Ім’я: Анастасія Главатських

Дата народження: 14 червня 1993 р. (23 роки)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: р. Каменськ-Уральський, Свердловська обл.

Діяльність: співачка, актриса, фотомодель

Вага: 55 кг

Зріст: 163 см

Біографія Анастасії Главатських

Анастасія Главатських – співачка, творча самореалізація якої почалася в Єкатеринбурзі. Вона вже десять років виступає на сцені. Дівчина отримує вищу освіту в Уральському педагогічному університеті. У 2014-му вона опинилася серед учасників третього сезону телешоу «Голос» і домоглася чималих результатів.

Дитинство і родина Анастасії Главатських

Рідне місто Анастасії – Каменськ-Уральський. Дівчинка почала займатися музикою в п’ятирічному віці. Маленькою дівчинкою вона брала участь у дитячому конкурсі, де виконала «Блакитний вагон біжить, хитається». Паралельно з заняттями музикою маленьку Настю захоплювали танці та акторська майстерність. В такому юному віці дівчинка ще серйозно не замислювалася над питанням про те, ким стане в майбутньому. Приблизно в дев’ять років любов до музики виявилася на першому місці. Главатських так і не отримала офіційного музичної освіти, хоча займалася музикою всі дитячі роки. Вона брала участь у багатьох регіональних конкурсах і кілька разів ставала переможницею.

Одне з ранніх фото Анастасії Главатських

У 2010-му році Анастасія, закінчивши загальноосвітню школу номер шістдесят, вирушила в Єкатеринбург. Там Главатських надійшла в Уральський університет, де почала освоювати спеціальність «Спеціаліст зі зв’язків з громадськістю». У планах співачки отримати ще одну вищу освіту, вона мріє стати студенткою Гнесинки.

Перші пісні Анастасії Главатських

Єкатеринбург Главатських вважає своїм другим рідним містом, так як саме там вона відкрила себе як співачку і творчу особистість. Дівчина почала виступати і знайшла свою публіку. З часом Анастасія стала самим престижним і топовим гостем світських заходів і найкращих закладів міста. Night life awards заявив, що Главатських за даними глядацького голосування визнана кращим голосом Єкатеринбурга.

Анастасія Главатських на шоу «Голос»

Анастасія мріяла потрапити на одне з найбільш популярних шоу Першого каналу. Вона відіслала свою анкету і через кілька місяців опинилася на кастингу. Глядачі побачили талановиту виконавицю на етапі «сліпих» прослуховувань у третьому сезоні телеконкурсу. У виконанні Главатських на всю країну пролунала композиція «it’s the man’s world». Незвичайний тембр голосу, який можна навіть назвати «божевільним», викликав захоплення провідних. Анастасія сподобалася Пелагею, і вона повернула до дівчини крісло наставника. Так Главатських опинилася в її команді.

Анастасія Главатських стала зіркою на шоу Голос

За словами співачки, вийшовши на сцену, вона трохи розгубилася. Виконуючи пісню, дівчина думала про те, повернеться до неї хто-небудь. Настя чудово розуміла, що під час виконання не повинно бути сторонніх думок, проте не зуміла з собою впоратися.

Пелагея після «сліпих» прослуховувань сказала, що вибрала Настю, так як обожнює «божевільних». Конкурсантка була по-справжньому щаслива від того, що потрапила саме до цієї співачці. Пелагею Настя назвала найкращим з можливих наставників.

Треба відзначити, що композиція Джеймса Брауна «Night life awards» — одна з найбільш часто виконуваних на «Голосі» у всіх куточках світу. Кожен виконавець співає її по-різному, але далеко не кожен утримується від того, щоб не зірватися на крик. Це найчастіша помилка серед виконавців-жінок. Анастасії, на жаль, не вдалося виконати цю пісню ідеально, в деяких моментах спів все ж переходило в крик.

У поєдинках Настя вийшла на сцену з Анжелікою Фролової. Дуетом вони виконали композицію «Біла пісня» Світлани Сурганової Цю зворушливу пісню глядачі слухали, затамувавши подих. Настя настільки вжилася в цю авторську історію, що емоції навіть трохи заважали виконанню. Пелагея залишила на проекті Главатських.

Анастасія Главатських зараз дає багато концертів

У «нокаути» дівчині довелося змагатися зі своїми друзями – П’єром Эделем і Альбертом Мусаеляном. Найменше Анастасія хотіла, щоб хтось із них «вилетів» з проекту. За результатами виступу «Голос» покинув Альберт Мусаелян.

У чвертьфіналі Главатських виконала пісню «Secretly». Незважаючи на гідний виступ, в півфінал вокалістка не вийшла. Настя набрала всього лише сорок три відсотки голосів.

Завдяки участі в «Голосі» Анастасія знову почала активні виступи на сцені, у неї з’явилися гастрольні тури.

Особисте життя Анастасії Главатських

Улюблена музика Насті – джаз. За її словами, у дівчини немає еталону для наслідування. Вона намагається йти своїм шляхом. Тим не менш, Главатських подобається Whitney Houston, Michael Jackson і Depeche Mode. З російських виконавців дівчина захоплюється Аллою Пугачовою. Анастасія вважає, що успішні артисти світової індустрії — це Enrico Caruso, Elvis Presley, Lauryn Hill, Pink Floyd, Michael Buble, The Beatles і ін.

Настя нещодавно переїхала в Москву з Єкатеринбурга. У рідному Каменськ-Уральському і в Єкатеринбурзі у неї залишилося багато друзів.

Анастасія вважає себе одночасно актрисою, співачкою, фотомоделлю і журналістом. Різнобічно розвинена дівчина виступає у всіх цих іпостасях. Неординарна і діяльна вокалістка працювала арт-директором в нічному клубі Єкатеринбурга, так само вона пише музику та слова до своїх пісень.

Главатських – любителька найрізноманітніших капелюхів. Під час виступу на «сліпого» прослуховування дівчина вийшла на сцену в капелюсі. За її словами капелюх – продовження образу, відповідного до виконаної пісні.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: