Ім’я: Анатолій Кот

Дата народження: 5 червня 1973 р. (43 роки)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: р. Мінськ, Білорусь

Діяльність: актор

Вага: 83 кг

Зріст: 177 см

Біографія Анатолія Кота

Дитинство і родина Анатолія Кота

Рідне місто Анатолія – Мінськ. Його дитинство пройшло у багатодітній сім’ї, у нього є дві сестри і два брати. З дитинства його тягнуло до лицедійства, він брав участь у шкільних постановках. Будучи першокласником, хлопчик прочитав вірш для десятикласників-випускників. В школі найбільш нелюбимі були точні науки. Вже в старших класах він перейшов в школу з театральним нахилом, крім того, відвідував дитячу театральну студію.

Актор згадує, що перші гроші він заробив, здаючи пляшки з-під молока. Це були копійки, але їх вистачало на кіно і на морозиво з лимонадом. Найбільшою заробленої сумою стали десять рублів, які він отримав від батька за допомогу у гаражі. У той раз Толік відкрутив бампер від 412-го «москвича». Ця машина була після аварії, і батько займався її відновленням. Дітей він багато чому навчив, так актор і боронувати вміє, і навіть за конем ходити. Батько Анатолія був людиною з «золотими» руками, який міг займатися карбуванням, вичиняти шкури, шити шапки і дублянки, робити фотошпалери. Актор поважає його ще й за те, що він зумів правильно виховати і виростити п’ятьох дітей.

Анатолій Кот — актор, дисидент і політбіженець Питання про те, яку вибрати професію, для Анатолія ніколи не стояв, він завжди хотів бути тільки актором. Після школи юнак вступив в Академію мистецтв Білорусі, потрапивши на курс А. Коляди. Його старші брати, які стали професійними військовими, завжди дивувалися його вибору, вважаючи професію актора несерйозною.

Початок кар’єри актора Анатолія Кота в театрі

Після академії, починаючий актор виходив на сцену в цілому ряді постановок на сценах Театру ляльок, «Вольнай сцэне», Театрі-студії кіноактора, так само він грав і в антрепризних виставах.

У дев’яностих роках у рідному Мінську заробити на життя роботою в театрі було практично неможливо. Кіт пішов на радіо, де працював ді-джеєм, робив авторські програми, читав новини. У порівнянні з зарплатою театрального актора, там платили величезні гроші. Ця робота йому дуже подобалася, так як в ній постійно відчувався адреналін з-за прямого ефіру, коли не можна помилитися або затнутися, не можна переграти сцену, як у кіно. Проте любов до сцени перемогла, і Анатолій повернувся до своєї професії.

Актор Анатолій Кот в серіалі

У 2000-му році він приступив до роботи в Німеччині. У п’єсі «Орфей і Еврідіка» Анатолій був одним з двох акторів-читців. Виступ проходив у оперному залі разом з чоловічим хором басів. У Німеччині В 2004-му він чудово зіграв у моно-виставі на сцені Театру «Тахелес». Його назва – «Записки божевільного». У місцевій пресі відгукнулися про його талановитій грі позитивними рецензіями.

Актор Анатолій Кот в кіно

У 2005-му році актор перебрався в Москву. Там він продовжив працювати за фахом. Армен Джигарханян, в театрі якого працює Кіт, став його наставником, з яким актор знаходиться в довірчих відносинах, з яким може порадитися як з батьком, якого у нього вже немає. У цьому театрі Анатолій виходив на сцену в постановках «Три сестри», «Поцілунок удачі», «Потрібен брехун», «Три циліндра» та ін.

Breath of Life | А.с Кіт у т/с «Братство десанту»

Фільмографія Анатолія Кота

Починаючи з 1997-го року, Анатолій знімається в кіно. Треба сказати, що спочатку це були досить невеликі ролі, і знімався він нечасто. Перший його фільм називається «Дві історії одного гусара». Частіше з’являтися в кінофільмах Кіт став починаючи з 2000-го року. Тоді він зіграв у комедії «Поводир». Його герой – лікар-офтальмолог. Була робота в телесеріалах «Каменська 2» і «Закон». В історичному фільмі «Анастасія Слуцька» Анатолію дісталася роль князя Володимира Друцького. Ця роль звернула на актора увагу режисерів і критиків, за неї він отримав призи ряду кінофестивалів.

Кіт продовжував зніматися в Білорусії все в більшому числі фільмів, його популярність зростала і зростала. Є в його фільмографії картина, яка виявилася неоднозначною і була заборонена до показу – це «Окупація. Містерії». Його герой – Якуб Лойко. У цій кінокартині в незвичному світлі представлені деякі події, що відбулися в період Великої Вітчизняної війни.

Кращі фільми і серіали з Анатолієм Котом

Після того, як Анатолій Леонідович зіграв негативного героя, що став дуже популярним телесеріалі «Солдати», його почали впізнавати російські телеглядачі. Особіст Шкалин не зміг залишити їх байдужими. Пропозицій знятися у актора безліч. Зараз він може сам вибирати, які з пропозицій погоджуватися. Найбільш помітні фільми з участю Анатолія – «Маргоша» (в якому також знімалися Едуард Трухменев, Марія Берсенєва, Олена Перова, Володимир Стержаков та інші), «Брестська фортеця», «Небо у вогні», «Операція «Горгона», «Чорні вовки» та ін.

Актор Анатолій Кіт у фільмі Анастасія Слуцька

У «Маргошу» Анатолій потрапив, можна сказати, по блату. Задовго до початку зйомок актор дізнався, що цей серіал буде знімати його однокласник Сергій Арланов.

Актор зіграв майора ФСБ в «Братство десанту». Це фільм про чоловічу дружбу і про любов, герой Анатолія – людина, яка виконує свій обов’язок, не маючи права бути відкритим.

Особисте життя Анатолія Кота

Анатолій Кіт любить відчуття небезпеки, адреналін – ось те, що його приваблює. Йому доводилося їздити на великій швидкості і стрибати з парашутом, він літав на дельтаплані і бачив землю, як бачать її птахи з великої висоти.

httpss://www.youtube.com/watch?v=GOF8J1j1xfk Першим офіційним шлюбом Анатолія став шлюб з Юлією Висоцькою. Але цей шлюб був фіктивним. Юлія вчилася з Котом на одному курсі. Коли її запросили працювати в театр Янки Купали, їй знадобилося білоруське громадянство, якого у неї не було. Щоб Юля отримала громадянство, вони з Анатолієм розписалися. Це був жест допомоги з його боку. Вони і сьогодні підтримують дружні стосунки, знають дати днів народження один одного. Як-то Кіт навіть їздив до Юлії в гості.

Друга дружина Анатолія не має відношення до театру та кіно, вона менеджер. Її звуть Олена. У них є дочка Аліса. Вона народилася в Мінську. У той час Анатолій працював в Німеччині. Коли донька була маленькою, вона рідко бачила його вдома, частіше їй ставили диски, щоб хоча б на екрані Аліса бачила свого тата.

Зараз сім’я живе в Москві. Після переїзду, Олена хотіла вийти на роботу, але стало зрозуміло, що все зароблене доведеться віддавати няні Аліси. Так було вирішено, що вона займеться вихованням дочки і працювати не буде.

Анатолій Леонідович в інтерв’ю сказав, що якби не став актором, то, швидше за все, займеться вивченням мов або озвученням фільмів. Менше всього йому подобаються професії політика і дипломата, так як вони вимагають постійної брехні.

Анатолій любить для душі відправитися в подорож на велосипеді. В інтерв’ю він розповів, що до цього його привчив Олег Гарбуз, за що той йому дуже вдячний. Загалом-то, він із задоволенням відправляється в будь-яку подорож, не тільки на велосипеді.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: