Ім’я: Анатолій Лобоцький

Дата народження: 14 січня 1959 р. (58 років)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Тамбов

Діяльність: актор

Вага: 68 кг

Зріст: 177 см

Біографія Анатолія Лобоцкого

Дитинство і родина Анатолія Лобоцкого

Рідне місто Лобоцкого – Тамбов. Його батьки були гуманітаріями: мама працювала в бібліотеці, тато працював журналістом, був літератором. Хлопчик виріс, оточений книгами.

Лобоцький займався спортом, грав у шкільних виставах. Але грав він не тому, що йому подобалося виступати зі сцени, а з-за його гучного голосу. Ніколи про професії актора школяр не думав.

Канікули любові — Трейлер фільму з Анатолієм Лобоцким Батьки виховували сина самостійним і ніколи не прагнули впливати на вибір професії. Після школи він виявив бажання стати студентом московського інституту культури, філія якого знаходився в Тамбові. Він вирішив стати режисером. Після отримання диплома Анатолій вирішив їхати в Москву, щоб там навчатися професії актора. Для цього він вибрав ГІТІС. Вступити вдалося лише з другого разу. Лобоцький не шкодує про це, так як його педагогами стали Андрій Гончаров і Марк Захаров.

Початок кар’єри актора Анатолія Лобоцкого

Відразу після інституту, Анатолій був запрошений в Театр імені Маяковського. Вперше на його сцену актор вийшов у постановці «Леді Макбет Мценського повіту», зігравши роль Сергія. Для Лобоцкого це був дуже хвилюючий момент, так як, ледь прийшовши в театр, він опинився у відомому виставі, де на сцені грав поруч з найпопулярнішими акторами. Так, його партнеркою в цьому спектаклі виявилася Наталія Гундарєва.

У ролі Сергія він виходив на сцену протягом десятиліття. За ці роки з початківця актора Анатолій став провідним актором трупи. Він брав участь у виставі «Діти Ванюшина» та «Забави Дон Жуана», «Як вам це сподобається» і «Жертва століття».

Ходили чутки про роман Анатолія Лобоцкого та Ірини Пеговой

Анатолій грав виключно в театрі, тому був відомий тільки театральній публіці.

Фільмографія Анатолія Лобоцкого

Дев’яності роки були нелегкими для акторів. Коли Лобоцкого запросили на зйомки одного з перших вітчизняних серіалів «Дрібниці життя», він погодився. Але не тільки додатковий заробіток цікавив артиста, йому хотілося спробувати для себе щось нове в професії. Пізніше Ольга Марченкова запросила його в свою картину «Убити лицедія».

У 2000-му році абсолютно несподівано для Лобоцкого, він отримав запрошення від Володимира Меньшова, який збирався знімати кінокартину «Заздрість богів». Йому була запропонована роль француза Андре. Спочатку роль писалася під одного з французьких акторів, який згодом не зміг взяти участь у зйомках. Меньшов порахував, що цей спосіб найбільш точно буде переданий саме Лобоцким.

Олена Мольченко і Анатолій Лобоцький Пізніше в інтерв’ю артист згадував, що він отримав величезне задоволення, знімаючись у такого високопрофесійного режисера, як Меньшов. Крім того, участь у цьому фільмі Анатолій вважав великою честю для себе.

У картині розповідається історія любові між зрілого віку москвичкою і журналістом-французом. Для багатьох глядачів цей актор і його поява у фільмі стало справжнім відкриттям. Здавалося, що у фільмі грає справжній француз. Так думали здебільшого з-за того, що Лобоцький був невідомий глядачам. На думку Меньшова Лобоцький був незаслужено позбавлений уваги нашого кіно. Він вважав великою рідкістю поява такого героя-коханця.

Анатолій Лобоцький сьогодні

Актор знявся в безлічі фільмів. Найбільш помітні серед них – «Люба, Любов», «Спадкоємиці», «Під Великою ведмедицею», «На розі, у Патріарших» та ін.

Найчастіше режисери запрошують Анатолія зіграти героя-коханця, іноді йому дістаються ролі благородних батьків. Актор каже, що за роки зйомок доводилося грати не тільки позитивні ролі, але й досить мерзенних типів. З-за того, що позитивні ролі приїлися, негативні ролі здавалися для нього дуже привабливими.

Щорічно артист встигає знятися в п’яти-шести картинах. Головну роль він зіграв у «Молодят», потім була роль у «Молодіжці».

Молодіжка — Трейлер серіалу з Анатолієм Лобоцким У 2012-му актор взяв участь у телесеріалі «МУР». У 2013-му Лобоцький вийшов на сцену в новій постановці «Кант», де він грає слугу Канта – Мартіна Лямпі.

Особисте життя Анатолія Лобоцкого

Анатолій Лобоцький з дружиною Юлією Рутберг

Коли Лобоцький навчався в Тамбові в інституті культури, він закохався в однокурсницю Надю Смирнову. Вони одружилися. Цей студентський шлюб, як часто буває, швидко розпався. Але в шлюбі в 1979-му році у них з’явився син Стас. У 2000-му у Стаса народився син – онук Анатолія Лобоцкого.

У Анатолія за роки життя в столиці було багато романів, а також кілька шлюбів. Так, Олена Мольченко, яка грала у тому ж театрі що і він, Лобоцький прожив кілька років.

Наступну дружину Анатолія звуть Наталя. Вона народила йому дочку Анну. Ольга Ібрагімова доводиться матір’ю сина Лобоцкого. Він дорослий і живе в Барнаулі. Юлія Рутберг є сьогоднішньої дружиною Лобоцкого.

У вільний час він любить побути на самоті, тільки так актор може розслабитися. Так само, іноді Анатолій вудить рибу, причому для нього важливий не результат, а сам процес. А от полювання не входить в список захоплень актора, так як за його словами, тварин йому шкода.

Коли вдається викроїти час, Лобоцький любить подорожувати. Йому подобається і море, і ліс, і річка. Головне, щоб була справжня природа і тиша.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: