Ім’я: Андрій Гусєв

Дата народження: 26 жовтня 1958 р. (58 років)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актор

Вага: 65 кг

Зріст: 170 см

Біографія Андрія Гусєва

Дитинство та родина Андрія Гусєва

Рідне місто Гусєва – Москва. У кіно він з’явився дуже рано. Так вийшло, що непересічна зовнішність хлопчика привернула увагу, і його запросили спробувати себе в кіно, підійшовши до нього на вулиці. Андрію було тоді всього дванадцять років. Після проб, Яків Сегель затвердив дебютанта, хлопчик йому сподобався.

Дебютною стала кінокартина «Дві посмішки». Це був альманах про цирк, знятий за мотивами новели з назвою «Бабуся і цирк». Зніматися хлопчикові дуже сподобалося, він по-справжньому захопився, хоча роль була і невеликий. Його дані залишилися в картотеці «Мосфільму» Незабаром йому знову зателефонували. Через три роки він з’явився відразу в двох фільмах – «Безстрашний отаман» і «Виконуючий обов’язки». Фільм «Безстрашний отаман» розповідає історію життя воєначальника Будьонного.

Повернення Будулая — фільм з Андрієм Гусєвим В кінокартині «Виконуючий обов’язки» починаючому акторові дісталася роль помічники маляра. У 1974-му році він зіграв у фільмі «Автомобіль, скрипка і собака Клякса». Хлопчика відразу запросили на головну роль. Його затвердив сам Ролан Биков. Ім’я його героя – Олег Починкин. Це був хлопчик із «золотими» руками, справжній майстер. Разом зі своїм другом герой Гусєва був закоханий в одну і ту ж дівчинку з двору. У 1975-му році Гусєв знявся у фільмі з назвою «дівчатка».

Перші фільми з Андрієм Гусєвим

Виходить, що до сімнадцяти років початківець актор вже знявся в п’яти фільмах. Далі, в 1976-му році була роль у фільмі «Розіграш». Андрій зіграв відмінника. Його герой був негативним персонажем у шкільному колективі – це Олег Комаровський. По суті, він був лідером класу, подговорившим всіх зірвати урок. Це призвело до конфлікту в колективі, викликало суперечки. Картина стала хітом і отримала безліч премій. Гусєв же відразу став новою зіркою радянського кіно. Андрій продовжував зніматися, у нього було багато ролей. Однак, успіх «Розіграшу» йому перевершити не вдалося жодного разу.

Першим ВУЗом Гусєва був столичний інститут сталі і сплавів. Андрій отримав диплом інженера. Все це час він не припиняв зніматися. Наступним Внз став театральний ВУЗ. Андрій вибрав ВДІК і закінчив його у двадцять шість років. Він навчався на курсі Е. Матвєєва і отримав диплом з усіма п’ятірками.

Вже дипломованим актором він працював протягом восьми років на рідному «Мосфільмі», кіностудії, з якого починалася його кар’єра.

Актор Андрій Гусєв в своєму першому фільмі «Безстрашний отаман»

На його рахунку картина «Небезпечно для життя!», «Сталінград» і «Бєспрєдєл». Так само Андрій зіграв у кінострічках «Повернення Будулая», «Вірити і знати», «Акселераткою» і багатьох інших. Всі картини були зняті на «Мосфільмі». Деякий час Гусєв грав у театрі.

Переїзд в Німеччину

Йшла перебудова, і в кіно майже нічого нового не з’являлося. У 1992-му актор вирішив виїхати в Німеччину. Однак мову він знав дуже погано, тому були чималі труднощі з адаптацією, у тому числі і в професії. Гроші треба було якось заробляти. Він вирішив виступати перед російськомовною публікою. Для цього він сам почав писати маленькі антрепризи.

Фільм «Сталінград» 2013 / трейлер нового фільму з Андрієм Гусєвим У віці тридцяти чотирьох років Гусєв став грати в Мюнстерському театрі. Його робота там тривала два роки. Після цього Андрій перейшов в інший невеликий театр. Протягом всього часу, яке актор провів у Німеччині, він грав у театрі і писав невеличкі оповідання, які публікувалися в паризькому журналі «Стетоскоп». Там же він опублікував свої повісті «Помилка» і «Сурмач». Для Вищої школи кінематографії міста Кельна Гусєв написав сценарій телефільму «Парадокс». Однак за всі роки в Німеччині він жодного разу не знімався ні на телебаченні, ні в кіно.

Нові фільми з Андрієм Гусєвим

На початку 2000-их років Гусєв прийняв рішення повернутися на Батьківщину. Приїхавши, він знову почав зніматися в кіно. «Ти – це я» — телефільм, який вийшов на екрани в 2006-му році. Гусєв зіграв у ньому роль Пауля Шнайдера. Фільм розповідає про «російських» німців і їх життя в післявоєнні роки. Шнайдер – чоловік головної героїні цього фільму. Вона живе в Казахстані і мріє знову опинитися на історичній батьківщині. Разом з Гусєвим в цій картині зіграв Владислав Галкін і Дмитро Дюжев.

Андрій Гусєв продовжує зніматися в касових фільмах кращих російських режисерів

«Ностальгія за майбутнім» — мелодрама, яка вийшла в 2007-му році. Андрій Федорович був запрошений на головну роль. Його герой – бізнесмен, який заплутався в любовних зв’язках. В тому ж 2007-му Робертом Дорнхельмом був знятий міні-серіал з назвою «Війна і мир». Одна з ролей дісталася Гусєву. Його герой – Платон Каратаєв.

Андрій Гусєв сьогодні

Починаючи з 2008-го року, актор став з’являтися в кіно, а так само на телебаченні. Найчастіше його можна бачити в телесеріалах. На його рахунку ролі в таких проектах: «Зворотна сторона Місяця», «Хитровка», «Лягавий», «Апостол», «Все на краще», «Захист» та ін. Зараз Гусєв працює над роллю в картині «Луна-Луна», яка імовірно вийде в 2015-му році.

Особисте життя Андрія Гусєва

Гусєв познайомився зі своєю майбутньою дружиною ще в той час, коли після Вдіку працював на «Мосфільмі». Незабаром після знайомства, вони стали чоловіком і дружиною.

Відомо, що сім’я тривалий час жила в кімнаті гуртожитку театру «Сучасник». Їх сусідом був Сергій Гармаш, з яким Андрій був у дружніх стосунках.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: