Ім’я: Андрій Макаров

Дата народження: 22 липня 1954 р. (62 роки)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: р. Москва

Діяльність: депутат, юрист, телеведучий

Вага: 78 кг

Зріст: 176 см

Біографія Андрія Макарова

Дитинство і родина майбутнього юриста Андрія Макарова

Андрій Макаров народився в столичній сім’ї потомствених юристів 22 липня 1954 року, все його дитинство пройшло в Москві. Мама Андрія Михайловича довгий час працювала суддею, а пізніше займала посаду голови обласного суду Москви, а вітчим головував у Московської міської колегії адвокатів. У такій сім’ї у Андрія не могло бути коливань з приводу майбутньої професії, і після закінчення середньої школи він без праці став студентом юридичного факультету МДУ, який закінчив у 1976 році.

Через три роки Макаров там же завершив навчання в аспірантурі, успішно захистивши кандидатську роботу по застосуванню технічних засобів при розгляді кримінальних справ у суді. Після закінчення навчання Андрій Михайлович деякий час присвятив викладанню у рідному Вузі, а також працював у науково-дослідному інституті МВС.

Адвокат Андрій Макаров до схуднення

Приступивши нарешті до адвокатської практики, Андрій Макаров практично відразу придбав всеросійську популярність завдяки участі в гучних справах кінця 80-х і початку 90-х років: виступав захисником у процесах проти Юрія Чурбанова, заступник міністра Володимира Сушкова, у якості обвинувача виступив у справі проти Костянтина Смирнова-Осташвили. У 1990 році Макаров приступає до роботи у Фонді Сороса «Культурна ініціатива», якому присвятив два роки роботи, і навіть якийсь час очолював організацію.

Андрій Макаров є співзасновником одного з адвокатських бюро Москви.

Кар’єра Андрія Макарова — політика

Політична діяльність Макарова досить різноманітна, але завжди нерозривно пов’язана з його основною професією – юриспруденцією. У 1993 році Андрій Михайлович був запрошений взяти участь в роботі над проектом нової Конституції Росії, і з березня до листопада цього року він був учасником робочої групи по роботі над найважливішим документом країни.

У грудні 1993 року Макаров вперше потрапив до Держдуми шляхом обрання в Північному окрузі Москви, в 1995 знову пройшов у Думу, будучи обраним по тому ж територіальному округу. У Державній Думі Макаров працював у кількох Комітетах в основному щодо вдосконалення законодавства та розробці заходів протидії корупції аж до 1999 року.

Андрій Макаров про інтимні послуги у ЗМІ В 1998 році Макаров почав роботу в колегії Державної податкової служби Росії, у 1999 перейшов до колегії Міністерства з податків, а вже в березні 2000 року Андрій Михайлович зайняв крісло голови Ради експертів по податковому законодавству Росії.

У 2003 році Макаров за новим призначенням став радником Амана Тулєєва (Губернатора Кемеровської області), а в червні того ж року – віце-губернатором Кемеровській області за юридческим і правових питань в галузі економіки. Також у 2003 році пройшов у Державну Думу від фракції «Єдина Росія», а в 2007 році пройшов процедуру переобрання і приєднався до Думи 5-го скликання.

Захоплення поза політики: Андрій Макаров на телебаченні

Крім юриспруденції і політики великою пристрастю Андрія Макарова є шахи, він носить титул міжнародного майстра, і близько дружить з Гаррі Каспаровим. З 1994 Макаров займав пост Глави Російської шахової федерації, але в 1998 році за власним бажанням залишив посаду.

Андрій Макаров В 1998 році Андрію Макарову представився шанс спробувати себе на акторській ниві, і Макаров цим шансом із задоволенням скористався, зігравши в художньому фільмі «Цирк згорів, клоуни розбіглися» режисера Володимира Бортка.

З телебаченням Андрій Михайлович дружить давно. Він не раз брав участь в якості запрошеного гостя у багатьох програмах, довгий час був частим учасником у складі журі ігор КВН. Але якщо до березня 2010 року хто-то ще не знав багатогранного адвоката і політика, то з цього часу таких не залишилося: Андрій Макаров став успішним телеведучим програми «Справедливість» на каналі Рен-ТВ, а з 2011 року програма під назвою «Свобода і справедливість» стала виходити на Першому каналі.

«Справедливість» — програма формату ток-шоу, де учасники дискутують на різні злободенні теми, досить швидко придбала популярність, зайнявши практично порожню нішу гострих дискусійних програм на російському телебаченні.

Особисте життя Андрія Макарова

Андрій Михайлович одружений, у великій родині адвоката-телеведучого три дочки. Старші пов’язали життя з юриспруденцією, прийнявши рішення продовжити справу батька.

Андрій Макаров схуд майже на 100 кг

Крім свій професійної і творчої діяльності Андрій Макаров відомий, як людина, самостійно схудлий на 92 кілограми лише за допомогою дієти і спорту. Тепер його вага становить 78 кг.

Вага Макарова досяг позначки в 170 кг, коли у нього почалися значні проблеми з тиском, і тоді було прийнято рішення худнути. Андрій Михайлович перепробував безліч способів, починаючи від «Гербалайфа» і закінчуючи новомодними лікарськими препаратами, однак у підсумку схуд, перейшовши на дворазове харчування, і почавши практикувати щоденні піші прогулянки. Щодня він проходить пішки не менше 20 кілометрів, вимірюючи пройдені відстані спеціальним приладом шагометром.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: