Ім’я: Анастасія Стежко

Дата народження: 5 вересня 1989 р. (27 років)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Калінінград

Діяльність: актриса

Вага: 58 кг

Зріст: 176 см

Біографія Анастасії Стежко

Говорячи про Анастасії Стежко, так і хочеться скористатися відомою формулою «комсомолка, спортсменка і просто красуня». Молодій актрисі ще немає 25 років, а вона вже встигла знятися в кількох повнометражних картин і підкорити глядачів рідкісним поєднанням досконалої зовнішності, інтелекту, відмінних акторських навичок і приголомшливою харизмою.

Анастасія Стежко: дитинство відмінниці

Анастасія родом з Калінінграда. Вона з’явилася на світ на початку вересня 1989 року.

В інтерв’ю молода актриса згадує, що в дитинстві вона була справжнім «ботаном» — ретельно готувалася до іспитів, здавала всі предмети на «відмінно» і закінчила школу із срібною медаллю. Перед Настею не стояла проблема вибору професії, так як з дитинства вона бачила себе в ролі актриси. Як і багато сімнадцятирічних дівчат, після школи поїхала до Москви, щоб вступити в знаменитий ВДІК.

Актриса Анастасія Стежко зараз активно знімається

Зараз Анастасія згадує, що вступні іспити у вуз були для неї серйозним випробуванням. «Читати для кого-то, це кожен раз заново відкривати себе для інших — дуже непросто», — згадує вона в бесідах з журналістами. Але Настя успішно подолала цей бар’єр, не тільки вступивши до ВДІКУ на відділення Грамматикова, але і знявшись у кількох великих картинах російського кінематографа.

Перші успіхи Анастасії Стежко у світі кіно, фільмографія

Анастасія Стежко почала свою кінокар’єру ще під час навчання у Вдіку. У 2011 році вона з’явилася в одному з епізодів серіалу «Година Волкова 5» і короткометражному фільмі «Орігамі».

Вже через рік вона з’явилася в цілому ряді картин: мелодраматичному міні-серіалі «Багаття на снігу», фільмі Краснова «Обміняйтеся кільцями» і комедійній мелодрамі «Врятувати боса». У стрічці «Обміняйтеся кільцями» Стежко досить переконливо впоралася з роллю дівчини Орисі, якій життя підносить неприємні сюрпризи: батько залишив сім’ю без будь-яких засобів, матері докучає колишній начальник, вимагаючи велику суму грошей – ситуація здається нерозв’язною, а життя безпросвітним.

Анастасія Стежко про екзамени і випускному Головна героїня на початку фільму з’являється перед нами в образі дівчини, яку не так-то просто зламати побутовими негараздами. Вона намагається не опускати руки і підтримати рідних. Робота кур’єром – не вихід з положення, тому дівчина слід порадою знайомої, яка «ніколи не працювала і не вважала грошей» і намагається знайти старого багатого чоловіка, який би вирішив її фінансові проблеми. Все складається зовсім не так, як вона чекала…

Думки з приводу цього фільму розділилися: частина глядачів вважає цю стрічку більш ніж вдалою, тому що вона змушує знову повірити в кращі сторони людей. Критики ж говорять про те, що картина вийшла неправдоподібною, вона банальна і призначена тільки для разового перегляду.

Так чи інакше, саме ця роль стала для Стежко стартовим майданчиком для участі в більш серйозних проектах. Наприклад, Анастасія зіграла головну роль у вельми нетиповому для вітчизняного кінематографа серіалі-головоломці «Моїми очима». Крім того, в 2013 році ми побачили знайому актрису в епізодичній ролі в фентезійному трилері «Темний світ. Рівновага», а також у серіалі «Вероніка», де вона працювала на одному майданчику з Наталією Бардо, Сергієм Жигуновим, Марією Машковою та іншими зірками кіно.

Врятувати боса. Анонс серіалу з Анастасією Стежко

2013 рік: час головних ролей Анастасії Стежко

Однозначно Анастасії Стежко вдалася головна роль в серіалі «Перша любов». Вона знову зіграла красиву, чуйну, нескінченно добру дівчину, якій життя підготувала непрості випробування. Це фільм про вибір між «бути» і «здаватися», між справжніми почуттями і фальшю. Він зачіпає цілий ряд проблем сучасного суспільства, тому був вельми непогано сприйнятий глядачами. Потрібно відзначити, що в цій роботі по-новому проявився типаж Насті: образ вийшов дуже ніжним, живим і зворушливим.

Анастасія Стежко: ангел або демон

Після участі в кількох кінопроектах Настя все-таки змогла завоювати досить міцну популярність саме завдяки головній ролі в містичному серіалі «Ангел або Демон». Яскрава демонесса по імені Кіра грає на стороні зла, але робить це харизматично.

Їй по плечу будь-які конкурентки, для неї не існує авторитетів і правил, вона вміє і любить вбивати. Головна інтрига фільму — протистояння Кіри і Маші, дівчини, що живе за принципами добра і пасивного опору. Звичайно, не обійшлося без любовної лінії, а суперництво двох жінок з містичними здібностями не може залишити глядачів байдужими.

Можливо, цей проект і не увійде в золотий фонд кінематографа, однак він зібрав чималу аудиторію. Деякі юні фанати навіть пишуть сценарії і знімають свої варіації епізодів з популярного серіалу.

Анастасія Стежко сьогодні

У 2013 Анастасія успішно закінчила ВДІК. Зараз у виробництві картина «Квітка папороті», де молодій актрисі дісталася головна роль. Крім того, готується до випуску стрічка під назвою «Другий шанс».

Ходять чутки, що Анастасія Стежко і Сергій Чирков зустрічаються

Особисте життя Анастасії Стежко

Анастасія не любить давати інтерв’ю і практично не з’являється на світських раутах. Уривчасту інформацію про її життя за кадром можна почерпнути з соціальних мереж, де вона активно викладає свої фотографії. Настя любить поезію, нерідко цитує Бродського, Пастернака, Северяніна і Цвєтаєву. Вона захоплена здоровим способом життя, пляжним волейболом та іншими видами спорту. Недарма фігурі Анастасії може позаздрити будь-яка переможниця конкурсу краси. Між іншим, сама актриса брала участь у подібних змаганнях. У 2010 році вона стала фіналісткою конкурсу «Міс Росія». Настя обійшла у відборі більш ніж 50 000 претенденток з різних куточків країни. Ще дівчина – неймовірно фотогенічна модель, про що свідчать її чудові портрети, зроблені молодими фотографами Москви. Сама Анастасія Стежко теж часто бере в руки фотоапарат, роблячи знімки своїх друзів і міських пейзажів. Вона постійно подорожує не тільки на зйомках, але і у вільний від роботи час. Наприклад, нещодавно з’явився фотозвіт її яскравого відпочинку на Гоа. Стежко не розповідає про своє особисте життя, а тиражовані фанатами чутки про роман з партнером по серіалу «Ангел або Демон» Кирилом Запорізьким нею не підтверджені.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: