Ім’я: Андрій Костін

Дата народження: 21 вересня 1956 р. (60 років)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: р. Москва

Діяльність: фінансист, банкір

Біографія Андрія Костіна

Костін андрій Леонідович – голова правління одного з найбільших вітчизняних державних банків – ВТБ, фінансист, член опікунської ради низки освітніх і наукових установ, включаючи МДІМВ, МГУ, «Динамо» (хокейний клуб), фонд підтримки фізкультури і спорту.

Костін Андрій Леонідович

Дитинство і юність Андрія Костіна

Майбутній фахівець у сфері примноження капіталу з’явився на світ 21 вересня 1956 року в столиці Росії. Крім вивчення загальноосвітніх дисциплін, у шкільні роки Андрій займався музикою по класу скрипки, а також мріяв стати вченим і заслужити звання академіка наук. В результаті юнак вступив в МДУ їм. Ломоносова на економічний факультет.

Глава ВТБ Андрій Костін

Початок кар’єри Андрія Костіна

Закінчивши ВУЗ з відзнакою у 1979 році, молодий фахівець в області політичної економіки з успіхом реалізував можливість в рамках професії об’їздити світ. Він працював спочатку в генконсульстві СРСР в австралійському Сіднеї, потім, у період 1982-1985 і 1990-1992 рр. – в Європейському департаменті Мзс, а з 1985 по 1990 рік – у нашому посольстві в Британії.

Андрій Костін не відразу обрав кар'єру банкіра

Розвиток кар’єри Андрія Костіна

У 1996 році Андрій Костін стає главою Зовнішекономбанку. Його внесок у вдосконалення банківської сфери згодом високо оцінило керівництво – в 1998 і 2001 роках Андрія Леонідовича нагородили почесними грамотами уряду, а в 1999-му його термін перебування на посаді голови правління ВЕБ продовжили.

Андрій Костін став главою Зовнішекономбанку

У 2001 році за ініціативою перспективного бізнесмена ВЕБ і Внешторгбанк об’єднали. Керувати новоствореним кредитно-фінансовою установою довірили Костіну. Його високі посади в різних структурах ВТБ були продовжені до 2017 року.

Лекція Андрія Костіна «Інтелектуальний капітал» Бізнесмен не обмежувався банківською діяльністю. У 2006 році він очолив Федерацію спортивної гімнастики РФ, увійшов в колегіальне керівництво «Роснефти», у 2007-му – «Російських залізниць». У 2008 році Андрій Леонідович був визнаний другим найбільш впливовою в країні фінансистом після керівника Ощадбанку Росії Германа Грефа.

Особисте життя Андрія Костіна

Банкір одружений. Зі своєю дружиною Наталією він познайомився під час спільного навчання в МДУ. Незабаром в сім’ї народився син, якого назвали Андрієм, на честь батька. Хлопець закінчив Фінансову академію при уряді, потім плавно просувався кар’єрними сходами в Дойче-банку. У 2011 році син фінансиста розбився в ДТП.

У 2014 році Forbes оголосив банкіра Андрія Костіна лідером серед вітчизняних менеджерів, оцінивши його річний дохід в 37 мільйонів американських доларів.

В одному з інтерв’ю фінансист охарактеризував себе як рішучого людини. Він висловив думку, що людина може вирішити будь-яку проблему і виправити складну ситуацію. Уявлення про те, що не можна перемогти систему в будь-якому її прояві – банківську, правову, політичну, соціальну – Андрій Леонідович вважає помилковим. Він вважає, що змінити можна все, що створено іншими людьми, просто для цього треба багато працювати.

Банкір любить гірські лижі, театр, живопис, а також водити без шофера авто. Хоча він зізнавався, що рідко може собі це дозволити, так як в машині зазвичай займається справами.

Першою машиною Костіна була «копійка», придбана на кошти, зароблені в Австралії.

Фінансист Андрій Костін

В юності Андрій Костін любив грати в преферанс. Їм захоплювалися всі члени його сім’ї – і мати, і батько, і брат. Однак у зрілому віці він закинув це заняття – тепер він постійно думає про роботу, а якщо сідає за карти, то у нього виникає відчуття даремно витраченого часу.

Андрій Костін сьогодні

В даний час Андрій Костін продовжує керувати другим за величиною активів банком країни і першим за розміром статутного капіталу. Має 9 державних нагород, в тому числі від Французької Республіки.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: