Ім’я: Анастасія Макєєва

Дата народження: 23 грудня 1981 р. (35 років)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: р. Краснодар

Діяльність: актриса, співачка

Вага: 54 кг

Зріст: 172 см

Біографія Анастасії Макєєвої

Анастасія Макєєва – це популярна російська актриса, що стала відомою не тільки завдяки своїй яскравій зовнішності, але і завдяки неординарному акторському таланту. Свій творчий шлях наша сьогоднішня героїня почала з театральних підмостків, однак згодом благополучно перекочувала в світ великого кіно. Після цього були також виступи в якості співачки, а також численні модельні фотосесії. Таким чином, до теперішнього моменту Анастасія Макєєва є однією з найбільш багатогранних представниць російського шоу-бізнесу. Вона зуміла домогтися популярності в самих різних галузях, а тому розповідь про її життя і долю напевно, буде цікавий багатьом читачам.

Ранні роки, дитинство і родина Насті Макеєвої

Майбутня російська знаменитість з’явилася на світ у грудні 1981-го року в звичайній сім’ї в Краснодарі. Її батьків складно назвати справжніми представниками світу мистецтва, так як вони обидва мали вельми непряме відношення до творчості. Лише батько нашої сьогоднішньої героїні деякий час перебував на посаді керівника вокально-інструментального ансамблю. Він пропрацював в цій якості порівняно недовго, але цього виявилося цілком достатньо для його єдиної дочки. Виступати з музичним ансамблем вона почала ще в той період, коли її батько працював керівником самодіяльності, однак згодом затрималася в ньому навіть після того, як він знайшов для себе іншу роботу.

В інтернеті користуються популярністю фотографії актриси Анастасії Макєєвої

Після виступів в ансамблі пішов довгий період навчання в музичній школі. У ці роки Анастасія стала учасницею квартету «Гармонія» і почала з’являтися в якості учасниці на багатьох музичних конкурсах та фестивалях.

Трохи подорослішавши, майбутня знаменитість стала замислюватися також про роботу професійної моделі. Вона поступила на спеціальні курси підготовки до модельним дефіле, а згодом стала постійною учасницею різних конкурсів краси у своєму рідному Краснодарі, а також в інших містах. Спочатку подібні зусилля були марні, проте через деякий час довга робота над собою все-таки почала приносити результат. У 1998-му році сімнадцятирічна Настя стала переможницею престижного конкурсу «Міс Краснодар». Згодом були нові конкурси і нові перемоги. До теперішнього моменту в особистому скарбничці артистки є титул «Віце-міс Всесвіт, Росія», «МК Європа» і деякі інші.

У цей період Анастасія була студенткою Краснодарського музичного училища ім. Н. А. Римського-Корсакова, однак після чергової перемоги на модельному конкурсі наша сьогоднішня героїня залишила навчання і переїхала в Москву.

З цього моменту для провінційної красуні почалося зовсім інше життя.

Професійні успіхи Анастасії Макєєвої: фільми, ролі в театрі,телебачення

У Москві наша сьогоднішня героїня продовжила працювати в якості моделі і збирати престижні призи. Вона знімалася для багатьох журналів, грала в рекламних роликах і навіть деякий час була телеведучою і обличчям каналу СТС на одному з його регіональних підрозділів.

У 2000 році Анастасія Макєєва стала студенткою престижного Державного музичного училища естрадно-джазового мистецтва і незабаром почала часто з’являтися на театральній сцені. Ще в студентські роки наша сьогоднішня героїня виконала значущі ролі в мюзиклах «Іствікські відьми», «Дракула» та деяких інших.

Весілля Анастасії Макєєвої через Деякий час молода актриса дебютувала також і в кіно. Її першою акторською роботою стала невелика роль у фільмі «Адвокат». Дебют виявився вдалим, і, одержима кінематографом, Анастасія Макєєва стала частою учасницею різних відборів і кастингів. Незабаром у фільмографії актриси стали з’являтися нові яскраві ролі. У період з 2004-го по 2007-й Настя знялася в дев’яти фільмах, кожен з яких став для неї важливою сходинкою до нових звершень.

Повертаючись трохи назад, відзначимо той факт, що Анастасія Макєєва завжди приділяла підвищену увагу своєю освітою. У 2004-му році вона з відзнакою закінчила училище і подала документи в Російську академію театрального мистецтва.

Майже відразу після цього Насті стали надходити нові привабливі пропозиції про зйомки. У 2005-му році актриса знялася в кліпі групи «Дискотека Аварія», а потім отримала ролі відразу в декількох нових фільмах і телевізійних серіалах. Найбільш яскравими роботами цього періоду стали картини «Зворотний відлік», «І все-таки я люблю…», «дім, милий Дім».

Гліб Матвейчук і Настя Макєєва В ім’я любові В 2008-му році наша сьогоднішня героїня була затверджена на роль в мюзиклі «Монте-Крісто», який дозволив їй тріумфально повернутися на театральні підмостки. Після цього молода актриса зіграла безліч яскравих ролей у театрі. Найбільш яскравими роботами краснодарської красуні стали постановки «Дивна історія доктора Джекіла і містера Хайда», «Зорро», «Mamma Mia!», «Chicago».

Паралельно з роботою в театрі дівчина полонила і російський кінематограф. В останні роки вона відзначилася ролями в таких відомих картинних як «Черкізона. Одноразові люди», «Повернення додому», а також серіали «Відплата» і «Новини». Даний список робіт молодої актриси не є вичерпним. Та й чи можна розповісти про все? Адже творчий шлях нашої сьогоднішньої героїні триває. А значить, нові яскраві роботи, напевно, не змусять себе довго чекати.

Особисте життя Анастасії Макєєвої

Перипетії особистого життя нашої сьогоднішньої героїні не менш цікаві, ніж її творча кар’єра. За своє життя Анастасія Макєєва тричі перебувала у шлюбі. Так, першим її чоловіком став російський актор Петро Кислов, однак ці відносини досить швидко розпалися.

Анастасія Макєєва та її третій чоловік Гліб Матвейчук

Деякий час тому в пресі стали з’являтися повідомлення про новий коханого російської актриси. В цей раз «чоловіком» нашої сьогоднішньої героїні став інший актор Олексій Макаров. Їх роман тривав кілька років і був ознаменований безліччю скандалів. Вельми примітно, що незважаючи на фактично подружнє життя, молоді люди так і не зважилися офіційно зв’язати себе узами шлюбу.

Після розставання з колишнім коханим Анастасія Макєєва недовго залишалася одна. У 2010-му році вона вийшла заміж за відомого музиканта Гліба Матвійчука, у шлюбі з яким щаслива і понині. Сьогодні пара мріє про дитину і будує плани на майбутнє.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: