Ім’я: Андрій Бідняків

Дата народження: 21 березня 1987 р. (29 років)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: р. Жданов, Українська РСР

Діяльність: телеведучий, актор

Вага: 81 кг

Зріст: 175 см

Біографія Андрія Беднякова

Андрій Бідняків – молодий талановитий актор, який знімається в Росії і на Україні. Він відомий своєю участю в ряді рейтингових телепроектів. Найяскравіші проекти з його участю – «Орел і Решка», «Багач — Бідняк», «Побачення з зіркою».

Дитинство Андрія Беднякова

Рідне місто Андрія Беднякова – Жданов. Зараз це Маріуполь. Він ріс в звичайній родині. Його мама працювала в лікарні, а батько на заводі.

У дитинстві Андрій не відзначався талантами і не здавався творчою особистістю. Бідняків був схожий на сотні хлопчаків у його місті.

Рання творчість Андрія Беднякова — КВК

Відразу після закінчення середньої школи юнак пішов працювати на металургійний завод. Він вибрав пересічну професію – став електрослюсарем. Швидше за все, він так і працював би по сьогоднішній день на заводі, продовжуючи сімейну робочу династію, якщо б в ньому не помітили здатність жартувати. У нього це дійсно відмінно виходило.

Андрій Бідняків став знаменитим мандрівником

Завдяки цій здатності Андрія запросили в збірну команду КВК заводу. Ці ігри тривали кілька років, поки на Беднякова не звернув увагу сам Олександр Масляков. Він опинився у Вищій лізі КВН. Це було справжнім щастям для хлопця з українського міста.

Андрій Бідняків на шоу «Велика різниця»

Робота на заводі тривала три роки. Паралельно з роботою, Бідняків заочно навчався в університеті МВС міста Харкова. Закінчивши університет, молодий чоловік переїхав до Києва і влаштувався працювати на радіо.

Приблизно в той період часу на телебаченні проходив кастинг на місце ведучого проекту «Велика різниця». Андрій вирішив спробувати свої сили і взяв участь. Необхідно було продемонструвати кілька пародій. Після виступу Беднякова попросили показати ще й додаткових персонажів. Відбір для Андрія пройшов успішно. За його словами, в той день на Землі не було людини, щасливішої його.

Участь у місцевій версії «Великої різниці» стало для Беднякова прекрасним стартом його кар’єри. Пародіювати голоси у нього виходило непогано ще з часів участі у КВК, всьому ж іншому довелося швидко вчитися у його більш досвідчених старших колег.

Андрій Бідняків на проекті «Орел і Решка»

Популярність до Андрія Беднякову прийшла під час його участі в телепроекті «Орел і Решка», де він став співведучим, пройшовши не простий кастинг. Передача про подорожі завдяки харизмі, таланту та чарівності Беднякова стала ще більш цікавою, її рейтинг буквально зметнувся вгору. Серця глядачів були підкорені новим ведучим. Завдяки цій роботі, Андрій зміг відвідати безліч країн. За скромними підрахунками він побував у шістдесяти країнах. Шоу «Орел і Решка» зробило можливим здійснення мрії Беднякова – він побував у Південній Америці, причому пробув там з усією знімальною групою цілий місяць.

Андрій Бідняків ведучий шоу «Орел і Решка»

Свою участь у проекті «Орел і Решка» провідний припинив у 2013-му році. Треба зазначити, що глядачів це повідомлення сильно засмутило. Майже одночасно з виходом з цього проекту, Бідняків почав працювати над іншим телепроектом, який йшов на тому ж каналі – це «Побачення з зіркою». Пройшло зовсім небагато часу, і Андрій знову став ведучим телешоу про подорожі, його назва – «Як фішка ляже». Цій програмі не судилося затриматися на телебаченні. Глядачі побачили лише один випуск, після чого її з невідомих причин закрили.

«Багач – Бідняк» — назва нового проекту, в якому почав працювати Бідняків у 2014-му році. Це абсолютно новий формат телепрограми. Бідняків в ній настільки привабливий, що його нерідко порівнюють по популярності і затребуваності з Іваном Ургантом. Він цікавий глядачам, вони чекають його появи на екрані. Це забезпечує Андрію отримання все нових і нових запрошень на проекти.

Особисте життя Андрія Беднякова

Андрій Бідняків – один з наймолодших і перспективних телеведучих. На Україні його відзначили врученням щорічної премії в номінації «улюблений телеведучий».

У Андрія надзвичайно щільний графік, з-за чого у ведучого практично не залишається часу на відпочинок. Бідняків найбільше любить подорожувати, бувати в різних куточках світу.

Андрій Бідняків і Настя Коротка одружилися

Зі своєю цивільною дружиною Андрій познайомився ще в часи участі в іграх КВК. Пізніше вони зустрілися на кастингу, коли йшов підбір ведучих програми «Велика різниця». Її ім’я – Настя Коротка. І Настя, і Андрій пройшли кастинг і разом почали роботу на проекті в якості ведучих. Після короткострокового співпраці творчі шляхи закоханих одне в одного молодих людей розійшлися. Коли ж Настя була прийнята на місце ведучої шоу «Орел і Решка», яке позиціонувалося як сімейне, відразу виникла ідея її співведучим зробити Андрія. Разом закохана пара об’їздила чимало країн. Пропозицію коханій дівчині Бідняків зробив в своєму улюбленому місті Нью-Йорку.

Мрія Андрія – знятися в кіно. У нього вже є невеликий досвід, він зіграв в кінокартині «Ржевський проти Наполеона» другорядну роль. Швидше за все, у цього молодого, талановитого і перспективного телеведучого все попереду – і помітні ролі в кіно, і участь у цікавих рейтингових проектах.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: