Ім’я: Андрій Дементьєв

Дата народження: 31 травня 1988 р. (28 років)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: р. Свердловськ (Єкатеринбург)

Діяльність: актор

Вага: 77 кг

Зріст: 184 см

Біографія Андрія Дементьєва

Андрій Дементьєв – це цікавий актор з цікавою долею. В його біографії було безліч цікавих епізодів, а в списку екранних робіт – безліч яскравих ролей. Так, у даний момент нашого сьогоднішнього героя складно зарахувати до когорти перших зірок російського кінематографа. Але його кар’єра рухається вгору, а значить нові творчі перемоги, напевно, ще трапляться в його долі.

Ранні роки, дитинство та родина Андрія Дементьєва

Андрій Дмитрович Дементьєв народився 31 травня 1988 року у великому російському місті Свердловську (Єкатеринбург). Його батьки рано залишили цей світ, а тому вже з дитячих років майбутній актор виховувався в будинку бабусі і дідусі – знаменитого поета Андрія Дементьєва-старшого.

Можливо, саме його вплив став визначальним у долі молодого хлопця. Вся справа в тому, що прославлений літератор часто бував на телебаченні і на радіо, а також з’являвся перед публікою з концертними виступами. Завдяки цьому наш сьогоднішній герой, який часто скрізь супроводжував свого діда, вже в ранньому віці отримав можливість поглянути зсередини на світ, захований по той бік лаштунків.

Актор Андрій Дементьєв - син знаменитого поета

Крім того, саме дід завжди розвивав у своєму онукові любов до мистецтва. За його наполяганням Андрій почав серйозно займатися музикою, а згодом також вступив в Астраханську державної консерваторії, яку успішно закінчив через кілька років. Згодом він також навчався на факультеті адміністрування і управління на підприємствах туристичного та готельного бізнесу одного з московських Вузів.

Паралельно з цим Андрій Дементьєв займався також в трейсерской секції, де за його ж власними словами, навчався боротися з обставинами і перемагати самого себе.

Зоряний шлях актора Андрія Дементьєва, фільмографія

Справжній прорив у житті молодого хлопця стався в той момент, коли він опинився на проекті каналу MTV «Ти – кінозірка». В рамках даного телешоу наш сьогоднішній герой зумів відкрити нові грані свого таланту, показавши всім, що він може бути цікавий глядачам у самих різноманітних якостях.

В результаті свої перші ролі в кіно наш сьогоднішній герой почав отримувати ще до закінчення телепроекту. У 2006-му році Андрій Дементьєв дебютував на екрані в рамках телевізійного фільму «Патруль». Дана стрічка не принесла йому особливого успіху, однак стала важливою підмогою в подальшій кар’єрі.

Андрій Дементьєв і Равшана Куркова

У підсумку наступна роль виявилася значно більш яскравою, ніж перша. Картина «Зухвалі дні» принесла акторові великий успіх і, навіть, незважаючи на досить прохолодні відгуки критиків і глядачів, дозволила Андрію стати відомим персонажем у світі російського кіно. В даному проекті каналу MTV наш сьогоднішній герой виконав роль центрального персонажа. Інші ролі в картині виконали Віктор Сухоруков, Гоша Куценко, а також деякі інші фіналісти проекту «Ти – кінозірка».

Вельми примітно, що всі трюки, яких в картині «Зухвалі дні» було чимало, Андрій Дементьєв виконував самостійно. У цьому плані молодому хлопцеві дуже допомогло давнє захоплення трейсерским спортом (паркуром).

Незважаючи на досить неоднозначну реакцію на попередню картину, згодом Андрій Дементьєв став часто отримувати пропозиції від російських режисерів про зйомки в кіно. Так, зокрема, одним з таких стала пропозиція від творців проекту «Барвіха», які в 2007-му році запросили молодого актора виконати головну роль у своєму серіалі. У підсумку саме роль Євгена – «простого рубльовського підлітка» — принесла Андрію найбільший успіх. Його персонаж швидко полюбився глядачам, а тому згодом став одним з найяскравіших в усьому проекті.

Батько актора — знаменитий поет. Андрій Дементьєв — Два крила. Варто відзначити, що за словами нашого сьогоднішнього героя, серіал «Барвиха» став для нього чудовою школою. Тут він багато чому навчився у відомих російських режисерів, а також зумів перейняти деякі акторські прийоми у більш відомих і іменитих колег, які брали участь в зйомках.

Андрій Дементьєв в даний час

Після закінчення серіалу «Барвіха» Андрій Дементьєв зумів порадувати своїх глядачів ще кількома цікавими ролями. У 2010-му році він виконав другорядну роль у «бандитському» серіалі «Термінал», а вже роком пізніше знову приміряв на себе образ Євгенія в проекті «Золоті», який став своєрідним продовженням фільму «Барвиха».

Таким чином, образ заможного молодого хлопця, який, проте, незважаючи ні на що, не втратив людських якостей, стала визначальним і найбільш важливим у долі молодого хлопця.

Актор Андрій Дементьєв став особливо популярним після серіалу «Барвіха»

В останні роки Андрій Дементьєв все також знімається в кіно. Намагаючись показати себе як яскравого і багатогранного актора наш сьогоднішній герой, грає в картинах найрізноманітніших жанрів. У 2011-му році молодий актор зіграв одного з головних персонажів військової драми «Афганістан. Точка неповернення», а роком пізніше приміряв на себе образ головного персонажа російського фільму жахів «Сомнамбула». Останній з названих проектів став особливою віхою у долі актора. Картина, знову-таки отримала досить низькі оцінки від глядачів і кінокритиків, проте стала принципово новим досвідом у кар’єрі нашого сьогоднішнього героя.

Таким чином, Андрій Дементьєв зростав від фільму до фільму. Його роботи перетворювались на своєрідну школу акторської майстерності, а тому завжди залишалися особливо цінними. У 2014-му році після недовгої перерви наш сьогоднішній герой повинен знову з’явитися в кіно – у фантастичному бойовику «Хардкор». Картина відрізняється хорошим акторським складом (Данило Козловський Шарлто Коплі), а тому вже сьогодні вважається одним з самих амбітних російських проектів року.

Особисте життя Андрія Дементьєва

Деякий час чутка пов’язувала актора з узбецької актрисою Равшаной Куркової, однак згодом знаменитості спростували факт роману, зазначивши, що вони просто друзі. Згодом Андрій Дементьєв сказав в одному з інтерв’ю, що зустрічається з іншою дівчиною, але імені її не назвав.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: