Ім’я: Анастасія Волочкова

Дата народження: 20 січня 1976 р. (40 років)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: балерина, актриса

Вага: 52 кг

Зріст: 171 см

Біографія Анастасії Волочкової

Анастасія Волочкова все частіше притягує до себе увагу глядачів і шанувальників свого таланту, але іноді «чорний піар» грає з нею злий жарт. Тим не менш, це найбільш помітна зірка на небосхилі вітчизняного шоу-бізнесу.

Дитинство і родина Анастасії Волочкової

Відома російська балерина Анастасія Юріївна Волочкова народилася в Ленінграді 20 січня 1976 року. Отець Юрій Федорович був чемпіоном СРСР і Європи з настільного тенісу, пізніше став тренером Держкомспорту Росії. Мати Тамара Володимирівна працювала інженером, і, за словами дочки, екскурсоводом. Батьки балерини розведені.

Анастасія Волочкова в дитинстві

У п’ять років маленька Анастасія Волочкова побувала на балеті «Лускунчик» у Маріїнському театрі. Після цього вона вирішила стати балериною. У підсумку вона вступила в Ленінградське академічне хореографічне училище. При цьому спочатку її взяли з випробувальним терміном на півроку, пояснивши, що у дівчинки немає таланту.

Анастасія Волочкова в молодості

Весь той час, що тривав випробувальний термін в училищі, один з викладачів, каже Анастасія Волочкова, її «травив», а однокласники «жаліли». В училищі Волочкову помітила педагог Наталія Дудинська.

Кар’єра балерини Анастасії Волочкової

Випускним іспитом Волочкової стала партія Одетти-Оділії в «Лебединому озері» на сцені Маріїнки в 1994 році. Училище балерина закінчила з відзнакою, після чого увійшла в трупу Маріїнського театру. В театрі вона виступає до 1998-го року. За чотири роки в петербурзькому театрі Анастасія Волочкова зіграє головні партії в балетах «Жизель», «Дон Кіхот», «Спляча красуня», «Лускунчик» та інших.

Волочкова в балеті «Корсар»

Після, як випливає з офіційної біографії балерини, її запросили до Москви у Великий театр. Однак, за неофіційними даними, у столичний балет Волочкову «прилаштував» спортивний меценат Анзорі Аксентьев. Він допомагав їй зв’язками і грошима, але після того, як балерина взяла все, що міг дати Аксентьев, вона з ним розлучилася. Причому в майбутньому вона всіляко заперечувала факт знайомства з ним.

У Великому театрі Анастасія Волочкова вперше виступить в партії Царівни-Лебідь в балеті «Лебедине озеро». Паралельно з цим вона починає свою гастрольну діяльність. У 2000 році Волочкова бере участь у конкурсі в австрійському Сен-Пельтені, де отримує «Золотого лева», як сама талановита балерина Європи.

Нехай говорять. Анастасія Волочкова Після цього її покликали станцювати в «Сплячій красуні» в Національному англійською балеті. І тут не обійшлося без благодійника — їм стає мільйонер Ентоні Керман, який на той момент є віце-президентом Англійського національного балету. Керман заради Волочкової кидає свою сім’ю.

Іншим чоловіком у житті Волочкової став комік Джим Керрі. Коли актор приїхав до Москви, він відвідав виставу з участю балерини. Після вони всю ніч гуляли біля будівлі МДУ на Воробйових горах. Керрі назвав минулу ніч «самим романтичним побаченням у своєму житті». Пізніше вони також зустрічалися, наприклад, на сольному концерті Анастасії в Денвері. При цьому Анастасія Волочкова запевняла пресу, що їй нецікаві неросійські чоловіки.

Анастасія Волочкова йде з Великого театру

У 2000 році Анастасія йде з Великого театру. Але повертається туди вже через рік на прохання хореографа Юрія Григоровича для участі в «Лебединому озері». У пресі і балетному закулісся почалися розмови про те, що Анастасія Волочкова стала улюбленицею» Юрія Григоровича. І це ще не раз підтвердиться.

Чарівна Анастасія Волочкова

У 2002 році Волочкова стала Заслуженою артисткою Росії. Навесні того ж року балерині вручили Міжнародний балетний приз «Benois de la Danse», як «кращою танцівницею». Під час вручення нагороди Волочкова була обсвистана невідомими, із залу лунали крики «Ганьба!» Цю премію в 1992 році заснував Юрій Григорович. У 2004 році Анастасія Волочкова стала виступати в трупі Юрія Григоровича в Краснодарському театрі балету, де стала прима-балериною. У цьому ж році Волочкова знімається у фільмі «Місце під сонцем». У 2005 вона зіграє в картині «Чорний принц», а в 2005-2006 роль камео в «Не родись красивою». У 2006 році Волочкова стане Народною артисткою Карачаєво-Черкесії.

Скандали з участю Анастасії Волочкової

Анастасія Волочкова завжди була відома як любителька провокацій. У 2003 році навколо Волочкова стала центральною фігурою великого скандалу — Великий театр відмовився підписувати з нею новий контракт, мотивувавши відмову тим, що деякі вимоги Анастасії йдуть врозріз з інтересами балетної трупи. Крім того, генеральний директор Великого заявив про профнепридатність балерини: вага 171-сантиметрової Волочкової коливався від 50 до 55 кілограм (для порівняння — у Майї Плісецької був ріст 167 сантиметрів, а вага варіювався від 49 до 58 кілограм). У трупі відкрито говорили: «Краще б йшла Волочкова у плавчихи». Балерина звернулася до суду, але,хоча в підсумку Феміда прийняла сторону позивачки, в результаті тяжби Волочкова покинула трупу і почала роботу над сольними проектами.

Волочкова: скандал у Великому театрі

Особисте життя Анастасії Волочкової

Балерина більше двох років зустрічалася з олігархом Сулейманом Керімовим. Пара розлучилася в 2003 році. І після цього у неї почалися проблеми у Великому театрі, за заявою самої Анастасії.

У 2005 році у Волочкової народжується дочка Аріадна. Батько дитини — бізнесмен Ігор Олександрович Вдовін. Анастасія проти того, щоб її дитина займалася балетом. «Вона захоче бути не просто балериною, а прима-балериною», — ділиться Волочкова. І додає: нехай дочка буде «хоча б» співачкою.

Анастасія Волочкова з донькою

У 2007 році співачка виходить заміж за бізнесмена Ігоря Вдовіна, з яким проживе разом рік. При цьому після розлучення вони продовжать нормально спілкуватися, кажучи, що між ними «нескінченна людська дружба».

Розкішне весілля Анастасії Волочкової та Ігоря Вдовіна

6 травня 2011 року Невгамовна балерина Анастасія Волочкова спробувала знайти сімейне щастя на Першому каналі в програмі «Давай одружимося». Розмовляючи з ведучими програми, Анастасія трохи розговорилася і видала страшну таємницю. Волочкова зізналася, що з Ігорем Вдовіним вони не були офіційно розписані, незважаючи на шикарну весілля, яку вони зіграли.

Навесні 2013 року Анастасія почала зустрічатися з Бахтіяром Салімову. Вони познайомилися в День всіх закоханих під час її гастролей у Владивостоці. Новим коханим балерини виявився 45-річний бізнесмен, який очолює компанію, яка займається транспортуванням нафти.

Анастасія Волочкова і Бахтіяр Салімов

Через 9 місяців балерина опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі пост наступного змісту: «Я прийняла рішення поставити крапку в наших з Бахтіяром відносинах саме зараз – коли все ясно і яскраво, щоб в пам’яті збереглося найпрекрасніше. Це було дивовижне пригода в моєму житті».

Політична кар’єра Анастасії Волочкової

У 2003 році Волочкова вступила в партію «Єдина Росія».

У 2009 році Анастасія Волочкова висунула свою кандидатуру на пост мера міста Сочі, однак при заповненні документів забула вказати свою дату народження, із-за чого виборчком відмовив їй у реєстрації. Пізніше Волочкова заявила, що через участь у виборах її позбавили місця в театрі в Краснодарі. На ділі ж виявилося, що вона сама пішла з трупи Юрія Григоровича.

У 2009 році Волочкова балотувалася в мерію Сочі

2 лютого 2011 року Волочкова оголосила про те, що вийшла з партії в зв’язку з реакцією однопартійців на публікацію відвертих фотографій Анастасії.

Через два тижні після цього балерина звинуватила заступника голови адміністрації президента Росії Владислава Суркова в тому, що під його тиском програми з її участю були зняті з ефіру Першого каналу НТВ. Тим не менше, програма «Нехай говорять», присвячена 35-річчю Волочкової, вийшла в ефір 20 квітня 2011 року — через кілька місяців після зйомок.

Анастасія Волочкова зараз

Зараз співачка працює над сольними проектами, а також є героєм світської хроніки. З 2005 року працює у власних проектах, знімається у фільмах, телевізійних серіалах і рекламних роликах.

Анастасія Волочкова в рекламі «Снікерса» У 2009 році вийшла в світ автобіографія Волочкової «Історія російської балерини».

17 червня 2010 року Волочкова захистила дисертацію по темі творчих шкіл у регіонах Росії і отримала ступінь МВА у Вищій школі економіки(майстер ділового адміністрування).

У 2011 р. у Москві відкритий перший творчий центр Анастасії Волочкової.

Анастасія Волочкова і Ксенія Собчак: вічне протистояння

Напередодні 35-річчя, в січні 2011 року, балерина опублікувала у своєму блозі серію фотографій у стилі ню. Гола Волочкова з’явилася перед блогерами у всій своїй красі, чим не могла не викликати критику з їхнього боку.

Волочкова часто викладає в мережу відверті фотографії

Деякі вважають, що у Волочкової обвислая груди, інші — що відсутні стегна, треті помітили, що в балерини зовсім немає грудей. Балерина знову опинилася на перших сторінках більшості федеральних газет Росії.

Також артистка стала активним користувачем інтернету. В її акаунтах регулярно з’являються відверті фотографії з роботи і з відпочинку. Вона не соромиться показувати оголене тіло. Так, в 2013 році приводом для скандальних міркувань стали інтимні знімки з Миколою Басковим. У пресі навіть з’явилися чутки про те, що балерина закрутила з ним роман. Але жінка спростовує цю інформацію і розповідає про те, яким успіхом користується у інших чоловіків.

Скандальна фотосесія Волочкової і Баскова на Мальдівах

В листопаді 2013 року на фінал конкурсу краси «Міс Всесвіт-2013» балерина прийшла в супроводі Сергія Звєрєва. «Короля вітчизняного гламуру» з величезним задоволенням стискав перед папараці в своїх обіймах Анастасію Волочкову, а по закінченню заходу виклав у своєму блозі фотографію з балериною.

Волочкова співає: відео зйомок кліпу «Над землею» В травні 2016 року в ЗМІ з’явилася інформація, згідно з якою Анастасію Волочкову можуть відсторонити від виступів на наступні три роки. Скандал викликав відмовою балерини від участі у виставі «Прийшов чоловік до жінки» після того як партнера Волочкової поміняли без її відома.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: