Ім’я: Анатолій Вассерман

Дата народження: 9 грудня 1952 р. (64 роки)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: Одеса, Україна

Діяльність: учасник інтелектуальних ігор, журналіст

Вага: 83 кг

Зріст: 160 см

Біографія Анатолія Вассермана

Анатолій Вассерман – це один із найвідоміших інтелектуалів на всьому пострадянському просторі. У його послужному списку є чимало перемог у таких цікавих передачах як «Що? Де? Коли?», «Брейн ринг», «Своя гра» і багатьох інших. Завдяки участі в цих проектах Анатолій Вассерман здобув славу одного з найрозумніших людей України і всього СНД.

Але що ще можна розповісти про цю неординарну людину? Які події вмістила в себе його біографія, і які цікаві факти можна відшукати в його долі. Зрозуміти все це вам допоможе наш невеликий розповідь, присвячений життю одного з найвідоміших інтелектуалів нашої неосяжної планети.

Ранні роки, дитинство і родина Анатолія Вассермана

Майбутній відомий інтелектуал народився в сонячній Одесі в єврейській родині. Про його матері практично нічого не відомо. Зовсім інша справа батько нашого сьогоднішнього героя, який був свого часу одним з кращих в СРСР фахівців-теплофизиков. В даному контексті варто відразу відзначити, що батько Вассермана зробив дуже великий вплив на його життя і долю. З самого дитинства Анатолій хотів бути схожим на нього, а тому вже в ранньому дитинстві почав всіляко тягнутися до знань.

Вассерман і презервативи у Великій різниці Як розповідає сам знаменитий інтелектуал, вже 3,5 року він вмів непогано читати. А в одинадцять років почав активно вивчати 15-томний енциклопедичний довідник з питань машинобудування, який до чотирнадцяти років вивчив майже напам’ять.

Можливо, на подібні захоплення значний вплив справило те обставина, що в дитинстві Вассерман був дуже хворобливою дитиною. Батьки самостійно вчили його писати і рахувати, а в школу віддали тільки у вісім років. Таким чином, Анатолій поступив відразу в другий клас, де, однак, затримався ненадовго. Із-за частих хвороб самого різного штибу Вассерман пропускав багато занять, а тому більшу частину навчального року, так чи інакше, проводив вдома.

У старшій школі проблеми зі здоров’ям змінилися проблемами з однокласниками. В кількох різних джерелах можна знайти повідомлення про те, що Анатолій робив домашні завдання не тільки за самого себе, але і за кількох хуліганів. З-за постійних нападок з їх боку, Вассерману неодноразово доводилося змінювати школу.

Вельми примітно, що через деякий час Анатолій потрапив у немилість до шкільним вчителям, яких він постійно поправляв, доводячи педагогам, що вони не знають свій предмет. Особливо важко було на уроках історії. Таким чином, незважаючи на сьогоднішнє амплуа ерудита, Анатолій Вассерман ніколи не був відмінником у шкільні роки.

Анатолій Вассерман почав біографію в Одесі

Ситуація почала дещо виправлятися лише в той період, коли школа і всі її негаразди залишилися позаду. Отримавши заповітний диплом, вчорашній проблемний школяр відніс документи в Одеський технологічний інститут холодильної промисловості, де став вчитися на інженера-теплофізика.

Закінчивши ВУЗ, Вассерман влаштувався програмістом на одеське НВО «Холодмаш». У цій якості він пропрацював три роки, після чого продовжив роботу в НДІ «Пищепромавтоматика».

Зоряний шлях Анатолія Вассермана

Вперше з’явитися на всесоюзному телебаченні Анатолію Вассерману довелося в 1989-му році. Тоді, минувши всі вступні випробування, знаменитий ерудит став гравцем елітарного казино «Що? Де? Коли?». Після успішного виступу в рамках даного проекту, Вассерман з’явився в програмі «Брейн-ринг», а потім – у телепередачі «Своя гра». В останньому з названих проектів він здобув п’ятнадцять перемог поспіль і навіть був визнаний кращим гравцем десятиліття.

Після цього були багато інші програми і передачі інтелектуального профілю. «Знатокиада», «Ігри розуму» і багато-багато інших. Завдяки подібним виступам, Анатолій Вассерман зробив собі ім’я і став одним із найбільш упізнаваних ерудитів пострадянського простору.

Анатолій Вассерман дав обітницю безшлюбності

Більш того, в цей період сама особистість відомого знавця стала «народним надбанням». Жарти про нього «пішли в народ», перетворившись на низку анекдотів і так званих «Фактів про Анатолія Вассермане». Вельми примітно, що сам ерудит зовсім не був проти такої всенародної любові». У 2011-му році він навіть знявся у вірусній рекламі одного з російських інтернет-магазинів.

Залишаючи за дужками вплив Анатолія Олександровича на масову культуру, відзначимо той факт, що після закінчення діяльності в якості «знавця» відомий ерудит став активно захоплюватися політичною журналістикою. В ряді публікацій, які з’явилися в українській та російській пресі, він неодноразово зізнавався у своїх «марксистких» поглядах, а також просував ідею приєднання України до Російської Федерації. Особливо резонансними виявилися його заяви на адресу української мови, який Вассерман неодноразово називав «діалектом російської».

Жилет Анатолія Вассермана

Подібні судження багато разів піддавалися активній критиці і через деякий час, як вважається, поставили хрест на політичній кар’єрі Анатолія Олександровича. У 1994-му році Вассерман балотувався у Верховну Раду, проте не набрав потрібної кількості голосів. Деякий час тому в пресі стали з’являтися чутки про те, що Вассерман хоче балотуватися на посаду мера Одеси. Однак такі не знайшли однозначного підтвердження.

У середині 90-х Вассерман перебрався в Росію, де став працювати в якості політичного консультанта. У 2008-му році в Москві почав видаватися науково-популярний журнал «Ідея Ікс», який, проте, вже через два роки зник з прилавків.

Вассерман роздягається! Жесть! Реклама

Анатолій Вассерман зараз

В останні роки Анатолій Вассерман часто працює на каналі НТВ, де веде передачу «Реакція Вассермана». Крім того, «знавець» є учасником проектів «Відкритим текстом» (РЕН ТВ) і «Альтанка з Анатолієм Вассерманом» (радіо «Комсомольская правда»).

Особисте життя Анатолія Вассермана

Ще в молодості Анатолій Вассерман дав обітницю цнотливості. Про даний факт він неодноразово заявляв привселюдно. Як зазначає сам «знавець», даний обітницю він ревно дотримує і в даний час.

У звичайному житті ерудит захоплюється вивченням іноземних мов. Так, Анатолій Олександрович чудово говорить українською, російською, англійською та есперанто.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: