Ім’я: Андрій Чернишов

Дата народження: 3 лютого 1973 р. (43 роки)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: Київ р., Україна

Діяльність: актор

Вага: 92 кг

Зріст: 189 см

Біографія Андрія Чернишова

Андрій Чернишов – це чудовий актор, відомий глядачам в країнах СНД, завдяки багатьом своїм яскравим робіт в кіно і на телебаченні. У його послужному списку є більше шістдесяти ролей в різних стрічках, а тому та популярність, якою актор користується сьогодні, багато в чому зрозуміла.

Він красивий, ставний і дуже талановитий. Особливий «сплав» цих якостей робить нашого сьогоднішнього героя абсолютно особливим персонажем у світі російського кіно? Його люблять і глядачі, і режисери. А тому розповідь про його долю та творчі успіхи, напевно, не залишиться без уваги наших читачів.

Ранні роки, дитинство та родина Андрія Чернишова

Андрій Володимирович Чернишов з’явився на світ 3 лютого 1973 року в українській столиці – місті Києві. Обидва його батька були педагогами. Батько працював директором школи, а мама викладала в школі математику. Саме тому освіта нашого сьогоднішнього героя завжди було дійсно «зразково-показовим». Він добре встигав по всім предметам, а вечорами займався в різних спортивних секціях.

Будучи учнем старшої школи, Андрій Чернишов разом зі своїми батьками переїхав з великого і жвавого Києва в невеликій російський містечко в Читинській області. Тут він почав відвідувати місцеву школу. Однак звикнути до нового порядку речей був досить непросто. Спочатку Андрій дуже нудьгував, не знаючи, чим зайняти себе в невеликому населеному пункті. Але згодом все-таки знайшов собі заняття по душі.

Актор Андрій Чернишов довго вважався завидним женихом

Таким стали уроки в дитячому театрі «Зелена карета», який діяв при школі, в якій навчався Андрій. Займатися тут наш сьогоднішній герой почав «від нічого робити». Однак згодом театральне мистецтво стало невід’ємною частиною його життя. У шкільному театрі молодий киянин став справжньою зіркою.

Він брав участь практично у всіх театральних постановках, граючи виключно головні ролі. Незабаром про їх театрі дізналися в довколишніх поселеннях, а тому вже в підлітковому віці актор почав їздити на справжні гастролі по сусіднім населеним пунктам.

Закінчивши покладені одинадцять класів, Андрій Чернишов вирішив продовжити акторську кар’єру і переїхав у Москву. У столиці РРФСР молодий хлопець подав документи відразу в кілька театральних Вузів, однак вчинити не зміг ні в один. Вирішивши повернутися до витоків, Андрій знову відправився в Київ, де якийсь час жив у батьківській квартирі, а також підробляв у театрі Російської драми імені Лесі Українки.

Вельми примітно, що в цьому місці наш сьогоднішній герой працював не в якості актора, а був простим підсобником. Незважаючи на це, Андрій Чернишов не скаржився і, регулярно відвідуючи всі вистави та репетиції, просто переймав досвід у більш досвідчених акторів.

Можливо, саме час, проведений у київському театрі, дозволило молодому акторові згодом успішно вступити у Вище театральне училище імені Щепкіна. У період навчання він проявляв себе не найяскравішим чином, однак, незважаючи на це, все-таки зумів довчитися до кінця і отримати заповітний диплом. Більш того, ще в студентські роки Андрій зумів отримати маленьку роль в картині «Листа в минуле життя». Дана робота була зовсім незначною, однак отриманий досвід був цінніше всього іншого.

Зоряний шлях актора Андрія Чернишова: навчання і фільмографія

У 1994-му році наш сьогоднішній герой закінчив «Щепкинское» театральне училище і влаштувався на роботу в Московський театр «Ленком». На початковому етапі своєї кар’єри Андрій Чернишов виконував тут переважно невеликі ролі, однак, незважаючи на це, зумів заробити в театральному середовищі певний авторитет.

Маргарита Дробязко — Андрій Чернишов — Льодовиковий період Паралельно з цим молодий актор грав в різних фільмах і телесеріалах, однак більшість його робіт знов-таки залишалися зовсім невеликими. Хоча з кожного правила, як відомо, є винятки. А тому кілька примітних робіт можна відшукати навіть в ранній фільмографії актора. Так, досить помітною була роль актора у фільмі «24 години», а також в телесеріалі «Дві долі».

Крім того, яскравим успіхом молодого актора стала також реклама пива «Столичне», яка крутилася в ефірі російських телеканалів в 2000-х роках. З плином часу трохи виправлятися стала також і ситуація з театральними ролями. Режисери стали більше довіряти акторові, а тому формат його ролей почав поступово зростати.

У період з 2004-го по 2012-й наш сьогоднішній герой став одну за одною отримувати великі ролі в кіно. У ці роки він зіграв у фільмах «Бальзаківський вік, або всі мужики сво…», «Вона сказала «ТАК», «Стерва для чемпіона», «Чоловік у моїй голові», «Зимовий сон», «Жага екстриму», «Право на любов», а також у багатьох інших.

О, Боже, який чоловік. Андрій Чернишов В цей період за актором закріпилося амплуа героя-коханця. Він часто грав у ліричних комедіях, а фільми інших жанрів нерідко виконував ролі чоловіків, бой-френдів і імпозантних шанувальників. Вельми примітно, що в цей період актор грав і в російських, і в українських, і в білоруських картинах.

Андрій Чернишов сьогодні

З 2006-го року наш сьогоднішній герой також часто працює в театральних антрепризах. Протягом декількох років він виконав безліч цікавих ролей в спектаклях «Сни ідіотки», «Дама і її чоловіка», «Апостол Павло» та деяких інших.

Серед пізніх екранних робіт Андрія Чернишова виділяється роль Володимира Маяковського в міні-серіалі «Маяковський. Два дні». Дана акторська робота стала однією з найяскравіших в кар’єрі актора і принесла йому безліч хвалебних відгуків.

Актор Андрій Чернишов активно знімається в кіно і серіалах

У 2014-му році на екрани країн СНД має вийти кілька нових фільмів за участю Андрій Чернишова. Серед нових робіт найбільша увага глядачів прикута до американо-російським проектом «Душа шпигуна», який повинен вийти на екрани в першій половині 2014-го року.

Особисте життя Андрія Чернишова

Як і багато інші актори, Андрій не афішує подробиць свого особистого життя. Однак, незважаючи на це, дещо про його романах все-таки можна розповісти. Так, зокрема, в різні роки наш сьогоднішній герой зустрічався з актрисами Анастасією Цвєтаєвої і Анни Снаткіної. Однак дані любовні союзи розпалися. В даний час актор самотній і вільний.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: