Ім’я: Андрій Максимов

Дата народження: 25 квітня 1959 р. (57 років)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Москва

Діяльність: письменник, журналіст, ведучий

Вага: 85 кг

Зріст: 170 см

Біографія Андрія Максимова

Андрій Максимов – російський письменник-прозаїк, автор п’єс, радіо — і телеведучий, журналіст і театральний режисер. Найбільш відомий як чудовий інтерв’юер, зручний співрозмовник з харизматичним і глибоким стилем спілкування.

Він – член Спілки письменників, Спілки журналістів, Спілки театральних діячів РФ, керує курсом в Московському інституті телебачення і радіо «Останкіно», є редактором-консультантом Всеросійської телерадіокомпанії.

дитинство та родина Андрія Максимова

Народився Максимов в Москві 25 квітня 1959 року «не просто гарною, але в чудовій родині», як пізніше зазначав сам письменник. Його батько – відомий поет і перекладач Марк Давидович Максимов (справжнє прізвище Липович), мати Антоніна Миколаївна Максимова, працювала в Бюро пропаганди художньої літератури Спілки письменників СРСР.

Вдома у них бували Андрій Тарковський, зняв знаменитий «Соляріс» і «Дзеркало», Юрій Левітанський, пісні на вірші якого звучать у фільмі «Москва сльозам не вірить», Андрій Соболь, один з перших перекладачів Шолом-Алейхема на російську мову, і інші представники справжньої інтелігенції і поетичного авангарду тієї епохи.

Андрій Максимов в молодості

Максимов з дитинства мріяв стати письменником або, в крайньому випадку, дресирувальником. Коли йому було 14 років, вперше друкувався в «Комсомольській правді» на сторінці для старшокласників «Алий парус». Потім писав також для інших газет – «Співрозмовник», «Росія», журналів «Піонер», «Дар». Але першим місцем його роботи, зазначав у автобіографії Андрій Маркович, був морг московської міської лікарні № 36.

Після школи Максимов вступив на заочну форму навчання факультету журналістики МГУ, де навчався з перервами цілих 14 років, тим самим, поставивши своєрідний рекорд.

Робота Андрія Максимова на телебаченні

Телевізійна кар’єра Андрія Марковича почалася в 1996 році, коли Лев Юрійович Новоженов привів його в телекомпанію «Авторське телебачення». Своїми вчителями в телепрофессии Максимов вважає, поряд з Новоженовим, Кіру Прошутинскую, Анатолія Малкіна і, якоюсь мірою, навіть Володимира Познера, який дав йому кілька надзвичайно важливих порад.

На АТВ Максимов був ведучим кількох передач. Серед них, «Прес-клуб», задуманий як альтернативи інформаційним програмам, «Стара квартира» про історії з життя простих людей, «Чоловік і жінка» про знаменитих людей нашого часу. Як телеведучий унікальних «народних новин» «Времечко» у 1999 році Андрій Маркович був удостоєний премії ТЕФІ за вищі досягнення в галузі телевізійних мистецтв. Був прийнятий у Російську Академію телебачення. З 1 липня 2005 року перейшов з телекомпанії АТВ на роботу в ВГТРК.

Андрій Максимов має кучеряве волосся від природи, але іноді приміряє бігуді

Максимов вів програму «Нічний політ» на каналах НТВ, ТВЦ, «Культура». У 2006 році її нагородили премією «Театрал», як кращий телепроект про театр. Один раз в місяць Андрій Маркович допомагає розмовляти з людьми Михайлу Жванецькому в його передачі «Черговий по країні», двічі отримала вищу теленаграду ТЕФІ серед гумористичних програм (у 2006 і 2012 роках).

З осені 2007 року Андрій Маркович був ведучим програми «Особисті речі», яка проводилася блискучим пітерським продюсером Євгеном Биновым. У ході передачі знамениті люди через розповідь про свої пам’ятні речі відкривали і оприлюднили щось реальне, справжнє, несподіване про себе, дозволяючи глядачеві дізнаватися іноді реальні таємниці. Ця передача також удостоєна національної премії ТЕФІ (2010).

Був ведучим також «Програми передач Андрія Максимова» на П’ятому каналі. Спочатку цю передачу, суть якої в тому, щоб, відштовхуючись від старих і улюблених багатьма фільмів і телепередач, поговорити про сьогоднішні проблеми, вела Світлана Сорокіна. Потім, із-за завантаженості, вона запропонувала Андрію Марковичу робити передачу по черзі, з чим він із задоволенням погодився.

Інтелектуальна телегра «Ніч у музеї» стала першим для Максимова досвідом ведення шоу, автором і продюсером якої став Євген Бинов. Останнім часом тематичні ночі в музеях, завдяки особливо хвилюючою і таємничій атмосфері, яка супроводжує темряву, дуже популярні в світі. Місцем дії російської версії для перших ігор був обраний Історичний музей, де гравці відповідали на питання і займалися пошуком певних предметів у сховищі музею. Максимов також співпрацював з радіостанціями «Культура», «Маяк», «Шансон».

З 2012 року провів цикл телепередач «Діалоги при свідках з Андрієм Максимовим» в Московському міжнародному Будинку музики, був ведучим інформаційно-пізнавальної програми «Спостерігач» в партнерстві з Ладою Аристархової, Феклой Товстої і Алексом Дубасом, розповідає та примушує поміркувати про яскраві події в науковій та духовній сферах суспільства.

Письменницька діяльність Максимова

Рекомендації до спілки письменників Андрію Марковичу дали Григорій Горін і Лев Устинов, ніж він безмежно пишається. Максимов – автор більше десяти книг, серед них навчальний посібник «Професія: тв-журналіст», збірка «Любов минулого століття. Марк Максимов і його друзі», книги «Психофилософия. Книга для тих, хто переплутав себе з каменем» і «Психофилософия 2.0». З захопленням читає лекції студентам журфаку МДУ.

Андрій Максимов з дружиною і сином

Ще з юності захоплювався театром, він пише п’єси і ставить їх як режисер. Прем’єра першої роботи під назвою «Цвинтарний янгол» відбулася 29 квітня 1989 року в московському театрі імені Ленінського комсомолу. Потім в 1994 році в театрі ім. Пушкіна був поставлений його «Французький бенефіс», в 1997 році в Державному театрі Сатири на Василівському острові Романа Віктюка в кінці 2012 року і вразила не тільки глядача, а й самого автора принципово новою постановкою.

Хоча критики часто відгукуються про виставах Максимова негативно, тим не менш, за драматургічні роботи у 2006 році він був удостоєний премії і медалі «Професіонал Росії».

Особисте життя Андрія Марковича

Максимов одружився на журналістці, шеф-редактор передачі «Чоловіки і жінки» АТВ Ларисі Усової. Незважаючи на те що це третій шлюб письменника, про попередніх обраниць, на жаль, нічого не відомо.

Від першого у нього є старша дочка Ксенія, яка стала режисером, від другого шлюбу – середній син Максим, проживає в Бельгії працює у сфері охорони природи, і молодший, спільний з нинішньою дружиною – Андрій. Він актор і проживає в Москві разом з батьками. Він дуже часто знімається в кіно і виступає в театрах.

У Андрія Марковича є старша зведена сестра Марина (від першого шлюбу батька). Вони дружні, незважаючи на відстань – вона проживає в США.

Головним стимулом у житті людей вважає гроші, любов і славу. Вважає, що Ізраїль – це саме та країна, в якій він хотів би зустріти старість.

Андрій Максимов сьогодні

У 2014 році чоловік розробив унікальну систему і написав книгу «Психофилософия». Ознайомившись з нею заплуталися люди знайдуть багато відповідей на найпоширеніший питання: «Як правильно вибудувати ідеальні відносини із світом і самим собою».

У січні 2016 року Андрій знову заглянув до Михайлу Жванецькому на телепередачу «Черговий по країні», де знову жартував і радував глядачів. Крім цього, 20 березня 2016 всі бажаючі могли відвідати Будинок Музики в Москві і в повній мірі насолодитися концертом свого кумира.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: