Ім’я: Андрій Бурковський

Дата народження: 14 листопада 1983 р. (33 роки)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: Томськ

Діяльність: артист, гуморист, автор сценаріїв

Вага: 80 кг

Зріст: 186 см

Біографія Андрія Бурковського

Андрій Бурковський – один з найбільш помітних і популярних акторів Клубу Веселих і Кмітливих. Його професійна кар’єра почалася на сцені КВН, однак дуже скоро вийшла далеко за межі даний передачі. Сьогодні артист найбільш широко відомий, завдяки своїй участі в проекті каналу СТС «Даєш молодь», проте цікавими та визначними можна назвати і багато інші акторські роботи Андрія.

Так хто ж він — цей смішний рудоволосий хлопець? Які події вмістила в себе його життя, перш ніж вийти на сьогоднішню висоту? Відповіді на ці питання ви знайдете в нашій біографічної статті.

Дитинство Андрія Бурковського

Майбутній відомий КВН-щик з’явився на світ в сибірському місті Томськ. Його батько був відомим у місті бізнесменом – власником ресторанів «Вічний поклик» та «Слов’янський базар». А тому з самого раннього віку актор міг не замислюватися про гроші і просто займатися улюбленою справою. Таким для Андрія Бурковського став КВК. На сцені міжнародного комедійного союзу молодий артист став з’являтися вже в підлітковому віці, під час навчання в старших класах. Тоді наш сьогоднішній герой виходив на сцену у складі команди «Осколки зірок», яка, однак, не може похвалитися якимись більш-менш значущими досягненнями.

Андрій Бурковський — герой двох прем’єр Незважаючи на цей факт, Андрій Бурковський завжди був лідером томської команди і завжди з захопленням працював над новими сценічними мініатюрами і комедійними номерами. Незабаром подібне старанність були винагороджені сповна. Так, в 2000-му році артиста помітили творці томського театру «Боніфас», що спеціалізувалося на гумористичних естрадних мініатюрах, і запропонували Андрію стати повноправною частиною їхнього колективу. Бурковський погодився і дуже скоро став регулярно з’являтися на сцені цього театру. У цей період пройшло його становлення в якості професійного актора. Так, у артиста не було спеціальної освіти, проте багатий досвід гри на сцені, а також вроджений талант сповна компенсували відсутність теоретичної підготовки.

Повертаючись трохи назад, зазначимо, що в театр «Боніфас» актор прийшов на особисте запрошення іншого томського гумориста Костянтина Маласаева. З ним же разом артисти почали працювати і над іншим проектом – новоствореної командою КВН «МаксимуМ», яка представляла Томський державний університет, студентами якого були обидва хлопця.

З даним колективом пов’язані всі найбільш значущі успіхи раннього етапу кар’єри Андрія Бурковського. Він віддавав проекту всього себе, і отримував тому в сотні разів більше.

КВНщик Андрій Бурковський бере участь у проекті Даєш Молодь

Кар’єра Андрія Бурковського на сцені КВН

Виступи в Клубі Веселих і Кмітливих почалися для нашого сьогоднішнього героя в 2000-му році. У той період молода команда «МаксимуМ» стала чемпіоном томської ліги КВН, а також віце-чемпіоном ліги «КВН Азія» і бронзовим призером Міжрегіональної ліги «КВН-Сибір». У 2002-му році комедійний колектив пробився у фінал Першої ліги КВН.

Бачачи подібний успіх, актор залишає театр «Боніфас» і з головою поринає у підготовку нових жартів і сценічних номерів для команди «МаксимуМ». У тому ж 2003-му році колектив вперше з’являється на телебаченні в рамках юрмальського фестивалю «Голосящий Ківін». Завдяки яскравому виступу на даному форумі, Андрій Бурковський і інші члени томської команди КВН отримують запрошення виступити на сцені Прем’єр-ліги КВК, ігри якої транслюються на Першому каналі (Росія).

Вельми примітно, що вже в своєму дебютному сезоні команда дійшла до фіналу, де поділила перше місце з московською командою «Мегаполіс». У наступному році «МаксимуМ», повноправним лідером якого стає Андрій Бурковський, виходить у Вищу лігу КВН, проте там програє в першій же грі. За рішенням журі команду знову повернули в Прем’єр-лігу, де вона другий рік поспіль стала чемпіоном.

Андрій бурковський образив Шаца В тому ж 2005-му році томський колектив отримав «Малого Ківіна в темному» на фестивалі КВН в Юрмалі. У 2006-му році Андрію Бурковському і його товаришам вдалося повторити успіх на латвійському форумі. У тому ж сезоні команда зупиняється за крок від фіналу Вищої ліги, проте вже рік по тому бере бажану висоту, а разом з нею і бронзові медалі Клубу Веселих і Кмітливих.

Але найуспішнішим для команди «МаксимуМ» став 2008-й рік. У цей період команда взяла головний приз фестивалю «Голосящий Ківін», а потім стала Чемпіоном Вищої ліги КВН. Сам же Бурковський посів третє місце в онлайн-голосуванні за звання кращого КВН-щика сезону.

Кар’єра поза КВК, Андрій Бурковський зараз

У 2009-му році Андрій Бурковський став редактором Інтернет-проекту «СмехЗавод», в рамках якого кожен бажаючий міг викласти на сайті свої жарти і гумористичні ролики, а також отримати за них той чи інший приз. Однак популярним даний портал так і не став, і незабаром проект був закритий.

У тому ж році Андрій став зніматися в новому комедійному скетч-шоу «Даєш молодь», в якому став одним з центральних персонажів. Телепроект, який транслювався на каналі СТС, дуже скоро став успішним і популярним. З цього моменту в кар’єрі Андрій Бурковського розпочався новий етап, пов’язаний з підготовкою сценаріїв і зйомками в даному шоу. Зігравши ролі метросексуала Данила, міліціонера Вьюшкина, гопника Іржавого, а також молодого чоловіка Валери, актор став дуже популярний. Останнім часом Андрій почав активно зніматися в декількох нових телевізійних проектах, серед яких значаться такі популярних телешоу, як «Одна за всіх», «Кухня», «Останній з Магикян» та ін.

Крім цього в якості запрошеного гостя Андрій Бурковський з’являвся також у передачах «Форт Боярд» і «Comedy Woman».

Андрій Бурковський з дружиною Ольгою

В даний час Андрій Бурковський активно знімається у різних телевізійних проектах, а також вивчає особливості театральної майстерності в школі-студії МХАТ.

Особисте життя Андрія Бурковського

Про особисте життя нашого сьогоднішнього героя можна розповісти не так багато. У серпні 2008-го року актор одружився на своїй давній подрузі – дівчині по імені Ольга. В даний час пара живе в Москві, де виховує маленького сина Максима (2011 р.).

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: