Ім’я: Анатолій Руденко

Дата народження: 7 жовтня 1982 р. (34 роки)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актор

Вага: 82 кг

Зріст: 185 см

Біографія Анатолія Руденко

Дитинство Анатолія Руденко

Хлопчик народився в Москві в сім’ї з багатою акторської генеалогією. Батько і мама Анатолія – актори, бабуся і дідусь по материнській лінії теж служили в театрі. З раннього дитинства Руденко бував у батька в театрі, з мамою ходив на «Мосфільм». Цілком логічно, що в один прекрасний день його запросили на кастинг. Так підлітком він потрапив у свою першу картину, правда проби були зовсім непростими і до того ж тривалими. Її назва – Привіт, дурила!». Толі тоді було всього тринадцять років.

Героя актора-дебютанта звали Митрофан. Анатолій був позитивним хлопчиком, Митрофан же виявився розвиненою не по роках підлітком, який цікавився дівчатами набагато старше себе, читав відверті чоловічі журнали, пив і курив. Руденко довелося навчитися по-справжньому палити в кадрі.

Режисером фільму був Ельдар Рязанов. Подивившись на те, як працював перед камерою актор-початківець, він сказав, що у нього прекрасні акторські здібності, і хлопчик ще заявить про себе.

Свою першу серйозну роль Анатолій Руденко зіграв в 1999 році

Не дивлячись на такі похвали і наявність батьків-акторів, сам ставати актором Толя не прагнув. У мріях він бачив себе студентом інституту туризму. Мрія була пов’язана з тим, що його рідна тітка очолювала туристичне агентство. Мама доклала чимало зусиль, щоб переконати сина продовжити династію. Він піддався на вмовляння і вступив в Щукінське училище. У 2004-му році, після його закінчення, Анатолія призвали в армію. Служба проходила в Театрі Російської армії. Дипломним спектаклем в училищі був «Абрикосовий рай».

Перші фільми з Анатолієм Руденком

Кар’єра молодого актора почалася зі зйомок в картині «Прості істини», де йому дісталася роль старшокласника за прізвищем Карпов Діма. Далі Анатолію вдалося зіграти роль в «П’ятому ангелі» і «Злодійці». З кожною роллю акторські здібності Руденко розкривалися з нового боку, за цим уважно стежили його батьки. Незабаром йому довелося зіграти відразу дві ролі в одній кінокартині. Це був фільм «Каменська-2». У «Бідній Насті» актор з’явився в ролі Олексія Шубіна. Всі ці і ряд інших ролей молодий чоловік встиг зіграти, будучи ще студентом Щукінського училища.

Зради Анатолія Руденка Після закінчення служби в армії, яка проходила в театрі Російської армії, Руденко вирішив залишитися там працювати. Він задіяний у постановках «Людина з Ламанчі» і «Школа любові». Робота в кіно, не дивлячись на явні успіхи, Анатолію подобається менше роботи на сцені. Саме театр для нього стоїть на першому місці.

Нові ролі Анатолія Руденко

Добрий і чарівний молодий актор з приємною зовнішністю перший час грав в основному позитивні ролі. Зрештою, Анатолія це стало навіть дратувати. Помітна роль була зіграна ним в «Дорогий Маше Березіної» — це Стас Березін. Після цього фільму у Руденка з’явилося чимало прихильниць.

Ще одного світлого і привабливого хлопця йому запропонували зіграти в кінокартині «Дві долі». Треба сказати, що Анатолій погодився не відразу, так як роль йому здалася надто вже «солодкою», занадто «позитивною». Актор все ж зіграв одного з головних героїв – це Петро Юсупов. Цей герой був настільки позитивним, що здавався неймовірним. Під час зйомок актор ледь не потонув, граючи падіння з моста. Коли ж він повинен був приступити до початку зйомок у другій частині, потрапив з переломами у лікарню. Це сталося під час катання на санках з гори, Анатолій випадково врізався в дерево.

Анатолій Руденко сьогодні

Пройшло зовсім небагато часу, і актор став відомим. Він практично безупинно знімався в телесеріалах і фільмах. Треба сказати, що не всі герої Руденко були виключно позитивними.

Не галасуй, не хвилюйся, дубравушка — Анатолій Руденко В «Каменської» він зіграв справжнього стервеца. Негідника він зіграв в кінофільмі «І все-таки я люблю». Його герой – шофер, який пішов на підлість і який зламав гарній дівчині життя. Ту саму дівчину грала Тетяна Арнтгольц.

У 2008-му році Анатолій зіграв правильного хлопця в серіалі «Руда». Його герой – лікар Сергій, який стає одним з учасників любовного трикутника. Серед останніх робіт актора телесеріал «Серце не камінь», кінофільми «Разом», «Два Івани», «Спіраль». Так само це картини «Тільки про любов», «Справа слідчого Нікітіна» і багато інших.

Особисте життя Анатолія Руденко

На зйомках картини «Прості істини», а потім під час роботи над фільмом «І все-таки я люблю» Анатолій доглядав за Тетяною Арнтгольц, з якою вони знімалися в обох картинах. Вони протягом двох років жили разом, але потім їхні шляхи розійшлися. За словами актора, на той момент він не був готовий до серйозних стосунків. Можливо, що причиною стало постійне перебування далеко один від одного досить затребуваних акторів, постійно зайнятих на знімальних майданчиках. Це стало причиною взаємного охолодження один до одного.

Актор Анатолій Руденко одружений на актрисі Олені Дудіної

Зараз актор одружений на Олені Дудіної. У них народилася дочка Мілена. Знайомство з майбутньою дружиною сталося на роботі, Олена теж актриса. Вони разом знімалися у фільмі «Вчора закінчилася війна». З часом робочі стосунки переросли в романтичні. Весілля не афішувалася і пройшла у вузькому колі родичів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: