Ім’я: Андрій Данилко

Дата народження: 2 жовтня 1973 р. (43 роки)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: р. Полтава, Україна

Діяльність: актор, співак, шоумен

Вага: 69 кг

Зріст: 175 см

Біографія Андрія Данилка

Дитинство Андрія Данилка

Андрій Данилко в Полтаві. Батько був водієм, мати — робоча. Жили досить бідно. Батько помер у 1980 році від раку легені. Щоб якось прогодувати двох дітей (старша сестра Галина, 1963 р.) мати працювала маляром в три зміни. Навчався Андрій у полтавській школі № 27. Тут він познайомився з Анею Сердюк, соромливою симпатичною дівчинкою, відмінницею з інтелігентної родини. Вони сиділи в школі за однією партою. Аня до Андрія непогано ставилася, але не більше того. Чим міг її зацікавити син простих робітників, що живе в бараці? Йому навіть сорочку на випускний вечір купили в складчину однокласники, настільки бідно жила тоді сім’я Данилко.

Андрій Данилко народився в бідній родині на Україні

У школі майбутній шоумен вчився погано, а Аня мріяла стати вчителькою української мови. Андрій завжди повторював їй, що він знайде спосіб прославити її прізвище, на що Аня тільки посміхалася у відповідь. Він був капітаном шкільної команди КВК, яка постійно займала в міських змаганнях призові місця. З 1983 року став учасником шкільного театру-студії «Гротеск» під керівництвом Анатолія Трегуба.

Школа закінчилася. Аня за відмінне навчання отримала медаль. Її мрія дитинства збулася, вона вступила до педінституту, вийшла заміж, народила дочку, працює вчителькою. Після школи Андрій намагався вступити в педінститут, в музичне училище. Але не вийшло, і довелося піти у ПТУ вчитися на касира-продавця.

Початок творчих успіхів — народження Вєрки Сердючки

У 1990 році створив яскравий персонаж — провідницю Вєрку Сердючку, з яким він не розлучається і донині. 1 квітня 1991 року в рідній Полтаві в рамках гуморини відбувся його дебют в образі Сердючки, який справив справжній фурор, після якого його чекав Ставропольський край з його першими гастролями. Його стали запрошувати на різні гуморини та концерти. Артист повністю віддається творчості і створює багато нових цікавих персонажів. Так з’являються образи міліціонера, солдата, балерини, вчительки. Створюється театр Данилка, який з успіхом «борознить» безкраї простори Росії та України.

Андрій Данилко створив образ Вєрки Сердючки

Андрій розумів, що йому необхідно вчитися, відчувався брак освіти. І в 1995 році він вступив на відділення розмовного жанру в Київське естрадно-циркове училище. Провчився там півтора року. Вчителів не слухав, лаявся, сприймав в багнети, що йому говорили і радили. Результат усього цього — відрахування за безперспективність, хоча його Сердючка була вже досить популярна і задіяна в різних рекламних проектах на ТБ. Правда трохи пізніше він все ж успішно закінчив Київський національний університет культури і мистецтв.

Музична кар’єра Андрія Данилка

На початку 2000-х Данилко почав виступати з виконанням поп-музики з елементами музичного стилю ска в образі Вєрки. Спочатку суто на «Новорічних вогниках» Першого каналу. Потім він із завидною періодичністю випускає ряд альбомів і знімає запам’ятовуються відеокліпи, постійно транслювалися в ту пору по MTV. У текстівці пісень в зухвалій кітчевому стилі підносився образ Сердючки, чим і завоював широку народну популярність і домігся помітного комерційного успіху.

Вєрка Сердючка «Гоп-Гоп-Гоп» Багато його композиції стали справжніми народними шлягерами. Це наочно підтверджують народна премія «Золотий грамофон» за пісню «Я не зрозуміла» (2003 рік), «Чіта-дріта» і дует з Глюкоzой «Нареченого хотіла» (2004 рік), «Тук тук тук» (2005 рік), «Дольче Габбана» (2011 рік). Можна згадати і «Премію Муз-ТВ» 2004 року за альбом «Ха-ра-шо». У 2007 році він був визнаний «ZD Awards» (газета «Московський комсомолець») у номінації «Персона року».

Киноопыт Андрія Данилка

Першим мюзиклом, де був помічений Андрій, стали «Вечори на хуторі поблизу Диканьки», прем’єра яких відбулася в новорічну ніч 2002 року. Роль сільської самогонниці, яскраво їм зіграна, полюбилася глядачам. В цей же час пройшов і інший мюзикл «Попелюшка». Потім під кожен Новий рік із завидною постійністю з’являлися мюзикли, де вже було немислимо неучасть у них Андрія.

«Божевільний день, Або одруження Фігаро» і «Снігова королева» — 2003 рік.

«За двома зайцями» – 2004 рік.

«Сорочинський ярмарок» і «Три мушкетери» – 2005 рік.

«Морозко» – 2010 рік.

«Нові пригоди Аладіна» – 2011 рік.

«Червона шапочка» – 2012 рік.

Історія з «Євробаченням»

Для нього «Євробачення — 2007» знакова подія. Три роки Вєрка марно намагалася пробитися на цей телевізійний пісенний конкурс, накликаючи на себе істеричний гнів українців. У 2006 році під їх натиском навіть Андрій зняв свою кандидатуру. Що тільки не чув тоді в свій слід Андрій: дешевий клоун, ганьба України і т. д. Він дивувався, дивлячись на цю «цькування». Для нього образ Вєрки – це, насамперед, гротеск, буфонада.

Андрій Данилко все-таки потрапив на Євробачення

У 2007 році він все-таки пробився на Євробачення з ексцентричною пісенькою «Данзинг», що представляє собою милий, немудрий «коктейль» з англійських, німецьких, українських та російських слів. Як дуже влучно зауважив один іноземний журналіст, мелодію цієї пісеньки без проблем можна настукати по столу ложкою. Вирушаючи в Гельсінкі на конкурс, він неодноразово підкреслював, що їде не перемагати – надто солідна конкуренція серед сильних вокалістів. Він хотів показати, як Україна вміє веселитися і пустувати. Адже до цього Європа високо оцінила етнічну Руслану, класичну поп-співачку Тіну Кароль.

Але в душі, він природно хотів довести, що він не просто ряженный в грудасту тітку клоун, а артист, що із себе представляє. І він довів, посівши друге місце, поступившись лише представниці Сербії. Про Сердючку вмить стали писати газети Англії, Франції, Німеччини. До нього приїжджала знімальна група BBC, щоб відзняти матеріал, а це вже європейське визнання. Чого він добився? Слави? Так! Коли відомого всьому світу Девіда Копперфільда запитали, з чим у нього асоціюється держава Україна, він не задумуючись, відповів: «Кучма, горілка, Вєрка Сердючка».

Особисте життя Андрія Данилка

Андрій досі не одружений. Але свою обіцянку перед дівчинкою Ганною дотримав: його Вєрка Сердючка (пам’ятаєте, яка була у дівчинки Ані прізвище — Сердюк) із зіркою на голові запам’яталася всій Європі!

Вєрка Сердючка — Dancing Lasha Tumbai Але для багатьох своїх земляків і рідних, він так і залишився тим шкільним обірванцем, кривляющимся на шкільній сцені. Живуть у селі під Полтавою рідні його не розуміють і сприймають в штики всі його творчість. У них там, за їхніми словами, нормальне людське життя, діти, господарство, корови. А у Андрія срамота –выпирающаяся на всю Україну груди з поролону. Правда, останнім часом, коли образ Сердючки став приносити відчутний дохід, мати і сестра стали ставитися байдуже до всього цього. Але в рідну Полтаву на гастролі Андрій принципово не їздить. Він каже, що на нього навалюється відчутне почуття провини за те, що він забезпечений за життя людина, а люди живуть навколо бедственно, у постійній нужді.

Когось близького поруч з ним немає. І чим старше він стає, тим менше хтось йому вже за життя потрібен. За його словами, ще кілька років тому йому хотілося мати поруч коханої людини, щоб була сім’я, діти. А зараз – перехотілося, йому комфортно бути одному. Не випадково, що для нього улюбленим кольором став чорний. Він байдужий до всіх тусовках, він не потребує престижної одязі, крутому мобільному телефоні. У нього на цей рахунок тверда позиція: краще витратити свої зароблені кошти на благодійність, на добрі справи, при цьому не афішуючи зроблене. Він дуже ранимий і самотня людина, завжди жалкує, що за гроші не можна купити радість життя.

Андрій Данилко досі не влаштував особисте життя

Андрій просто втомився бути у двох іпостасях. З одного боку, спустошений і постійно сумний Данилко, а з іншого боку весела метка Вєрка Сердючка. Тонка смислова музика, повна лірики, і дурні пісні-примовки. Театр двох масок – плаче і що сміється. Вічна гонка з постійною втомою, результатом якої — пошматоване надвоє серце.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: