Ім’я: Андрій Аверін

Дата народження: 4 квітня 1979 р. (37 років)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: Бокситогорск, Ленінградська область

Діяльність: гуморист, автор комічних мініатюр

Вага: 104 кг

Зріст: 186 см

Біографія Андрія Аверіна

Андрій Аверін – відомий російський гуморист, відомий глядачам як автор численних комічних мініатюр. В даний час його ім’я міцно пов’язане з російським гумористичного шоу Comedy Club Moscow Style. Але яким був його шлях на сцену? Відповісти на це питання, напевно, зможуть небагато. Адже талановитий гуморист виник ніби з нізвідки. Зазирнути за ширму і трохи відкрити завісу таємниці ми спробуємо сьогодні. Життя відомого шоумена до співпраці з проектом Comedy Club? Як розвивалася його доля, і яким був його шлях на велику сцену? Відповіді на ці питання ми представимо в даній статті.

Про тусовку — Андрій Аверін і Зураб Матуа

Дитинство Андрія Аверіна

Майбутній відомий шоумен з’явився на світ в невеликому містечку під назвою Бокситогорск (Ленінградська область). Про його дитинстві і отроцтві відомо вкрай мало. Єдиним достовірним фактом є його пристрасна захопленість різними видами спорту. Ще будучи школярем, Андрій почав займатися в гандбольній і футбольної секції. Незабаром до них додалися ще й шахи. Вельми примітно, що в цій галузі Аверін досяг досить значних успіхів. У своїх інтерв’ю Андрій донині з гордістю відзначає, що є чемпіоном Бокситогорска з шахів.

Однак згодом його доля була досить далека від світу спорту. Після закінчення школи, Андрій Аверін поступив в інститут, де почав вчитися на інженера-випробувача. Його спеціалізацією була аерокосмічна галузь, можливо, саме тому молодий артист завжди так пристрасно прагнув до зірок.

Андрій Аверіна - зірка Comedy Club

Кар’єра Андрія Аверіна на сцені

З ранніх років Андрій Аверін був пристрасним шанувальником розіграшів. Його жарти користувалися великим успіхом, а вміння добре жартувати стало однією з його характерних рис. Незважаючи на досить значні габарити фігури, Андрій ніколи не боявся публічних виступів. А тому досить рано почав з’являтися на сцені. На відміну від більшості інших резидентів «Камеді» КВН Аверін ніколи не грав. Його шлях на московську сцену лежав через Comedy Club Пітер Style. Саме тут ще у студентські роки він познайомився з Зурабом Матуа та іншими відомими шоуменами. Виступи молодого артиста були досить вдалими і дуже скоро артисту запропонували переїхати до Москви. Аверін, не вагаючись, прийняв пропозицію.

Сьогодні Андрій відомий як постійний резидент Comedy Club. На московській сцені він часто виступає разом з іншими популярними гумористами — Тимуром Батрутдиновым, Гаріком Мартиросяном, Олександром Реввой. Однак найбільшу популярність артистові принесло співробітництво з Зурабом Матуа і Дмитром Сорокіним. Разом вони пишуть гумористичні рімейки відомих пісень, з якими згодом і з’являються на сцені.

Андрій Аверін — Лев Лещенко В 2011-му Він став все частіше з’являтися в російських клубах в якості музичного виконавця. Його трек «Бабло перемагає зло» став часто потрапляти в ефір різних радіостанцій. У 2012-му році Андрій взяв участь в записі більш серйозною композиції – «Ендорфін», створеної спільно з репером Кравцем.

Особисте життя Андрія Аверіна і нова фігура

Андрій Аверін одружений. Його обраницю звуть Вікторія. Разом пара виховує маленьку дочку. За словами деяких друзів шоумена, саме поява дитини змусило артиста переглянути деякі погляди на життя і на себе особисто. Гуморист став стежити за своїм раціоном і приділяти велику увагу здоровому харчуванню.

Андрій Аверін схуд: до і після

Кінцевий результат перевершив всі очікування – за якісь вісім місяців Аверін схуд майже на 32 кілограми. Як зазначає сам гуморист, єдиним ласощами, яке він досі собі дозволяє, залишаються пироги, які готує його дружина Віка.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: