Ім’я: Анатолій Артамонов

Дата народження: 5 травня 1952 р. (64 роки)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: с. Червоне, Калужська область

Діяльність: політик

Вага: 75 кг

Зріст: 175 см

Біографія Анатолія Артамонова

Артамонов Анатолій Дмитрович – справжній калужанин. Ніхто, крім людини, який народився і виріс в цих місцях, не міг би зрозуміти тутешню культуру та економіку. Завдяки видатним управлінським якостям він займає пост губернатора Калузької області з 2000 року. Кандидат економічних наук, кавалер Ордена «За заслуги перед Вітчизною» III ступеня.

Губернатор Калузької області Анатолій Артамонов

Ранні роки та освіта Анатолія Артамонова

Політик Анатолій Дмитрович Артамонов – виходець із селянської багатодітної родини, що проживала в селі Червоне Калузької області. Його батько був ветеринаром і працював теслею; мама вела домашнє господарство. Анатолій був найстаршим з шести дітей, тому змалку вчився самостійно приймати рішення, нести відповідальність за свої вчинки і працювати нарівні з дорослими – косити, стоговать, копати.

Анатолій Артамонов не тільки вивчив селянський побут «від А до Я», а й наполегливо вчився, закінчив середню школу з успіхом, після чого вступив в столичний інститут інженерів сільськогосподарського виробництва ім. В. П. Горячкіна. У 1974 році він став дипломованим фахівцем з механізації сільського господарства. Будучи студентом, Анатолій намагався приймати участь у всіх заходах та громадських роботах.

Початок кар’єри Анатолія Артамонова

Після навчання Анатолій переїхав в Хвастовический район, де за розподілом отримав посаду завідувача ремонтними майстернями. За кілька років він показав себе з хорошого боку, внаслідок чого отримав посаду головного інженера в радгоспі «Шаховські» Мосальского району, де затримався на наступні три роки.

«Давидов. Індекс» з Анатолієм Артамоновим Виріс у багатодітній родині і звик трудитися до сьомого поту, він вимагав того ж від підлеглих, приділяючи увагу самим дрібним деталям. В результаті Анатолій домігся солідного просування по службі – у 1978 році він став директором радгоспу «Груздовский». На той момент йому виповнилося 26 років – наймолодший директор за історію організації. Не дивно, що багато колег сумнівалися в його компетентності, однак на керівній посаді він брав серйозні і майже завжди вірні рішення.

У 1985 році Анатолій очолив районне управління сільського господарства, а кілька місяців потому був обраний першим секретарем КПРС Мосальского райкому.

Анатолій Артамонов – почесний доктор Тимірязєвської академії

З початку 90-их майбутній політик стрімко піднімався кар’єрними сходами. Спочатку він переїхав в Обнінськ, де став виконавчим директором ВАТ «Обнинское будівельно-промислове акціонерне товариство». За іншими даними, в цей час він займав посаду заступника директора промислово-аграрного комплексу «тантал» в Саратові. В той же період він брав активну участь у створенні російсько-угорської будівельної компанії компанія «Рос-Сан-Тім».

Робоча зустріч губернатора Анатолія Артамонова та Володимира Путіна

У 1996 році Анатолій Артамонов став віце-губернатором Калузької області, після чого впритул зайнявся проблемою газифікації рідної землі, а також питаннями будівництва і залучення інвесторів. Він не приділяв час піару, адже люди і так бачили в ньому господарського людини і доброго керівника, якому можна довіряти.

Губернатор Анатолій Артамонов

12 листопада 2000 року Анатолій Артамонов з вагомим відривом від конкурентів був обраний головою Калузької області. Його найближчим конкурентом був Олексій Демічев, голова калуського філії «Ощадбанку», який набрав 15,85%, тоді як за Артамонова проголосувало 56,72% виборців. У 2004 році Анатолій повторно виграв вибори, зберігши посаду керівника регіону.

Анатолій Артамонов про перспективи Калузької області У 2005 році, у зв’язку з внесеними Володимиром Путіним змінами в законодавство Артамонова Анатолій був наділений повноваженнями губернатора. За час губернаторства політик побудував у рідному селі храм і нову школу на власні заощадження.

У вересні 2015 року він втретє був обраний губернатором Калузької області, здобувши перемогу з 71,43% голосів.

Особисте життя Анатолія Артамонова

Артамонов Анатолій Дмитрович одружився на Зої Йосипівні Артамонової. Вона також працює в державній структурі, будучи начальником управління соціального захисту.

Губернатор Анатолій Артамонов з дружиною Зоєю Артамонової

В сім’ї Артамонових виросли двоє дітей – син і дочка. Ставши старше, діти подарували батькові чотирьох онуків. Знайомі Анатолія вважають його душею компанії. В будь-якій обстановці губернатор відчуває себе як у колі друзів. Він охоче займається спортом, захоплюється риболовлею, гірськими лижами, плаванням і багатьма іншими видами активності.

Анатолій Артамонов сьогодні

У 2016 році Анатолій Артамонов продовжив складна праця на посаді губернатора Калузької області. Він часто наголошував: «Я – калужанин у десятках поколінь. Тут жили мої предки. Мені дорога наша прекрасна область, доріг кожна людина, що живе тут».

Анатолій Артамонов – калужанин у десятках поколінь

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: