Ім’я: Анастасія Мельникова

Дата народження: 19 вересня 1969 р. (47 років)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: актриса, телеведуча

Вага: 76 кг

Зріст: 172 см

Біографія Анастасії Мельникової

Анастасія Мельникова – це знаменита російська актриса, придбала популярність завдяки кримінальним серіалам і детективним стрічок. «Вулиці розбитих ліхтарів», «Опера», «Глухар», «Ливарний, 4» — кожен з цих телевізійних проектів, напевно, чудово відомий глядачам. Зйомки в позначених фільмах зробили нашу сьогоднішню героїню справжньою королевою детективного жанру. Її називали душею російських телесеріалів, а разом з тим відзначали прекрасний артистизм актриси, а також її внутрішню харизму.

Зараз Анастасія Мельникова працює над новими проектами. У 2013-му і 2014-му роках на екрани має вийти відразу кілька нових стрічок з участю нашої сьогоднішньої героїні. Її кар’єра виходить на нову висоту. А значить, розповідь про життя та долю актриси, напевно, не залишить байдужим наших читачів.

Ранні роки, дитинство і родина Анастасії Мельникової

Майбутня знаменитість з’явилася на світ в Ленінграді 19 вересня 1969 року. Її батьки працювали в галузі медицини (хірургії та онкології), а далекі предки ставилися до старого купецького роду. Саме цим фактом пояснюється досить-таки дивне ім’я батька нашої сьогоднішньої героїні – Рюрик.

Актриса Анастасія Мельникова відомі по детективних серіалів і не тільки

Незважаючи на поради батьків, які рекомендували дочки подумати про кар’єру в області медицини, Анастасія Мельникова зовсім не горіла бажанням продовжувати сімейну династію. У ранньому віці вона мріяла стати … балериною. Після уроків вона відвідувала заняття в спеціалізованій школі, а вечорами збирала вирізки з газет з фотографіями улюблених танцівниць.

Намагаючись допомогти своїй доньці у здійсненні її мрії, батько нашої сьогоднішньої героїні одного разу відвів її на перегляд юних танцівниць до відомому педагогу Маріїнського театру З. Однак виступ маленької Насті не справило на відому прийму особливого враження. Відзначивши не підходять для балетного мистецтва пропорції фігури юної танцівниці, Ястребова однозначно винесла вердикт — балериною Мельникової не стати.

Подібні слова сильно поранили маленьку дівчинку, але в якийсь момент на допомогу знову прийшов її батько. Намагаючись знайти для своєї дочки нове яскраве захоплення, він відвів маленьку Настю на заняття театральної групи. Так сталося знайомство Мельникової з професією, якій в майбутньому судилося стати її долею. Ведена новою мрією, в 1985-му році Анастасія Мельникова закінчила школу і вступила до Ленінградського інституту театру, музики і кінематографії. В цьому місці вона відточувала свою акторську майстерність на заняттях Веніаміна Фільштинського, який і став для неї учителем і наставником.

Навчання в ЛГИТМиКе давалася Мельникової легко. Її хвалили педагоги, а тому підшукати собі підходяще місце роботи після закінчення Вузу актрисі згодом нікого не склало праці.

Життя в Америці

На початку своєї кар’єри дівчина виступала в Театрі імені Комісаржевської, однак в якийсь момент нашої сьогоднішньої героїні цього здалося мало. Ведена мрією про велику сцену, вона купила квиток на літак і відправилася в Америку. У Новому Світлі молода актриса виступала протягом декількох років. За цей час актриса встигла попрацювати з відомими режисерами, піднабратися досвіду і навіть дебютувати на Бродвеї. Власне, мюзикли в той період і становили більшу частину її репертуару. Проте в якийсь момент повернутися в Росію змусило любовне захоплення.

Анастасія Мельникова Заради свого першого чоловіка Анастасія Мельникова залишила Бродвей і повернулася в Росію. Вона займалася приготуванням, пристроєм сімейного побуту, але давня любов до акторського мистецтва все ніяк не залишала її. В кінцевому підсумку вже досить-таки скоро шлюб актриси почав тріщати по швах. Її чоловік пішов з дому, а єдиним порятунком від депресії стала робота.

Мельникова повернулася в професію і вже в 1998-му році отримала несподіване для себе пропозицію про зйомки в підготовленому проекті «Вулиці розбитих ліхтарів». Там вона працювала разом з Сергієм Селіним, Юрієм Кузнецовим, Оскаром Кучеров і багатьма іншими.

Кар’єру кіноактриси Анастасії Мельникової, фільмографія

Зйомки в популярному телесеріалі дуже скоро принесли Мельникової величезний успіх. Вона стала справжньою зіркою російського телебачення, а її персонаж став одним з найулюбленіших в усьому проекті. Деякі журнали навіть поспішили охрестити Анастасію Мельникову «секс-символом» всього проекту, проте сама актриса всіляко відхрещувалася від подібних (нехай і дуже приємних) ярликів.

Анастасія Мельникова о першій серйозній роботі на тб, політиці, красі та улюбленою дочці Вельми прикметно, що героїня Мельникової спочатку повинна була стати лише епізодичним персонажем серіалу. Однак переконлива гра актриси і її високі рейтинги серед телеглядачів змусили продюсерів задуматися про «жіночій лінії» в серіалі.

В кінцевому підсумку Анастасія Мельникова затрималася в проекті аж до 2003 року, знявшись у всіх сезонах відомого телесеріалу. Після цього були зйомки в епізодах інших детективних проектів («Бандитський Петербург», «Глухар»), а також деякі роботи іншого плану. У середині двотисячних років наша сьогоднішня героїня знялася в серіалах «Ідіот», «Завжди говори » завжди – 2» і деяких інших.

У 2004-му році Анастасія Мельникова знову з’явилася на екранах у знайомій компанії оперативників в серіалі «Опера. Хроніки забійного відділу», в рамках якого знову виконала роль Насті Абдуловой.

У 2007-му році наша сьогоднішня героїня дебютувала на телебаченні і в якості ведучої, представивши на суд глядачів передачі «Лихі 90-е» і «Приватний візит Анастасії Мельникової». Забігаючи трохи наперед, відзначимо, що в 2009-му році в якості телеведучої актриса буде працювати ще над одним проектом – програмою «Ділянка», яка з’явиться в сітці Першого каналу (Росія).

Анастасія Мельникова зараз

Актриса Анастасія Мельникова з донькою

За свій внесок у розвиток російського кінематографа в 2007-му році Анастасія Мельникова отримала звання Заслуженої артистки Росії. Залишаючись вірною професії, сьогодні вона знімається в кіно, працюючи над новими проектами. До числа таких варто віднести свіжі сезони проекту «Ливарний, 4», у зйомках якого актриса бере участь з 2008-го року, а також комедії «Дванадцять місяців. Нова казка» і «Гірко!», які повинні вийти в прокат вже дуже скоро.

Особисте життя Анастасії Мельникової

Як зазначалося вище, в житті актриси був один невдалий шлюб. Першим чоловіком Анастасії Мельникової став продюсер В’ячеслав Тельнов, разом з яким актриса прожила вісім років. Зараз наша сьогоднішня героїня не заміжня. Про нових її романах нічого не відомо.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: