Ім’я: Амелія Лілі

Дата народження: 16 жовтня 1964 р. (52 роки)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: р. Нантроп, Великобританія

Діяльність: співачка

Вага: 51 кг

Зріст: 168 см

Біографія Амелія Лілі

Амелія Лілі – це талановита українська телеведуча, в житті якої можна легко відшукати безліч цікавих епізодів. Вона красива, артистична, міла, а також напрочуд талановита. Її життєвий шлях – це одна нескінченна боротьба з обставинами. Вона продиралась до вершин музичного бомонду багато років поспіль, а тому сьогодні її біографія представляється настільки цікавою.

Дитинство і родина Амелія Лілі

Амелія Лілі Олівер народилася 16 жовтня 1994 року в невеликому населеному пункті під назвою Нантроп, розташованому в передмісті великого прибережного міста Міддлсбро. У цьому тихому поселенні пройшло її дитинство.

Тут же на її шляху стали перші серйозні випробування. Вся справа в тому, що вже в трирічному віці у дівчинки був виявлений діабет першого типу. З тих пір її життя цілком і повністю залежить від інсуліновмісних препаратів. Незважаючи на це, наша сьогоднішня героїня зуміла прийняти свою недугу, а тому з часом навчилася жити повноцінним життям. У цьому їй допомогли її батьки — Баррі Олівер і Аранка Бредлі — а також зведений брат Льюїс Бредлі, який нині є відомим актором.

Амелія Лілі перед прослуховуванням на шоу «The X Factor»

Щоб відвернути дочка від її недуги, а також подарувати їй віру в життя, ще в ранньому віці батьки віддали її в музичну школу. Тут вона стала вивчати нотну грамоту, вдосконалювати свої вокальні дані, а також мріяти про кар’єру естрадної співачки.

Однак життя в цій школі далеко не завжди було світлим і безхмарним. Діти часто знущалися над нею через те, що вона завжди виділялася в середовищі своїх однолітків. Крім того, за заняття доводилося чимало платити, а тому в якийсь момент Амелія вирішила влаштуватися касиром в садовий центр, щоб трохи допомогти своїм батькам. Варто зазначити, що ця робота також не завдавала дівчині ніякого задоволення. За словами знаменитості, вона її просто ненавиділа. А тому в якийсь момент стала замислюватися над тим, чи зможе вона взагалі коли-небудь знайти своє місце в цьому величезному світі. В одному з своїх більш пізніх інтерв’ю, Амелія Лілі зізналася, що колись в юності серйозно подумувала про долю черниці.

Але затія з відходом у монастир так, на щастя, і залишилася не реалізованою. Рятуючись від негараздів зовнішнього світу, дівчина стала шукати розради в музиці, а тому дуже скоро стала займатися нею з подвійним запалом. Вже в більш зрілому віці вона записала кілька композицій і виклала їх на YouTube. Згодом виконана нею кавер-версія пісні Аделі «Someone like You» зібрала більше одного мільйона переглядів.

Зоряний шлях співачки Амелії Лілі, шоу «The X Factor»

У 2011-му році дівчина вирушила в Ліверпуль, щоб взяти участь у кастингу проекту «The X Factor» і, несподівано для самої себе, виявилася в числі конкурсантів мегауспешного проекту. Професійне журі, до складу якого входили Гері Барлоу, Келлі Роуленд і багато інших англо-американські знаменитості, дуже високо оцінило професіоналізм шістнадцятирічної дівчини. У підсумку, виконана нею пісня Єрмія Франклін «Piece of My Heart» стала одним з перших хітів всього проекту.

Amelia Lily — Party Over Однак творчий шлях нашої сьогоднішньої героїні на даному телевізійному шоу також складався дуже складно. Лілі довгий час трималася в числі фаворитів проекту, але, несподівано для всіх, після низки тренінгів раптом була відрахована однієї з конкурсних суддів — Келлі Роуленд.

Після цього дівчина покинула проект і стала виступати в барах і клубах Англії. Так тривало шість тижнів, але через деякий час Амелії Лілі все-таки випала нагода знову повернутися у проект. Вся справа в тому, що один з конкурсантів (Френкі Кокоцца) був дискваліфікований і знятий з проекту після шостого звітного шоу. Таким чином, глядачам була представлена можливість повернути на проект одного з раніше відрахованих учасників. У підсумку Лілі набрала більше 48% глядацьких голосів і отримала свій другий шанс на престижному телепроекті. Повернувшись на сцену, вона символічно виконала пісню Фредді Меркурі «Show Must Go On», викликавши справжній захват публіки.

Амелія Лілі посіла третє місце в проекті «The X Factor»

У підсумку Амелія Лілі дісталася до фіналу проекту, посівши третє місце за результатами підсумкового голосування. Незважаючи на той факт, що у фіналі проекту нашої сьогоднішньої героїні дісталася тільки бронза, «X Factor» став важливою віхою в кар’єрі знаменитості. Вона підписала великий контракт з лейблом Xenomania на суму в півмільйона фунтів, а вже зовсім скоро випустила дебютний сингл «You Bring Me Joy», який моментально став головним хітом не тільки в Британії, але і у всьому світі.

Амелія Лілі в даний час

В лютому 2013-го року артистка представила публіці свою другий хіт — «Shut Up and Give Me Whatever You Got)», який також став дуже успішним. Дана композиція звела співачку в ранг однієї з найбільш яскравих молодих зірок в Англії, а тому популярність третього синглу — «Party Over» – всі сприйняли вже як щось само собою зрозуміле.

Amelia Lily — Shut Up («Big Love Show 2013») В даний час Амелія Лілі працює в студії, підбираючи і вдосконалюю зібраний матеріал для свого дебютного альбому. Платівка повинна вийти на початку 2014-го року. На даний момент вже навіть відомо робоча назва диска – «Be a Fighter». Вибір такого слогану не випадковий. Адже сама Амелія Лілі неодноразово довела всім і вся, що може бути сильною і вміє боротися з будь-якими обставинами, пробиваючись на самий верх.

Особисте життя Амелії Лілі

За повідомленнями британської преси, ще під час проекту «X Factor» у Амелії Лілі зав’язався роман з відомим ірландським співаком Найлом Хораном. Вони обмінялися телефонними номерами за лаштунками, а після цього почали таємно зустрічатися. Незважаючи на те, що сьогодні Амелія і Найл живуть у різних містах, вони часто бачаться, разом проводять відпустки і постійно переписуються.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: