Ім’я: Андрій Леонов

Дата народження: 15 червня 1959 р. (57 років)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 85 кг

Зріст: 177 см

Біографія Андрія Леонова

Андрій Леонов – це чудовий російський актор, який є прекрасним продовжувачем справи свого батька – великого радянського артиста Євгена Леонова. В біографії нашого сьогоднішнього героя є безліч чудових ролей. Він грав у кіно і театрі, проте найбільшу популярність придбав завдяки телевізійному серіалу – «Татусеві дочки». Даний проект зробив актора справжньою зіркою. Саме тому сьогодні ми вирішили зробити саме Андрія Леонова головним героєм нашої біографічної статті.

Ранні роки, дитинство та родина Андрія Леонова

Андрій Євгенович Леонов з’явився на світ 15 червня 1959 року в місті Москва. Його батьки були безпосереднім чином пов’язані з світом радянського мистецтва. Мама працювала в літературному відділі театру «Ленком», а батько, як зазначалося вище, був відомим актором. Саме тому вперше опинитися на знімальному майданчику нашому сьогоднішньому герою довелося вже в ранньому дитинстві. Андрій прийшов разом з батьком на зйомки і, в той самий момент магія кінематографа справила на нього таке велике враження, що згодом він став часто бувати «у батька на роботі».

Андрій Леонов в дитинстві з батьком Євгеном Леоновим

Трохи подорослішавши, молодий хлопець вже сам вирішив спробувати себе в якості актора. Спочатку він став виступати в шкільних виставах, а також в постановках позакласного гуртка акторської самодіяльності. Проте вже в 1972-му році зумів пробитися також і в світ кіно, виконавши невеличку роль сина головного героя в драмі «Гонщики». Дана роль дозволила йому остаточно визначитися з вибором майбутньої професії. Вже в середній школі Андрій почав готуватися до вступу ВНЗ, а паралельно з цим грати нові ролі.

Нові ролі Андрія Леонова, робота в «Єралаші»

Так, зокрема, в середині сімдесятих років Леонов-молодший з’явився в декількох серіях телевізійного журналу «Єралаш». А вже кількома місяцями пізніше зумів успішно скласти вступні іспити у Вищому театральному училищі імені Бориса Щукіна. У названому Закладі наш сьогоднішній герой почав займатися на курсі Алли Казанської. Саме тут Андрій Леонов отримав можливість методично працювати над собою, відточуючи свою акторську майстерність.

Однак багато чому молодому акторові вчитися доводилося самому. Практично він регулярно бував на виставах свого батька, а тому, волею-неволею, копіював акторські моделі Народного артиста СРСР. Як зізнається сам актор, в юності головною його мрією були дві вистави – «Легенда про Тіля» і «В списках не значився». Андрій мріяв одного разу вийти на сцену і зіграти разом з іншими артистами театру. І одного разу це його бажання здійснилося.

Татусеві Дочки(трейлер серіалу з Андрієм Леоновим) Все почалося з ролі в картині «Звичайне диво», яка вийшла на екрани в 1978-му році. В даному проекті Андрій Леонов зіграв одну з другорядних ролей, однак, незважаючи на це, зумів привернути до себе увагу визнаних діячів театру. Наприкінці того ж року молодого актора запросили на прослуховування в «Ленком». А вже за кілька місяців – на початку 1979 року – наш сьогоднішній герой став повноправним членом місцевої трупи.

Зоряний шлях актора Андрія Леонова, фільмографія

В театрі імені Ленінського комсомолу» молодий актор, однак, затримався ненадовго. Вже два роки по тому за нез’ясованих причин Андрій залишив театр і пішов служити в танкові війська. В радянській армії актор провів два роки. Однак згодом, після закінчення терміну строкової служби, все-таки повернувся назад в театр.

Згодом зі сценою «Ленкому» артист вже не розлучався. Розставивши все по місцях у своєму житті, він вибрав акторське ремесло і більше не залишав професії. За багато років роботи в театрі Андрій Леонов виконав ролі в безлічі прекрасних вистав. Серед таких були постановки «Гамлет», «Дві жінки», «Містифікація», «Королівські ігри», «Пролітаючи над гніздом зозулі», «Божевільний день, або Одруження Фігаро», а також багато інших.

Nescafe CLassic з Андрієм Леоновим Після відходу свого батька Андрій Леонов став провідним актором театру «Ленком», а також живим втіленням традицій театру. Його поважали колеги і любили глядачі. А тому довгий час наш сьогоднішній герой не залишав театральних стін, залишивши в стороні думки про грошах і славі.

Саме тому в вісімдесяті роки в кіно актор практично не знімався. За десять років він виконав лише три невеликих ролі, які можна легко віднести до числа виключень. Ще більш показовим етапом у кар’єрі актора були дев’яності роки. У цей період наш сьогоднішній герой і зовсім з’явився лише в одному фільмі.

Протягом двадцяти з гаком років Андрій Леонов виступав виключно на сцені театру. Завдяки цьому в 1997-му році талановитий актор зумів заробити собі ім’я, а також стати Заслуженим артистом Росії.

Андрій Леонов в даний час, серіали

Повернутися у світ кіно Леонов-молодший вирішив тільки в середині двохтисячних років. В цей період він знявся з Алісою Фрейндліх у міні-серіалі «Жіноча логіка», а згодом з’явився ще в кількох російських серіалах. У цей період його ролі в кіно були порівняно невеликими. Однак з-за величезної кількості ролей Андрій Леонов все одно залишався помітним персонажем у світі російського мистецтва. Він грав у театрі, знімався в рекламі, в якості телеведучого працював на передачі «Хвороби – немає», яка транслювалася каналом «Столиця». Саме тому нудьгувати акторові не доводилося.

Андрія Леонова в «Татусевих дочках»

У 2007-му році Андрій Леонов вперше з’явився в ролі Сергія Олексійовича Васнецова, в серіалі «Татусеві дочки». Даний проект став настільки популярним серед глядачів, що вже зовсім скоро наш сьогоднішній герой зміг відчути себе справжньою знаменитістю. За даний серіал Андрій Леонов отримав українську премію «Телезірка», а також російську нагороду «ТЕФІ». Проте головною нагородою актора все-таки залишалася міжнародна любов телеглядачів.

Актор Андрій Леонов з сином

В проекті каналу СТС наш сьогоднішній герой грає і понині. Паралельно з цим Андрій Леонов знімається також у інших цікавих фільмах і телесеріалах. Серед його найкращих робіт картини «Мій хлопець – ангел», «Дванадцять місяців. Нова казка», а також деякі інші. Найближчим часом талановитий актор повинен з’явився в декількох нових проектах. Одним з таких є повнометражна версія «Татусевих дочок». У цьому проекті також знімалися Нонна Гришаєва, Ліза Арзамасова, Мирослава Карпович та ін.

Особисте життя Андрія Леонова

Першою дружиною актора була чилийка по імені Марія Алехандра Куевас Сід. Дівчина працювала лікарем в одній з московських лікарень. В даний час колишня дружина актора разом з його старшим сином проживає в Швеції.

З 2011-го року дружиною актора є звукооператор Анастасія Тарасова. У другому шлюбі у Андрія Леонова з’явилося двоє дітей – дочка і син.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: