Ім’я: Андрій Кузнєцов

Дата народження: 21 січня 1974 р. (42 роки)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Маріуполь, Україна

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 74 кг

Зріст: 174 см

Біографія Андрія Кузнєцова

Дитинство Андрія Кузнєцова

Андрій народився в Маріуполі. Він ріс сором’язливим і скромним хлопчиком, ні в якихось драматичних гуртках не грав, про те, щоб у майбутньому стати актором і не мріяв. У восьмому класі за шкільною програмою проходили «Бориса Годунова», і раптом Андрій явно відчув, що хотів би зіграти Годунова на сцені. З цього моменту він і зрозумів, що в майбутньому хоче стати актором. Батьки нічого не мали проти вибору сина, але батько радився зі знайомою актрисою. Він запитав, чи є у сина шанси стати актором, якщо він соромиться виходити на сцену. Та відповіла, що за такої сором’язливості, шанси у нього невеликі.

Надходити Андрій поїхав у Москву і пробував свої сили відразу у всіх театральних ВУЗах. Так як ночував він на вокзалі, там зв’язався з «наперсточниками» і, звісно, програв усі гроші. Так він опинився в Москві абсолютно без коштів. Йому допомогли хлопці, які разом з Кузнєцовим здавали іспити, і він зміг повернутися додому.

Актор Андрій Кузнєцов відомий завдяки роботі в театрі і сучасним серіалам

Вже в рідному місті побачив оголошення про набір курсу Олегом Горбачовим. Так співпало, що саме Горбачов був улюбленим актором Андрія. Незадовго до поїздки до Москви він прочитав книгу про його творчість. Андрій вирішив спробувати і поїхав у Санкт-Петербург. На вступних в «Школу російської драми» він читав Пушкіна. Кузнєцову пощастило, так як Горбачов у цей час як раз шукав героя для вистави «Старі друзі». Навчання тривало до 1996 року.

Початок кар’єри актора Андрія Кузнєцова, фільмографія

Закінчивши Школу, Кузнецов почав грати в театрі «Комедіанти». Він брав участь у різних постановках і мав успіх у глядачів. Однак незабаром Андрій пішов з театру, так як хотів розвиватися професійно.

Наступним місцем роботи Кузнєцова став Молодіжний театр на Фонтанці. Там він почав грати в 2000-му році і працює до сьогоднішнього часу. Актор радував глядачів своєю грою у виставах «Отелло», «Дванадцята ніч», «Любовні мережива», «Лев узимку», «Дон Кіхот» та інші. Сайт Молодіжного театру щорічно проводить інтернет-голосування, де з’ясовується, кого глядачі вважають кращим актором року.

Так у 2006-му Кузнєцов переміг у інтернет-голосуванні за роль у «Старих будинках», де він зіграв Андрія – номінація «Краща головна чоловіча роль». А в 2007-му він став переможцем в номінації «Роль – актори 2007» за гру у виставі «Король і принц, або правда про Гамлеті», Кузнецов зіграв Лаерта.

Актор Олександр Кузнєцов. Сьогодні ввечері Амплуа Кузнєцова в театрі, як видно з його ролей, герой-коханець. Так склалося із-за його зовнішності і справді магічного чоловічої чарівності. Сам актор не вважає себе класичним героєм-коханцем, йому ближче герой-коханець комічний. Кузнєцов намагається розширити рамки амплуа і грати різнопланові ролі.

Крім гри на сцені, Андрій почав часто з’являтися в кіно і серіалах. Дебют відбувся в 1996 році, коли він знявся у фільмі «Манія Жизелі». Сьогодні його фільмографія налічує понад сорок робіт. Серед них багато серіалів: «Вулиці розбитих ліхтарів», «Опера 2», «Агент національної безпеки», «Агент особливого призначення», «Ментовські війни», «Ливарний» та інші. Кузнєцов працював на одному знімальному майданчику з такими акторами, як Оскар Кучера, Анастасія Мельникова, Євген Дятлов,

Однією з помітних ролей Кузнєцова стала головна роль у фільмі Володимира Янковського «Ідеальна дружина». Це фільм скроєний голлівудським режисером за лекалами з досить типовою відправною точкою сюжету: бут убив любов між двома людьми.

Оцінюючи роботу Кузнєцова у своїй картині, Володимир Янковський наголосив, що з-за того, що Андрій багато знімається в серіалах, під час зйомок виникали деякі складності. Він вважає, що гра в повнометражному фільмі сильно відрізняється від роботи над роллю в серіалі, тому кожен актор, як зазначив режисер, повинен вибрати для себе, робота в якому напрямку є для нього першорядним. Часто актори з-за гідного гонорару грають в середніх серіалах, після чого цей «досвід» заважає на кінозйомках.

Король-олень. Молодіжний театр на Фонтанці. Серед акторів Андрій Кузнєцов свого часу актор говорив, що хотів би колись зіграти Гамлета, однак саме мрії зіграти певну, конкретну роль, у нього немає. На думку Кузнєцова, і маленька роль може бути зіграна блискуче, що запам’ятається і глядачеві, і самому акторові, а Гамлета можна зіграти так, що самому потім буде соромно.

Говорячи про те, з яким театральним героєм Андрій себе міг би порівняти, він зазначив, що найбільше йому близький Гамлет, при цьому, в кожній людині, якщо гарненько пошукати, можна знайти і могильника, і Кассіо, і Отелло. Все, що зустрічається на творчому шляху актора, залишає в ньому свою частку.

Особисте життя Андрія Кузнєцова

Кузнєцов живе з дружиною і дочкою. Як каже актор, він однолюб, але дуже влюбливий. Вільний час намагається проводити з сім’єю. Разом вони їздять за місто, ходять в кіно, в гості. Кузнєцов обожнює переглядати старі фільми, де грають Фаїна Раневська або Чарлі Чаплін.

Особисте життя: Андрій Кузнєцов однолюб

Улюбленою одягом актора є незвичайні футболки, шкіряні куртки і джинси, які він підбирає дуже уважно і ретельно.

Не завжди є у Кузнєцова можливість відвідувати тренажерний зал, але коли видається вільний час, обов’язково займається. Для підтримки форми ніякої дієти він не дотримується. Вважає, що головне – не переїдати. Хоча йому близький Поль Брегг і його вчення про розумне харчування.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: