Ім’я: Анатолій Моргунов

Дата народження: 7 листопада 1945 р.

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: Ленінград р.

Дата смерті: 14 грудня 2012 р. (67 років)

Діяльність: журналіст, політичний діяч

Біографія Анатолія Моргунова

Анатолій Моргунов – це справжня легенда петербурзької журналістики. Він прийшов на ленінградське телебачення у 23-року і в цілому провів тут більше сорока років. За цей час він зробив незліченну безліч репортажів, видав безліч статей і виховав ціле покоління своїх послідовників. Сьогодні ми представимо вашій увазі короткий розповідь про основні етапи життя визнаного ленінградського метра.

Життя і доля Анатолія Моргунова

Анатолій Моргунов народився в 1945-му році у спустошеному війною Ленінграді. Про перші роки його життя практично нічого не відомо достеменно, а тому сьогодні ми можемо судити про те періоді в житті журналіста лише з розповідей друзів і знайомих. Як зазначають близькі йому люди, з самої своєї юності Анатолій марив професією журналіста. Він збирав підшивки старих газет, щоб потім перечитувати їх знову і знову, уявляючи, як він сам готує такі ж репортажі. За словами його друзів, одним з головних якостей метра було вміння співпереживати всьому, що відбувається навколо. Його турбувала доля його міста, улюблених вулиць, політична і соціальна життя.

Анатолій Моргунов пропрацював у журналістиці 40 років

У 1968-му році, ще не маючи ніякого профільної освіти, Анатолій Моргунов відправився працювати на відоме в усьому СРСР Ленінградське телебачення. Тут кілька років він працював монтувальником декорацій, а потім адміністратором і асистентом режисера. Змінюючи безліч професій, Анатолій Якович завжди намагався бути корисним людям, що оточують його, і настільки улюбленому їм Ленінградському телебаченні.

Намагаючись утвердитися у професії, у 1976-му році він відправився вчитися на журналістський факультет Ленінградського Держуніверситету. Через п’ять років він успішно захистив диплом, а кількома місяцями пізніше вступив у ленінградський Спілка журналістів. Після цього він працював помічником режисера, спеціальним кореспондентом, коментатором, завідувачем відділу інформації, а також ведучим телевізійних програм.

За багато років роботи Анатолій став справжньою душею колективу. Його цінували і поважали, а тому в 1994-му році одностайно висунули на посаду заступника голови телеканалу (тоді вже носив назву «ДТРК Петербург – 5-й канал»). На цій посаді він пропрацював кілька років і вже у 2003-му став членом ради директорів каналу.

Залишити телебачення Анатолій зважився тільки в 2008-му році, коли отримав пропозицію очолити «Санкт-Петербурзький центр інформаційної підтримки», а також перебуває в його управлінні Будинок журналіста.

На цьому посту він займався реалізацією багатьох проектів, однак головною його мрією була реконструкція Будинку журналіста. Дана справа Моргунову так і не вдалося довести до кінця.

Смерть журналіста

Анатолій Якович помер на шістдесят восьмому році життя в одній з клінік Санкт-Петербурга. Офіційною причиною смерті значиться затяжна хвороба серця. Прощання з журналістом пройшло 17 грудня 2012-го року в Будинку Радіо. Могила уславленого метра знаходиться на Смоленському кладовищі.

Анатолій Моргунов помер у Санкт-Петербурзі у віці 67 років

Слова підтримки дружині і дочці журналіста висловили багато діячів петербурзької журналістики, а також губернатор Санкт-Петербурга і багато інші високопоставлені особи.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: