Ім’я: Андрій Краско

Дата народження: 10 серпня 1957 р.

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: Ленінград р.

Дата смерті: 4 липня 2006 р. (48 років)

Діяльність: актор театру і кіно

Біографія Андрія Краско

Андрій Краско – це один з найбільш талановитих і багатогранних акторів в сучасному кінематографі. За своє коротке, але дуже яскраве життя, цей чоловік встиг запам’ятатися дуже багатьом глядачам. Його роботи назавжди увійшли в золотий фонд російського кіно. А значить, створені ним образи ніколи не зітруться з пам’яті.

Талановитий актор Андрій Краско

В даний час талановитого актора вже більше немає з нами, проте, можливо, саме тому зараз саме час згадати про нього і поговорити про долю великого актора трохи детальніше. Адже Андрій Краско – це людина, з якою завжди буде пов’язаний важливий етап у російському кінематографі.

Ранні роки, дитинство та родина Андрія Краско

Майбутній актор народився в творчій родині. Його батько – Іван Краско – був народним артистом Росії; а мама – Кіра Василівна Петрова – була шкільною вчителькою. У ранньому віці Андрій носив прізвище матері, так як його батько довгий час не міг офіційно розлучитися зі своєю першою дружиною.

Андрій Краско у дитинстві

Варто відзначити, що в подальшому між двома акторами були вельми теплі відносини. Як згадує мати актора, перша поява Андрія на сцені було пов’язано з виступом його батька. Угледівши його на сцені, хлопчик зірвався з місця і побіг до нього. Зал зайшовся в оплесках. В наступний раз, щоб уникнути подібних ексцесів, Іван Іванович вирішив включити свого сина в один з підготовлених номерів. Так відбувся акторський дебют Андрія Краско на театральній сцені. Під час одного з новорічних вистав маленькому хлопчику дісталася роль зайчика.

Початок кар’єри Андрія Краско

Вельми примітно, що в ранньому віці майбутній актор довгий час не міг визначитися з майбутньою професією. Спочатку він хотів стати космонавтом, потім пожежникам, а після цього шахтарем. Однак, врешті-решт, після довгих метань вирішив обрати для себе професію актора, так як, за його словами, саме на сцені він міг бути ким завгодно.

Незабаром він постав перед екзаменаційною комісією ленінградської театральної академії, проте в перший раз так і не був прийнятий. Цілий рік після цього Андрій Краско працював у театрі імені Комісаржевської, де виконував обов’язки монтувальника декорацій. Однак подібні зусилля виявилися не марними. Наступним влітку актор знову відправився в ЛГИТМиК і в цей раз успішно подолав бар’єр вступних іспитів.

В академії театрального мистецтва Краско навчався на студії » Аркадія Кацмана і Льва Додіна. Молодий актор робив непогані успіхи, а тому після отримання диплома в 1979-му році був направлений Томський ТЮГ, де кілька років працював за розподілом.

Після театру юного глядача в кар’єрі Андрія Івановича був театр Дімітровград, а також пітерський театр «Притулок комедіанта». Приблизно в цей період актор почав отримувати перші ролі в кіно. Так у фільмографії актора з’явилися фільми «Особисте побачення», «Нікчемна», «Куди зник Фоменко?», в яких Андрій виконав невеликі епізодичні ролі.

Похорон Андрія Краско стали несподіванкою - він був сповнений сил

У 1982-му році Краско за призовом пішов служити в Радянську армію. В роті ППО, що базувалася в Архангельській області, Андрій продовжував активно брати участь у різних виставах, концертах та інших заходах подібної спрямованості.

Успіх Андрія Краско в кіно, фільмографія

Після повернення з армії Краско деякий час працював на телебаченні, а потім знову повернувся в кінематограф. У середині вісімдесятих років на екрани вийшло кілька нових фільмів з його участю. Однак стрічки «Пси», «Дон Сезар де Базан», «Шизофренія», «Американка», «Брат» великої популярності йому не принесли. Кілька більш успішними в творчому та кар’єрному плані стали російські комедії «Операція «З Новим роком» і «Особливості національної риболовлі». Дані ролі зробили популярним актора в певних колах і в якійсь мірі забезпечили його новими контрактами.

Першою по-справжньому зоряною роллю Андрія Краско стала роль у фільмі «Агент національної безпеки». Після виходу на екрани цієї картини в кар’єрі актора почався новий етап. В період з 1999-го по 2003-й він знявся в таких фільмах як «Агент національної безпеки» (2, 3, 4), «Бандитський Петербург», «Сестри», «Убойная сила 3», «Олігарх». У цей період найбільш звичними для Андрія Краско стали кримінальні бойовики. У якийсь момент почало здаватися, що актор досяг свого «стелі» і подальше творче зростання вже неможливий. Однак незабаром актор довів, що це зовсім не так.

Як йшли кумири. Андрій Краско У період з 2004-го по 2007-й на екрани вийшли такі яскраві фільми з участю Андрія Івановича як «72 метри», «Диверсант», «Доктор Живаго», «9 рота», «Загибель імперії», «Турецький гамбіт». Істотна зміна акторського амплуа помітна також у фільмах «Любов-морква», «Одна любов на мільйон» і особливо у фільмі «Я залишаюся», який багато в чому став пророчим для Андрія Краско. Зігравши в картині роль людини, що застряг між життям і смертю, актор якоюсь мірою визначив свою долю. Однак «залишитися» на відміну від свого екранного персонажа Андрія Краско вже не вдалося.

Четвертого липня під час зйомок серіалу «Ліквідація» у актора стався серцевий напад. Увечері того ж дня актор помер в одній із одеських клінік, не доживши всього місяць до свого сорок дев’ятого дня народження. Актора поховали в його рідному Санкт-Петербурзі. Зараз його могила знаходиться на кладовищі в Комарово.

Особисте життя Андрія Краско

У своєму житті Андрій був закоханий в декількох різних жінок. Першою дружиною актора ще під час навчання стала його однокурсниця Наталія Акімова. Даний шлюб досить швидко розпався, а тому вважати його повноцінним подружжям досить складно.

Особисте життя Андрія Краско била ключем

Другою дружиною актора стала польська актриса Міріам Олександрович, яка в 1980-му році народила Андрію Краско сина Івана (більш відомий під ім’ям Ян Анджей). Незважаючи на те, що шлюб формально існував кілька років, фактично подружжя не були разом, так як жили в різних державах.

Останнє інтерв’ю Андрія Краско Крім двох офіційних дружин в житті Краско було ще три цивільні дружини. Перша з них — Маргарита Звонарьова – народила йому сина Кирила (1998 р. н.). Дві інші — Олена Тарасова та Світлана Кузнєцова – дітей від актора не мають. Зовсім інша справа — давня коханка Краско Кароліна Попова. В результаті нетривалої зв’язку з актором, що сталася під час його стосунків з Оленою Тарасовою, вона народила доньку Алісу (2003 р.).

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: