Ім’я: Андрій Бочаров

Дата народження: 14 жовтня 1969 р. (47 років)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: Барнаул, Алтайський край

Діяльність: політик, військовий

Вага: 85 кг

Зріст: 171 см

Біографія Андрія Бочарова

Андрій Іванович Бочаров – губернатор Волгоградської області, депутат Держдуми (2007-2012). Військовий діяч, брав участь у Першій чеченській війні; за проявлений під час кампанії героїзм у 1996 році був нагороджений званням Героя РФ.

Губернатор Волгоградської області Андрій Бочаров

Ранні роки Андрія Бочарова. Військова кар’єра

Андрій Бочаров з’явився на світ 14 жовтня 1969 року в місті Барнаул. Незабаром після його народження сім’я Бочаровых переїхала в Стародубський район Брянської області, де Андрій закінчив школу. Після випуску Бочаров вступив в ФГКОУ (Суворовське училище, яке успішно закінчив в 1987 році; після навчався в РВВДКУ (Повітряно-десантне училище, яке закінчив у 1991 році.

В молодості Андрій Бочаров будував кар'єру військового

Після вищого училища Андрій Іванович проходив службу старшим офіцером у повітряно-десантних військах: спочатку на посаді комвзводу, потім – командира парашутно-десантних військ. Пізніше служив у 104-ої гвардійської повітряно-десантної дивізії Ульяновська.

Андрій Бочаров брав участь у Першій чеченській кампанії; у березні 1995 року він був призначений керівником розвідроти за напрямом «Грозний – Аргун – Гудермес». Згодом Бочаров любив згадувати, як він зі своєю ротою захопив вузол оборони (близько 40 бойовиків) на лідируючій висоті біля села Комсомольське. При захопленні 16 бойовиків були вбиті, троє взяті в полон.

«Військова таємниця»: губернатор Андрій Бочаров – герой Росії Відображаючи акату, Андрій Бочаров прийняв вогонь артилерії на себе. Після припинення вибухів Бочаров виявив, що його 16 товаришів в бою не постраждали, лише двоє отримали легкі поранення. Серед бойовиків живих не залишилося. Пануючу висоту вдалося утримати. Бочаров вважає, що це була допомога згори. Указом Президента РФ від 20 липня 1996 року, за проявлений героїзм Андрію Івановичу було присвоєно звання Героя РФ.

Андрій Бочаров – член «Єдиної Росії»

Пізніше Бочаров керував парашутно-десантним батальйоном. У 2004 році він пішов у відставку в званні підполковника. У 2002 році Бочаров закінчив РАЦС (Академію державної служби при президенті РФ по спеціалізації «муніципальне і державне управління».

Політична кар’єра Андрія Бочарова

Андрій Бочаров увійшов у велику політику в 1998 році, почавши з посади голови Ради Союзу, Героїв Росії. З січня 2005 року він розпочав роботу на посаді заступника губернатора Брянської області, а також був постійним представником Адміністрації Брянської області при Уряді РФ.

Андрій Бочаров в адміністрації Брянської області

2007 рік ознаменувався для Андрія обранням в депутати Держдуми РФ V скликання від партії «Єдина Росія». Бочаров був депутатом аж до припинення депутатських повноважень у 2012 році.

Андрій Бочаров – Т.в.о. губернатора Волгоградської області У 2013 році Бочарова обрали керівником виконкому ЗНФ. Трохи пізніше, в квітні 2014 року, президент Володимир Путін призначив Бочарова Т.в.о. губернатора Волгоградської області. А 14 вересня 2014 року, після підведення підсумків губернаторських виборів, стало відомо, що Андрій Бочаров став новим губернатором Волгоградської області, набравши більшість (88,5%) голосів.

Інавгурація Андрія Бочарова

Особисте життя і захоплення Андрія Бочарова

Андрій Бочаров був одружений, на даний момент перебуває в розлученні. Має сина Володимира (1995 р. н.) і дочку Ксенію (1990 р.). Ксенія – випускниця факультету кібернетики і обчислювальної математики МДУ (закінчила університет у 2012 році), є провідним системним аналітиком ВАТ «Вимпел». Володимир навчався на факультеті автомобільного транспорту Московського автомобільно-дорожнього технічного університету.

Губернатор Андрій Бочаров веде активний спосіб життя

Бочаров є затятим шанувальником спорту. Він не раз брав участь у товариських матчах збірної команди депутатів, чиновників та ветеранів футболу проти команди артистів російської естради на стадіоні «Динамо». Також активно брав участь у спортивних марафонах з 2012 по 2015 рік.

Дохід Андрія Бочарова

У 2012 році Андрієм Бочаровим було задекларовано майже 3 мільйони рублів річного доходу, а сукупний дохід всієї родини, включаючи дітей, склав 16 мільйонів рублів.

У 2013 році сукупний дохід Андрія, його колишньої дружини Валентини Бочарової і дітей склав 53 мільйона, з них 12 мільйонів заробили діти і дружина Бочарова, а особистий дохід політика склав близько 17 мільйонів рублів.

У 2014 році сума доходів різко скоротилися, склавши близько 4 мільйонів рублів. Діти і дружина доходів вже не мали. У 2015 році сума доходу майже не змінилася – трохи більше 4 мільйонів рублів.

Андрій Бочаров сьогодні

У 2016 році досягнення керуючого Волгоградської області у сфері стабілізації сфери ЖКГ були надзвичайно високо оцінені фахівцями організації «Медіалогія». Бочаров посів 4-ту сходинку в рейтингу губернаторів по даній позиції, тоді як у минулому році перебував на 26-му місці.

Губернатор Бочаров: підсумки 2015 року Андрій Бочаров активно ставить завдання для поліпшення економічного клімату ввіреного йому суб’єкта. Особливу увагу політик приділяв неефективним власникам заводів, розвитку АПК, питань імпортозаміщення, а також перегляду способів надання допомоги пільговикам, (хотів зробити їх адресними). Губернатор не раз заявляв, що гранично гармонійна робота може вивести Волгоградську область в наиперспективнейший регіон РФ.

У 2016 Андрій Бочаров продовжував трудитися на благо Волгоградської області

Опозиційно налаштовані люди охрестили Бочарова «варягом», оскільки за перші 4 місяці перебування на посаді губернатора він не намітив план роботи і не представив громадськості яку-небудь економічну програму.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: