень займається в спортивному залі. Актор займається благодійністю, беручи участь в проектах Фонду з підтримки сім’ї та дитинства.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: