Ім’я: Анатолій Васильєв

Дата народження: 6 листопада 1946 р. (70 років)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: р. Нижній Тагіл

Діяльність: актор

Вага: 91 кг

Зріст: 181 см

Біографія Анатолія Васильєва

Дитячі роки Анатолія Васильєва

Анатолій Васильєв народився в не самій простій родині. Його батько був впливовою людиною в місті – він займав хорошу посаду. Вихованням сина займалася мама. Вона була домогосподаркою. При цьому мама була захоплена мистецтвом – музикою, театром. Своє захоплення з часом передала синові.

У 1955 році вся сім’я переїхала в Брянськ. Цей переїзд був пов’язаний із зростанням батька майбутнього актора по кар’єрних сходах.

У зв’язку з переїздом Анатолію довелося змінити школу. Такі зміни виявилися відносно безболісними для дитини. Там він швидко став душею компанії, почав ходити в драматичний гурток. Також хлопчик дуже добре грав на гітарі, наслідуючи популярної в той час групи «Beatles».

Театральна кар’єра Анатолія Васильєва

Відразу після закінчення Брянської школи Анатолій за бажанням батька вступив в машинобудівний технікум. Але у нього не лежала душа до навчання і він через два роки покинув середній навчальний заклад, поїхав до Москви. Там він відразу ж вступив у студію-школу МХАТ на курс до В. П. Маркову. Батько такого вчинку не зрадів. Він мріяв, щоб син став інженером. Але мати стала на бік Анатолія і захистила рішення свого сина, бо знала, що у нього є справжній акторський дар.

Зйомка п’ятого сезону серіалу «Свати» Анатолій Васильєв закінчив МХАТ в 1969 році, потім працював у Московському театрі сатири, а в 1973 році перейшов в театр «Радянської армії».

У 1995 році Анатолій Васильєв перейшов служити в театр Моссовєта. Там свою дебютну роль Анатолій зіграв у французькій комедії «Школа неплатників». Далі послідував ряд комедійних ролей.

У 2002-2003 – Антоній Андерсон «Учень диявола», Пітер Лам в «Матінці Кураж та її діти», Адамов «Чоловікові по вихідних».

У 2011 році в театрі Моссовета актор зіграв разом зі своєю колишньою дружиною Тетяною та сином Філіпом у виставі «Розіграш». Тут вони грали самих себе, колишнього подружжя, які були пов’язані сином.

Особисте життя Анатолія Васильєва

У 1966 році Васильєв одружився на дівчині на ім’я Тетяна. Тоді вона була студенткою Мхату, а зараз – знаменита актриса, яка носить прізвище чоловіка – Тетяна Васильєва.

Сім’я утворилася з ініціативи дівчини. Тетяна була без розуму від талановитого молодого, харизматичного студента і взяла ініціативу в свої руки. Анатолій не встояв перед цим і одружився з Тетяною. У 1978 році у Анатолія і Тетяни Васильєвої народився син Філіп.

Перша дружина Анатолія Васильєва Тетяна і син Філіп

1983 рік став для Анатолія не особливо вдалим. Актор майже повторив долю свого героя Валентина з «Екіпажу». Він розлучився з дружиною, яка пішла до відомому акторові Григорію Маритиросяну. Син Філіп після розлучення виховувався в родині матері.

У 1991 році Анатолій одружився вдруге на жінці на ім’я Віра. У цьому шлюбі народилася дочка Варвара.

Кар’єра Анатолія Васильєва в кіно

У 1978 році Сергій Бондарчук випустив свій фільм «Степ» за мотивами оповідання А. Чехова. На роль Димова в цю картину запросили Анатолія. Після цієї роботи у Васильєва почалася стрімка кар’єра в кіно.

Через рік Анатолій Васильєв зіграв головну роль в знаменитому фільмі «Екіпаж». Його герой Валентин Ненароков досі користується популярністю у глядачів. Зовсім скоро актор отримав заслужене звання народного артиста Росії. Подальші ролі у Васильєва стали аналогічними, ярлик Валентина до нього приклеївся надовго. Став відомим в таких фільмах Петро Басманов в «Борисі Годунові», комісар Гард у «Фірмі пригод», Фомін у фільмі «Надія і опора» і т. п.

Анатолій Васильєв — Я в боргу перед Вами. У 90-х роках Анатолій Васильєв грав вже зовсім інші ролі – аристократа вампіра «Ваші пальці пахнуть ладаном», екстравагантного живописця в «Захочу — полюблю».

З 2000 року Васильєв став грати, як другорядні, так і головні ролі у фільмах і серіалах: «Часи не вибирають» ( 2001), «Фабрика мрій» ( 2004), «Новорічні чоловіки» (2004), «Бальзаківський вік, або всі мужики сво..» (генерал, з 2004 по 2007), «Коротке дихання» (2005), «Майор Вєтров» ( 2007), «Тетянин день» (2007).

Анатолій Васильєв сьогодні

У 2008 році Ваильев отримав головну роль у комедійному українському серіалі «Свати. Його запросили на роль дідуся Юри. Актор повністю віддавався своїй роботі, вкладав душу в зйомки нової картини.

Актор Анатолій Васильєв в серіалі

Він вибудовував характер так, як його вчили в МХАТІ. Але вже на зйомки четвертого сезону у нього виник конфлікт з партнером по майданчику Федором Ягнятком. Причина реальної сварки виявилася вигаданою сценаристами. У фільмі герой Іван постійно знущався над сватом Юрою, різними неприємними жартами підколював його. Актор вирішив покинути серіал, обґрунтував своє рішення тим, що серіал «Свати» перестало його цікавити.

Анатолій Васильєв вважає, що кіно повинне чомусь вчити і давати який-небудь приклад поведінки, підносити людину. Головний продюсер фільму «Свати» Володимир Зеленський зовсім іншої думки, він вважає, що кіно має бути відпочинком для людини, тому й працював за принципом фраза – сміх.

У серіалі «Свати» персонаж Васильєва Юрій помер, його замінив інший персонаж його друг – Олександр Беркович.

Зараз актор продовжує працювати в кіно, знімається в серіалах і грає у виставах на сцені театру.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: