Ім’я: Анастасія Мікульчина

Дата народження: 4 серпня 1983 р. (33 роки)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Бендери, Молдавська РСР

Діяльність: актриса

Вага: 58 кг

Зріст: 174 см

Біографія Анастасії Микульчиной

Анастасія Мікульчина – це молода молдавська актриса, що стала відомою по всьому СНД, завдяки ролям у ряді російських фільмів. Серед її екранних робіт є безліч чудових картин, кожна з яких є по-своєму цікавою. Але що ж можна розповісти про самій актрисі, що втілила на екрані всі ці чудові образи? Познайомитися з Анастасією Микульчиной трохи ближче ми вирішили сьогодні.

Ранні роки, дитинство і родина Анастасії Микульчиной

Анастасія Мікульчина з’явилася на світ 4 серпня 1983 року в невеликому місті Бендери, розташованому в Молдавській РСР. У цьому місці Настя росла і дорослішала. Там же вона зробила свої перші кроки як починаюча актриса. Все починалося, як зазвичай – з імпровізованих виступів у полулюбительских постановках. Вже в дитячому садку Настя була головною зіркою всіх ранків. Вона грала всіх центральних героїнь у святкових виставах, а тому завжди зривала бурхливі оплески глядачів.

Анастасія Мікульчина в серіалі «Сонька – Золота ручка»

Згодом виступати на сцені наша сьогоднішня героїня продовжила і в школі. Вона займалася в місцевому гуртку художньої самодіяльності, де не тільки працювала як актриса, але також займалася написанням сценаріїв і постановкою вистав. Коли майбутня акторка закінчила всього кілька класів школи, в її рідній країні спалахнула громадянська війна.

Збройний конфлікт між Республікою Молдовою та самопроголошеною Придністровською республікою переріс в кровопролитне зіткнення, а тому родина нашої сьогоднішньої героїні прийняла рішення переїхати в Санкт-Петербург.

Анастасія Мікульчина — Сонька — Золота Ручка В місті над Невою дівчинка закінчила школу і стала готуватися до вступу у ВУЗ. Спочатку Анастасія Мікульчина збиралася вступати до театрального ВУЗУ, проте під тиском батьків все ж вирішила обрати для себе іншу спеціальність і відправилася в Університет економіки і права, де стала займатися на факультеті журналістики та зв’язків з громадськістю.

Але навчання виявилося недовгим. Всього рік тому наша сьогоднішня героїня остаточно зрозуміла, що помилилася з вибором спеціальності та, незважаючи ні на що, вирушила надходити в Санкт-Петербурзьку академію театральних мистецтв.

В результаті вступити в престижний навчальний заклад Насті вдалося вже з першого разу. Вона стала вчитися у кращих педагогів північної столиці Росії, а паралельно з цим виступати в студентських постановках. До речі, свою першу екранну роль молода молдавсько-російська актриса виконала вже в 2004-му році, будучи студенткою третього курсу. В цей період вона з’явилася на екранах в рамках детективної картини «Нові пригоди Ніро Вульф і Арчі Гудвіна». Однак невелика роль в названому фільмі не принесла їй особливої популярності.

Але Настя не збиралася здаватися. Вона методично йшла до своєї мрії. І дуже скоро, нарешті, зуміла отримати ту саму роль, яка розділила її життя на «до» і «після».

Кар’єра актриси Анастасії Микульчиной, фільмографія

У 2006-му році Анастасія Мікульчина отримала диплом про закінчення Вузу, а кілька місяців потому свою першу головну роль в телевізійному серіалі «Сонька – Золота ручка».

Перші епізоди фільму були показані в 2007-му році, і відразу після цього наша сьогоднішня героїня отримала можливість відчути себе ситуації зіркою російського телебачення. Історія про легендарну королеві злодійського світу стала дуже популярна серед телеглядачів у країнах СНД, а тому виконавиця головної ролі – Анастасія Мікульчина – моментально стала знаменитістю.

Анастасія Мікульчина — Айсберг Акторська робота молдавсько-російської актриси отримала високі відгуки критиків і глядачів, а тому згодом наша сьогоднішня героїня стала з’являтися на екранах значно частіше. У другій половині 2000-х років славу актриси зміцнили ролі в серіалах «Гріх», «Заборона на кохання», «Біла ніч, ніжна ніч», «Батьківський день», «Хлопчики-дівчатка», а також деяких інших стрічках. У кожному з названих проектів Анастасія Мікульчина грала центральні ролі, а тому її слава і популярність росли рік від року.

У 2010-му році актриса зіграла в українській мелодрамі «Її серце», а вже кілька місяців по тому знов повернулася до своєї легендарної ролі Софії Блювштейн в серіалі «Сонька: Продовження легенди». Даний проект вийшов не менш успішним, ніж перша робота. А тому викликав не менший інтерес серед глядачів.

Анастасія Мікульчина сьогодні

Згодом кар’єра нашої сьогоднішньої героїні розвивалася плавно, без різких злетів і падінь. Вона грала в театрі, знімалася в кіно. Серед її кращих робіт пізнього періоду варто виділити серіали «Красуня», «Зоряна любов», а також інтернаціональний фільм «В очікуванні моря», який на даний момент є останньою роботою у фільмографії молдавсько-російської актриси.

Про особисте життя актриси Анастасії Микульчиной майже нічого не відомо

За повідомленнями засобів масової інформації, в даний час Анастасія Мікульчина вже має на руках підписаний контракт про зйомки в новому великому історичному проекті «Распутін». Зйомки картини повинні початися в першому кварталі 2014-го року. Крім Анастасії Микульчиной участь у зйомках повинні прийняти також такі зірки російського кінематографа як Володимир Машков, Катерина Клімова, Микита Єфремов, а також литовська актриса Інгеборга Дапкунайте.

Особисте життя Анастасії Микульчиной

Незважаючи на той факт, що питання про своє особисте життя актриса старанно обходить, відомо, що в Анастасії є молодий чоловік. Фотографії пари кілька разів з’являлися в ЗМІ. Однак ім’я чоловіка так і залишається нерозкритим. В даний час пара багато часу проводить у роз’їздах. Тільки за останній рік закохані побували в Італії, Швейцарії та Франції. За словами самої знаменитості, завдяки загадкового містера ікс вона полюбила гірські лижі і активний спосіб життя.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: