Ім’я: Анастасія Паніна

Дата народження: 15 січня 1983 р. (33 роки)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Північно-Задонських, Тульська обл.

Діяльність: актриса

Вага: 51 кг

Зріст: 160 см

Біографія Анастасії Паніної

Російська актриса Анастасія Володимирівна Паніна родом з шахтарського містечка Північно-Задонських, розташованого у верхів’ях річки Дон (у 2005 році він включений до складу міста Донський Тульської області).

Багатьом відома, насамперед, як героїня популярного серіалу «Фізрук» (Тетяна), фільмів «Скелелазка і Останній з Сьомої колиски» (Олена), «Буду вірною дружиною» (Ніна), «Якби я була цариця» (Віка), «Інкасатори» (Настя), а також роботі в драматичному театрі ім. А. С. Пушкіна.

Дитинство і формування характеру Анастасії Паніної

Успішна російська кінозірка з’явилася на світло в робочій сім’ї. За її словами класного керівника, Світлани Олексіївни Федосєєвої, Анастасія зростала досить простий, але дуже інтелігентній сім’ї. Її батько працював на шахті, мати – на птахофабриці. У школі Настя була справжньою активісткою, незмінною лідером та ініціатором усіх цікавих заходів.

До 13 років, за прикладом своєї старшої сестри Ольги, займалася художньою гімнастикою в спортивно-оздоровчому центрі «Супутник» – досягла звання «кандидат у майстри спорту». Актриса вважає, що саме спортивне минуле розвинуло в ній такі якості як цілеспрямованість, відданість справі, працездатність, наполегливість, які сьогодні дуже допомагають у професії і, в цілому, в її повсякденному житті.

Перші ролі Анастасії Паніної

Після закінчення школи Анастасія вирішила не залишатися в своєму рідному маленькому містечку і, слідом за сестрою і матір’ю, поїхала в столицю. Москва з першого погляду підкорила серце дівчини величною красою і присутністю великих життєвих перспектив.

Анастасія Паніна зараз зайнята в серіалі Фізрук

Актрисою вона стала, як кажуть, по щасливій випадковості. Одного разу, прочитавши в газеті про кастинг акторів до російсько-американського серіалу «Бідна Настя», вирішила його пройти. В результаті прослуховування з 9 тисяч претендентів вибрали 30 найздібніших, серед яких, незважаючи на відсутність серйозної підготовки до творчого конкурсу, виявилася і Анастасія.

Після цього для них був організований двомісячний тренінг акторської майстерності. Навчали починаючих виконавців театральних і кіно-ролей викладачі Школи-студії МХАТ. По його закінченні їм запропонували вибір – вступати в даний ВУЗ при Художньому театрі або зніматися у проекті. Паніна воліла навчання і вступила на курс Романа Козака та Дмитра Бруснікіна.

Першою серйозною роллю в кінематографі для Анастасії став образ Любові Шевцової в картині «Остання сповідь», присвяченої подвигу героїв-антифашистів підпільної організації «Молода гвардія». За блискуче втілення і розкриття військово-патріотичної теми, фільм посів перше місце на конкурсі телефільмів «Вірне серце». В епізоді вона знялася ще в 2004-му в серіалах «Таємний знак-3. Формула щастя». У 2006 році почався також професійний шлях Паніної в театрі ім. Пушкіна грою у виставі про загадки і сутності мистецтва «Кулі над Бродвеєм» (Елен). У 2007 році дівчина закінчила навчання у Школі-студії МХАТ.

Кращі фільми Анастасії Паніної

З цього моменту молода актриса енергійно і активно приступила до роботи в кіно. Особливо запам’яталася глядачам і критикам, які відзначили її чудову гру, талант, чарівність і жіночність, фільмами «Надія як свідчення життя» про розвиток відносин між героями від ненависті до любові, драматичною історією про силу почуттів смертельно хворої людини «Навіщо ти пішов», мелодрамою з повчальним і захоплюючим сюжетом «Крапля світла».

Анастасія Паніна знімалася для журналу Максим

Брала участь Паніна в гостросюжетному серіалі «Сьомін» про легендарного сищика московського кримінального розшуку, «Доктор Тирса», в якому грали Михайло Пореченков, Михайло Пореченков та інші артисти, про медиків і людяності, детективної картині «Фотограф». Зіграла також в серіалах «Операція «Ляльковод», «Пасічник». Останній, за задумом авторів, спочатку планувався як апгрейд «Аніскіна», але в підсумку став позицироваться як вітчизняного «Міцного горішка». Сьогодні на рахунку талановитої артистки близько сорока фільмів з різноплановими ролями.

Анастасія Паніна в кіно

Паніна – улюблениця глядачів і досвідчена артистка – володіє яскравою творчою індивідуальністю, здатністю перевтілюватися в самих різних персонажів. Успішно служить мистецтву не тільки в кіно, але і в театрі імені Пушкіна, вважає його невід’ємною частиною себе. Була зайнята в постановці таких вистав як Оffис, «Краса життя», «Велика магія», «Річард – Річард», улюблених хореографічних роботах «Материнське поле» і «Дама з камеліями», демонструючи дивовижну акторську гнучкість і приголомшливу гру.

Спробувала себе в новому амплуа в якості ведучої програми «Мама на 5+» на телеканалі Disney. В одному з інтерв’ю Анастасія зазначила, що, завдяки передачі отримала неоціненний досвід у новій для себе справі і відповіді на багато питань щодо виховання дитини.

Не так давно Паніна ще більше розширила сферу своєї діяльності і знялася у відеокліпі на пісню «Аеропорти» співака й телеведучого Андрія Ковальова. Основу композиції склала історія любові красуні-стюардеси, яку зіграла Анастасія, і головного пілота у виконанні самого Андрія.

Особисте життя Анастасії Паніної

Анастасія заміжня за актором Володимиром Жеребцовим. Їх любовні відносини виникли під час спільного заняття у виставі «Кулі над Бродвеєм», коли вона вчилася на четвертому курсі. Визнає, що в чоловіка закохалася з першого погляду. Цікавим і знаковим вважають втілення в життя слів, які вимовляє герой Володі в цьому спектаклі: «Ми одружимося, і у нас будуть діти». Вони збулися і, через деякий час, актори насправді зіграли весілля, а у 2010 році у них народилася дочка Олександра.

Анастасія Паніна та Володимир Жеребцов разом не тільки в житті, але і в кадрі

Сьогодні весь вільний час Паніна проводить з дочкою – грає, гуляє, малює, вчить літери. Паніна любить готувати і, віднедавна, дочка теж проявляє інтерес до цього заняття. Їх фірмове блюдо – картопляний гратен або картопля, запечена по-французьки.

Щодо переваг в стилі одягу, Анастасія розповіла, що комфортно себе почуває і у вечірній сукні, і в джинсах. У повсякденному житті зазвичай не користується косметикою, незважаючи на те, що їй подобається модний сьогодні макіяж smoky eyes (димчасті очі), і вона використовує його в роботі і при виході на певні заходи.

Новий рік вона зустрічає по-різному, але обов’язково всією сім’єю. Подарунки для рідних придумує заздалегідь, але набуває їх найчастіше в останні два дні. Дівчина визнала, що не особливо захоплюється спілкуванням в соцмережах, і навіть у тому, що вона рада відсутності у себе прагнення виставляти на загальний огляд фотографії своїх обідів або вечерь.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: