Ім’я: Андрій Малахов

Дата народження: 11 січня 1972 р. (45 років)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: р. Апатити, Мурманська обл.

Діяльність: тележурналіст, ведучий і шоумен

Вага: 79 кг

Зріст: 183 см

Біографія Андрія Малахова

Тато Андрія Малахова був геофізик і за розподілом вивчав копалини Кольського півострова. Мама ж все життя виховувала дітей у дитячому садку. За що і була нагороджена медаллю. Навіть зараз вона вважається кращою в місті вихователькою. Андрій єдиний, довгоочікуваний і пізня дитина. Він народився, коли мамі було вже за 30 років.

Від матері зовні Андрій не успадкував нічого. Він схожий на батька. Від неї він успадкував ставність та імпульсивність. Батько виховав сина ввічливість і делікатність – перший при зустрічі завжди кланявся. А ось внутрішня енергія у Малахова від мами, яка постійно влаштовувала театральні вистави в дитячому садку і школі. До речі, мама Андрія жінка віруюча. Вона завжди дотримується постів, а по вихідних відвідує церкву.

Паралельно зі школою Андрій Малахов вчився грати на скрипці.

«Я відразу зрозумів, що Ойстрахом не буду, тому відбував службу абияк. В музичній школі на батьківських зборах постійно проходили показові виступи дітей. Мене завжди ставили першим, щоб потім, в середині, я своєю грою враження не зіпсував. А потім мене почали ставити ведучим концертів, тільки щоб не брав в руки інструмент. Навіть на афішах писали великими літерами моє ім’я – веде концерт Андрій Малахов. Я був щасливий» — згадує Андрій.

Загальноосвітню школу Андрій Малахов закінчив зі срібною медаллю і поїхав у Москву. Він прекрасно розумів, що публічній людині просто необхідно бути в епіцентрі суспільного життя. У столиці Андрій вступив на факультет журналістики МДУ і вийшов звідти у 1995 році з червоним дипломом.

Вже на другому курсі університету Малахов почав готувати сюжети для програми з «Неділя з Сергієм Алексєєвим» на каналі «Останкіно», а також писав і озвучував тексти для рубрики «Погода на планеті».

Популярний телеведучий

Під час навчання Андрій стажувався в Штатах. Студентам давали двісті доларів, забезпечували житлом і відправляли вчитися на журфак Мічиганського університету на рік. А ось на літні канікули житло не давали і треба було за гуртожиток платити. І двохсот доларів не вистачало. Декан журфаку дізнався, що Андрій отримав так мало і дозволив жити йому у власному котеджі. Сам же на літо з сім’єю поїхав в Майамі. Студенту доручили поливати квіти і годувати кішку. Андрій скористався такою гостинністю і влаштувався на роботу в місцевий готель. Він три рази в тиждень по кілька годин продавав газети і отримував по п’ять доларів за годину.

Під час літніх канікул Андрія Малахова відправили на телебачення Детройта. Це був підрозділ «Парамаунт Пікчерз». Гонорар дозволив йому зняти квартиру і стати цілком успішним іноземцем, який приїхав підвищити свою кваліфікацію.

А після полуторогодовалой навчання в США Андрій пройшов практику у газеті «Московські новини», був автором та ведучим програми на радіо «Maximum» «Стиль». У той час росіяни лише чули голос Малахова.

А от знайомство з телебаченням, згадує Андрій Малахов, почалося розчарування. На факультет прийшла жінка і стала шукати здатних хлопців на практику. Бажаючих виявилося багато, а ось Малахова спочатку брати не хотіли. Коли ж стало відомо, що спочатку треба вночі сидіти над перекладом новин CNN, охочих стало набагато менше. Андрій же погодився й досі ту ніч згадує з жахом – у нього було зовсім не таке уявлення про телебаченні. Він сидів усю ніч зі словником, а потім обробляв новини. Виявилося, що шеф-редакторів робота Малахова сподобалася, про що вони і відзвітували перед деканом.

Ексклюзивне інтерв’ю Андрія Малахова для програми «Ранок з Вами» Андрій Малахов був кореспондентом, після спеціальним кореспондентом Дирекції інформаційних програм на Першому каналі. А коли все провідні «Доброго ранку» опинилися у відпустці, на заміну поставили Малахова. Було це в 1996 році. А через два роки телеведучий вступив на юридичний факультет Російського Державного гуманітарного університету.

У 2001 році в ефірі Першого каналу з’явилося ток-шоу «Велике прання». Малахов, як ведучий, зміг зібрати біля екранів величезну аудиторію і продемонструвати свій професіоналізм. Відразу він став найуспішнішим телеведучим. А, на думку глядачів, ще й самим стильним. Через три роки Малахов став вести щотижневий хіт-парад «Золотий грамофон» і нове ток-шоу на Першому каналі «П’ять вечорів».

Проекти «Велике прання», «П’ять вечорів», «Нехай говорять» стали візитною карткою Андрія Малахова. Йому наслідували і його критикували. І головне — помітили. Преса почала називати його обличчям першого каналу. Стиль ведення у Малахова проамериканський. Він інтригує, накаливает публіку і стежить за порядком в студії. На шоу постійно панує напруга. А темами для передач стають або сенсації, або злободенні проблеми. До речі, в одному з інтерв’ю Андрій зізнався, що у нього псується настрій, якщо під час передачі йому стає нудно, це означає, що і глядач саме на цьому моменті перемкне канал. Тому, задавати пікантні питання, простежувати персонажів і шокувати людей доводиться по обов’язку служби. Це забезпечує високі рейтинги. Приміром, перший час «Велике прання» дивився чи не кожен другий росіянин.

Громадська діяльність

Андрій Малахов підтримує рідне місто. Він пожертвував чимало грошей на будівництво церковного храму. У грудні 2008 року освятили церкву Новомучеників і Сповідників Російських.

Родина

РОЗІГРАШ (Пельш) Андрій Малахов В 2006 році Андрій Малахов переніс відразу три втрати. Спочатку не стало його батька Миколи Дмитровича. Він помер після інсульту, так і не прийшовши до себе в комі. Пізніше він втратив бабусю і дідуся. Втім, чорна смуга в житті провідного розпочалася ще раніше. В автокатастрофі помер двоюрідний брат Андрій, а тітка отримала важку травму. Смерть близьких важко переживала мама Андрія Людмила Миколаївна. Спочатку вона лікувалася вдома в місті Апатити, а потім у сина в гостях. Андрій єдиний син в сім’ї. Тим не менш, переїжджати до столиці жінка не має наміру.

Цікаві факти

Андрій Малахов колекціонує марки. Причому не всі, а тільки новорічної тематики. Це захоплення прийшло в четвертому класі. Зараз в колекції телеведучого близько 300 марок. Серед них є всі радянські і американські за 1972 рік. Втім, за спеціальним клубам Андрій не ходить і не бігає в пошуках симпатичних примірників. Від випадку до випадку просто заходить в філателістичний магазин.

Будинки Андрій Малахов вирощує квіти. Це захоплення прийшло під час навчання в Мічиганському університеті. В Америці на всіх балконах ростуть квіти.

Андрій збирає аудіозаписи співачки Ніни Сімон і любить ходити в тренажерний зал. Обожнює інтернет.

Особисте життя

Андрій Малахов одружився. Його обраницею стала Наталія — донька президента видавничого дому HFS Віктора Шкулева. Весілля зіграли в червні 2011 року – на місяць раніше запланованого. Кажуть, що дати поміняли після того, як в ЗМІ з’явилася галас з приводу майбутнього торжества. Тому розписалися в атмосфері суворої секретності і закохані не стали запрошувати на весілля зіркових гостей.

Андрій Малахов з дружиною

Весілля зіграли в сімейному колі в Версальському палаці, орендувати один із залів якого коштує щонайменше 150 тисяч євро. А наречена ніч Малахова і Шкулевою пройшла в паризькому Le Meurice — одному з найдорожчих готелів світу.

До речі, познайомилися подружжя на роботі. Вперше з’явилися разом на весіллі Євгена Плющенка і Яни Рудковської.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: