Ім’я: Андрій Грізлі

Дата народження: 6 жовтня 1986 р. (30 років)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Запорожие, УРСР

Діяльність: співак, композитор

Вага: 73 кг

Зріст: 175 см

Біографія Андрія Грізлі

Андрій Грізлі – співак, який сам пише музику, причому не тільки для себе. Він давно виступає на сцені як самостійний виконавець. Глядачі могли бачити його в таких шоу, як «Стиляги-шоу» та «Голос».

Дитинство та родина Андрія Грізлі

Сьогодні своїм рідним містом Грізлі вважає Москву. Його мама – українка, а тато – грек. Він народився на Україні в Запоріжжі. Тільки коли Андрію виповнилося чотирнадцять, сім’я переїхала до Москви. Схильність сина до музики помітила мама майбутнього композитора і виконавця. Будучи трирічним дитиною, він старанно співав пісні, які багато разів слухав на касетах – це були збірники Queen і Stevie Wonder, привезені з батьком США. Дивним було те, що хлопчик імітував навіть імпровізації і програші.

Андрій Грізлі з юності брав участь у музичних конкурсах

Коли Андрій пішов у музичну школу, то відразу почав займатися фортепіано, потім послідувала скрипка і гітара. Мрії стати музикантом в оркестрі у нього не було, тому жоден з курсів він так і не здолав.

Більш серйозні заняття музикою стали вже в п’ятнадцятирічному віці, коли Грізлі захопився репом і хіп-хопом. Треба відзначити, що і хіп-хоп і реп донині залишаються невід’ємною частиною творчості Андрія. Свої перші пісні молодий чоловік написав приблизно в тому ж віці.

У вісімнадцять років майбутній виконавець став студентом Інституту сучасних мистецтв, який у 2010-му році з успіхом закінчив.

Початок музичної кар’єри Андрія Грізлі, «Нова Хвиля»

У 2011-му році Грізлі взяв участь у конкурсі «Нова Хвиля» та здобув перемогу у трьох номінаціях. Треба сказати, що цей успіх став не єдиним для Андрія в 2011-му. Приблизно в той же період часу російський музичний лейбл GALA RECORDS уклав з перспективним виконавцем контракт.

У 2011-му співак прийняв запрошення каналу «Росія 1» взяти участь у проекті Максима Галкіна під назвою «Стиляги-шоу». Андрій на цьому шоу став фіналістом.

Андрій Грізлі став зіркою шоу Голос

У 2013-му році Грізлі випустив кліп, головну роль в якому зіграв Олександр Ревва. Назва цього кліпу — I love you baby. Практично всі музичні канали по достоїнству оцінили кліп з його латиноамериканськими мотивами. Припав він до смаку і мільйону слухачів. У тому ж році компанією Coca-Cola співак з потужним оксамитовим голосом був обраний як виконавець новорічного хіта. Ролик «Свято до нас приходить» відомий практично кожному з нас. У 2013-му році його виконав Андрій Грізлі.

Андрій Грізлі на шоу «Голос»

Андрій черговий раз з’явився перед телерителями, ставши учасником третього сезону музичного шоу «Голос». За його словами на це шоу він прийшов з метою популяризації своєї музики. На «сліпого» прослуховування співак представив кавер-версію пісні «Знаєш». Першим до талановитому виконавцю повернувся Діма Білан, з яким Андрій свого часу співпрацював.

Другим до Грізлі повернув своє крісло Леонід Агутін, який і був обраний співаком в якості наставника. За його спогадами, пісні Агутіна він пам’ятає з дитинства, вони часто звучали в його будинку. Познайомитися, а тим більше попрацювати з ці людиною для Андрія було мрією.

У конкурсі дуетів суперницею молодої людини була Марі Нжипуакую. Наставник зробив вибір на користь Андрія. За словами учасника шоу, в першу хвилину після оголошення результату він відчував розлад від того, що Марі змушена буде покинути проект. За час зйомок виконавці подружилися. Андрій підтримав її, обнявши прямо на сцені. Тільки через деякий час Грізлі відчув радість від отриманої на даному етапі перемоги.

Андрій Грізлі і Маша Собко

Етап під назвою «нокаути» так само виявився для співака вдалим, він знову залишився на шоу. Свою місію на «Голосі» Андрій вважає виконаною.

Андрій Грізлі сьогодні

У Андрія грандіозні плани на майбутнє. Найближчим часом він випустить диск і проведе його презентацію. Швидше за все, глядачі зможуть оцінити ще не один музичний кліп виконавця і композитора.

Ще одна сходинка, зійти на яку прагне Грізлі – це конкурс Євробачення. У сміливих планах співака не тільки участь у конкурсі, але і перемога на ньому. Андрій вважає, що між його сольними альбомами не повинно бути тривалої перерви, тому не пізніше ніж через рік після виходу свого першого альбому він планує запис і презентацію другого.

Особисте життя Андрія Грізлі

Андрій проявляє себе не тільки як композитор і виконавець, він досяг успіху і в якості ведучого. Неодноразово його запрошували для проведення заходів різного масштабу – від весіль та корпоративів, презентацій до і великих концертів. Концерти Андрія випромінюють потужну енергетику. Як відомо, свої пісні він пише сам. Немає у нього аранжувальника і продюсера. Можливо, що причина такого успіху саме в тому, що Андрій повністю все робить сам.

В якості саунд-продюсера і композитора Грізлі не раз співпрацював з такими відомими виконавцями, як Діма Білан, Лайма Вайкуле, Володимир Пресняков, Домінік Джокер, Валерія, Тіна Кароль та ін.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: