Ім’я: Андрій Чадов

Дата народження: 22 травня 1980 р. (36 років)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: Москва

Діяльність: актор

Вага: 74 кг

Зріст: 185 см

Біографія Андрія Чадова

Андрій Чадов – популярний російський актор, що виконав в кіно безліч яскравих і цікавих ролей. Його кар’єра знаходиться на підйомі – режисери завалюють актора новими сценаріями, а глядачі просто не чують у ньому душі. Саме тому сьогодні особливо цікавим видається розповідь про минуле актора, його життєвому шляху і найважливіших етапах в кар’єрі. Зібрати всі найбільш цікаві факти з біографії Андрія Чадова ми постараємося сьогодні в нашій невеликій статті.

Дитинство Андрія Чадова, ранні роки

Майбутній актор народився у звичайній московській сім’ї. Його батько – Олександр Чадов – загинув, коли нашому сьогоднішньому герою було лише шість років. Вихованням двох синів (Андрія і його молодшого брата Олексія Чадова) займалася мати. За фахом жінка була інженером, проте із-за складного матеріального становища, яке почало формуватися після загибелі чоловіка, була змушена освоювати і інші види діяльності.

Чадов про дівчат і гроші З-за постійної зайнятості матері, Андрій Чадов, багато часу проводив у різних секціях та гуртках, які посідали всі його вільний час. У ранньому віці він активно захоплювався танцями (у актора є хореографічну освіту), а також заняттями в дитячому драматичному театрі.

Вельми примітно, що, вибираючи між двома видами мистецтва, майбутній актор спочатку вибрав хореографію. Після закінчення середньої школи, Андрій Чадов влаштувався викладачем танців і став займатися з молодшими віковими групами. Виходило непогано. Проте в якийсь момент, хлопець вирішив спробувати себе на іншому поприщі і подав документи в Театральне училище ім. Б. В. Щукіна. У цьому місці актор провчився трохи менше року, а потім перевівся в більш престижне Вище театральне училище ім. М. Щепкіна. У майстерні В. П. Селезньова актор осягав премудрості акторського ремесла. У даний момент однокурсником Андрія був його молодший брат Олексій.

Кінодебют Андрія Чадова і подальші віхи кар’єри

Вперше з’явитися на кіноекрані Андрію Чадову довелося в 2001-му році, коли він ще був студентом третього курсу. В цей період він виконав одну з головних ролей у мелодрамі Івана Соловова «Лавина», поставленої за повістю «Купа каміння блакитних» Вікторії Токарєвої. Гра молодого актора отримала безліч позитивних відгуків, проте особливо успішним цей фільм назвати складно.

Продовжуючи вдосконалювати свій талант, Андрій Чадов продовжив навчання, а після отримання диплома відзначився ще в двох значущих фільмах – «Попіл Фенікса» і «Руське» (обидві картини вийшли у 2004-му році). За останню з названих стрічок актор отримав свою першу кінематографічну нагороду – Приз за кращу чоловічу роль, присуджений акторові членами журі фестивалю «Московська нагорода».

Андрій Чадов з братом Олексієм

Проте справжня популярність прийшла до актора дещо пізніше. У тому ж 2004-му році Андрій Чадов отримав роль Петра Глущенка в міні-серіалі «Курсанти». Відразу після виходу на екрани дана фронтова стрічка стала дуже популярна. Разом з тим популярність прийшла і до виконавця головної ролі – Андрію Чадова.

Незабаром фільмографія Андрія Чадова стала стрімко приростати новими примітними ролями. Так, в його послужному списку з’явилися ролі у фільмах «Транс, «Капітанські діти», «Більше Бена», «Лімузин», «Відкритий простір», «Альпініст». Особливо яскравою роботою в акторській кар’єрі Андрія Чадова стала драматична картина «Живий», що розповідає історію хлопця, який щойно повернувся з Чечні. У даному фільмі Чадов-старший прекрасно передав терзання душі молодого солдата, який став інвалідом «як тілесно, так і духовно».

Варто відзначити, що названа вище картина «Живий» примітна ще й тим, що в цьому фільмі Андрій Чадов в перший раз зіграв разом зі своїм братом Олексієм.

Роль ветерана чеченської компанії принесла йому премію «MTV-Russia» в номінації «Краща чоловіча роль».

Уроки Шестова: Світлана Свєтікова і Андрій Чадов.

Андрій Чадов зараз

Дивлячись на фільмографію актора, не можна не відзначити той факт, що в творчості Андрія Чадова з самих перших кінострічок намітилося два чітких крену. Одна частина його акторських робіт нерозривно пов’язана з темою війни і солдатської долі; інша – складається переважно з мелодрам.

Подібний розклад залишається актуальним і в даний час. До числа військових фільмів можна віднести такі пізні роботи Андрія Чадова як «SLOVE: Прямо в серце», «Серце ворога», «Тиха застава» (всі названі стрічки випущені в 2011-му році). Що стосується фільмів, знятих в жанрі мелодрами, то тут необхідно назвати такі стрічки як «20 років без любові», «Була тобі кохана», серіал «Багаття на снігу». Таким чином, протягом практично всієї своєї кар’єри Андрій Чадов тримався в канві декількох різнопланових кінематографічних образів.

В даний час в роботі знаходиться відразу декілька нових фільмів за участю нашого сьогоднішнього героя. Найбільш примітними з них можна назвати картини «Справа честі» (режисер А. Чистяков) і «Провокатор» Вадима і Станіслава Шмелевых. Прем’єрний показ позначених фільмів намічений на 2013-й і 2014-й роки.

Особисте життя Андрія Чадова

Андрій Чадов, як і багато інших знаменитостей, намагається ретельно приховувати подробиці свого особистого життя. Тому інформації про його романах у ЗМІ не так вже й багато.

Андрій Чадов з екс-цивільною дружиною Світланою Святковий

Відомо лише те, що тривалий час актор жив з жінкою, яка була значно старша за нього, а до того ж вже мала дитину від першого шлюбу. Даний роман не склався, і тоді Андрій вирішив пов’язати своє життя з якоюсь молодою дівчиною, з якою познайомився в клубі. У своїх інтерв’ю, Чадов-старший згадує про неї лише мигцем, відзначаючи той факт, що ніякого відношення до світу шоу-бізнесу ця загадкова особа не має.

Зовсім інша справа остання кохана актора – співачка Світла Свєтікова, відома багатьом по проекту «Фабрика зірок-3» (Росія). Роман двох знаменитостей зав’язався під час зйомок проекту «Великі гонки» і розтягнувся на довгих п’ять років. Весь цей час зірки жили в цивільному шлюбі. Але не утримало колишніх подружжя від розставання. У 2013-му році в пресі стали з’являтися повідомлення про роман Світлани Святковий із зіркою мюзиклу «Ромео і Джульєтта» Едом Шульжевским.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: