Ім’я: Андрій Давидян

Дата народження: 30 січня 1956 р.

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: Москва

Дата смерті: 13 листопада 2016 р. (60 років)

Діяльність: співак

Вага: 85 кг

Зріст: 170 см

Біографія Андрія Давідяна

Багато знають цього яскравого талановитої людини саме як переможця другого сезону вокального телешоу «Голос». Але людям, в буквальному сенсі живуть музикою, Андрій Давидян знайомий вже давно – він був засновником кавер-групи «Добровільне товариство» (пізніше «Вікторія») та фанк-проекту «Sound Cake», співав у групах «Рок-ательє», «СВ», «Альтер-его» першим в Росії виконав оперу «Юнона і Авось».

Андрій Сергійович Давидян

Дитинство та родина Андрія Давідяна

Сім’я, в якій народився Андрій, завжди була музичної. Батько хлопчика, Сергій Давидян, співав в опері, в 50-ті роки виконував хіти композитора Арно Бабаджаняна, був заслуженим артистом СРСР. Мама була відомою піаністкою. Цілком природно, що Андрій дуже рано, в 3 роки, захопився музикою і почав співати.

Кастинг у «Голос»: Андрій Давидян (2013 рік) Район, де жила сім’я (недалеко від метро «Аеропорт»), можна було назвати «дворянським гніздом». У московській школі №152 разом з Андрієм навчалися діти письменників і акторів з відповідним їх соціальним становищем розвитком. Середовище спілкування хлопчика сприяла її творчим захопленням. У цей період Андрія поєднувала дружба з сином Булата Окуджави – Ігорем. У восьмому класі хлопці створили свою групу; Андрій грав на саморобній ударній установці. Довгі роки Андрій згадував про ті часи з великою теплотою.

Після закінчення школи Андрій прийняв рішення поступати в театральний інститут. Разом з ним на іспитах виявився Юхим Шифрін. Дивно, але вони обидва провалили іспити.

Музична кар’єра

До призову в армію Андрій встиг проявити свої здібності в рок-групі «Високосное літо», де розкішно виконував всім добре відомі хіти групи «Rolling Stones». В цей період і почалося його співробітництво з Кріс Кельмі, Олександром Ситковецким і Юрієм Тітовим.

Велике інтерв’ю Андрія Давідяна В армії Давидян потрапив у морську піхоту. Після служби молодик продовжив музичні виступи у команді «Добровільне товариство». Йому подобалося виконувати власні версії хітів Led Zeppelin, Deep Purple, Grand Funk Railroad. У 1977 році, з приходом братів Смеянов (Олександра та Павла), група була перейменована в «Вікторію». Змінився й стиль – музиканти виконували, за їх власними словами, «російська фанк».

Молодий Андрій Давидян (1973, концерт групи «Високосное літо»)

Андрій все-таки поступив у вищий навчальний заклад, але вибір зупинив вже на Інституті країн Азії та Африки, де в результаті і отримав спеціальність перекладача, досконало оволодівши англійською, французькою та арабською мовами. За родом своєї професійної діяльності Давидян побував у Єгипті та Алжирі. Однак кар’єра перекладача не склалася. У роки перебудови держава більше не давало перекладачам роботи, і їм треба було вирушати «у вільне плавання». Однак Давидяну пощастило – Максим Дунаєвський запросив його в Державний естрадний оркестр Росії. Товариші по «Вікторії», Павло Сміян та Ірина Понаровська разом з чоловіком, теж знайшли місце в цьому колективі.

За роки життя Андрій знайшов застосування своєму многогранномуу таланту в колективах «Рок-Ательє», «СВ», «Альтер-Его». Перший з названих колективів співпрацював з театром «Ленком» і виконував культова рок-оперу «Юнона і Авось». У цьому запам’ятовується шоу перед публікою постала велика кількість відомих виконавців, у тому числі і Давидян.

У 1987 році була записана легендарна пісня «Замикаючи коло» (автор музики — Кріс Кельмі).

Кріс Кельмі і Андрій Давидян – «Замикаючи коло» (1987 рік) В 1993 році музикант створив власний джаз-рок/соул/фанк проект «Sound Cake», що в перекладі з англійської означало «Звуковий пиріг». І дійсно, концерти Давідяна незмінно ставали бенкетом для вух меломанів, які відвідували клуб на Великій Бронній, де, як правило, і виступав музикант.

Андрій Давидян в шоу «Голос»

Дуже цікавим виявилося поява Давідяна у другому сезоні телевізійного проекту «Голос». Ім’я вокаліста ніби відкрилося для широкої аудиторії заново. Його майстерність, найсильніша енергетика і великий виконавський досвід буквально підкорили публіку.

«Голос»: Андрій Давидян – Georgia on my Mind (2013 рік) Буквально на першому куплеті до нього повернулися усі наставники – Леонід Агутін, Пелагея, Діма Білан і маестро сцени, Олександр Градський, який з вокалу Давідяна і зовсім вирішив, що позаду наставників варто афроамериканець. Андрій вважав за краще відправитися в команду Палажки і в її команді досяг першого місця, забезпечивши собі новий виток слави і народної любові.

В якості наставника Давидян вибрав Пелагею

Особисте життя Андрія Давідяна

За спиною у Давідяна був не один шлюб, проте розповсюджуватися про жінок свого життя музикант не любив. відомо, що старша дочка вокаліста, Марія, оселилася в Бельгії. За словами Андрія, на чужині вона всього досягла сама, пройшовши довгий шлях: спочатку працювала в супермаркетах, пізніше у квітковій фірмі. Захоплюється мистецтвом. Друга донька – Ліза – теж виїхала за кордон.

Андрій Давидян — JUST ONCE В групі «Sound Cake» Андрій познайомився зі співачкою Анною Абрамочкиной, яка згодом його новою дружиною. У 1999 році цьому шлюбі народилася дочка Катя. Вона захоплювалася вокалом, з відзнакою закінчила музичну школу, брала участь у шоу «Голос. Діти».

Дочка Андрія Давідяна – Катя

Коли її батьки розлучилися, зберігши, до речі, теплі стосунки, Катя з мамою переїхала до Томська, до бабусі. Саме там її і застав запрошення на кастинг передачі. Андрій і Анна прийшли підтримати дочку на проби разом. У Каті виявився чудовий голос, і вона успішно пройшла відбір. На жаль, всі наставники вже набрали команди, тому дівчинку ніхто не взяв.

Крім того, в одній групі з Андрієм грав на басу його племінник – Антон Давідянц. Молодий чоловік – випускник Гнесинки.

Голос 2 — Андрій Давидян і Арцвик Арутюнян — «Never gonna give you up» В останні роки життя Давідяна його супутницею була стиліст Вікторія Колос, яка допомагала артисту в створенні індивідуального зовнішнього вигляду.

Смерть Андрія Давідяна

Прикро, але життя чудового вокаліста обірвалося дуже рано – на 61-му році життя. 11 листопада 2016 року чоловік переніс ішемічний інсульт, що вилився в набряк мозку і кому. Лікарі Боткінської лікарні боролися за його життя двоє діб, але врятувати музиканта їм не вдалося. Андрій Давидян так і не вийшов з коми. 13 листопада його не стало.

Андрій Давидян помер від ішемічного інсульту

Прощання з музикантом відбулося 16 листопада в Петровському парку, в храмі Пресвятої богородиці.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: