Ім’я: Амаяк Акопян

Дата народження: 1 грудня 1956 р. (60 років)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актор, ілюзіоніст

Вага: 65 кг

Зріст: 172 см

Біографія Амаяка Акопяна

Амаяк Акопян – це справжня легенда дев’яностих. Колись ім’я цього неординарного фокусника знали у всіх куточках СНД. Він виступав з концертами, брав участь у зйомках різних кінофільмів, а також працював телеведучим програми «Спокійної ночі, малята».

Дев’яності роки стали справжнім «золотим часом» в кар’єрі нашого сьогоднішнього героя. Але як протікає його кар’єра тепер? Розібратися в цьому, а також простежити за становленням кар’єри відомого фокусника ми спробуємо сьогодні в рамках нашої нової статті.

Дитинство і родина Амаяка Акопяна

Амаяк Арутюнович Акопян з’явився на світ у місті Москва 1 грудня 1956 року. Його батько був відомим радянським фокусником, а тому з ранніх років наш сьогоднішній герой мав можливість насолоджуватися таємничим світом ілюзій і магії. Мама Амаяка довгий час працювала помічницею в команді свого чоловіка, проте згодом почала успішно виступати в якості оперної співачки. Подібний розклад справ багато в чому визначив протягом життя молодого ілюзіоніста. Мистецтво оточувало його буквально повсюдно, а тому наш сьогоднішній герой, як здається, і не міг вибрати для себе принципово іншу долю. Спочатку майбутній відомий фокусник мріяв стати художником. Довгий час він навчався в майстерні Володимира Сєрова, однак в якийсь момент все-таки залишив колишнє захоплення і вирішив пов’язати своє життя з лицедійством.

Після закінчення школи він вступив в Державне училище циркового та естрадного мистецтва, однак провчився тут досить недовго. Вся справа в тому, що в даному Вузі велика увага приділялася фізичному вихованню студентів. Заняття в спортивних залах були невід’ємною частиною підготовки циркових артистів.

Довгий час Амаяк був одним з найсильніших студентів в даному компоненті, але в один прекрасний момент всі попередні успіхи поставила під питання випадково отримана травма. Виконуючи одне із вправ, Амаяк «заробив» собі тріщину в хребті. Саме з цієї причини незабаром заняття в цирковому училищі довелося залишити.

Після відходу з ГУЦЭИ, наш сьогоднішній герой вступив в один з кращих театральних інститутів СРСР – ГІТІС. У цьому місці він продовжив розвивати свій вроджений талант, розвиваючи свої навички актора і ілюзіоніста.

Зоряний шлях фокусника Амаяка Акопяна

Свої перші ролі в кіно Амаяк Акопян почав отримувати ще в середині сімдесятих років. В той період він грав переважно невеликі епізодичні ролі фокусників, співаків і гангстерів. Подібні акторські роботи, зрозуміло, не принесли ілюзіоністу великого успіху, однак заклали необхідний базис майбутніх кар’єрних перемог.

Амаяк Акопян і фокус з кроликом В 1980-му році Амаяк Акопян отримав досить велику роль у кінофільмі «Бідна Маша», а паралельно з цим почав з’являтися в якості співведучого в музичній передачі «Ранкова пошта». Робота на телебаченні принесла нашому сьогоднішньому герою першу популярність. Він став відомим і знаним фокусником, а тому запрошення в різні телепроекти стали надходити йому з подвоєною періодичністю.

Амаяк Акопян в кіно

На початку вісімдесятих років Амаяк Акопян виконав помітну роль в серіалі «Повернення Будулая». Тут йому пощастило працювати разом з Міхаєм Волонтіром, Кларою Лучко, Ніною Русланової та іншими. Також Амаяк знявся у фільмах «Східний дантист», «Великий самоїд» і деяких інших. У цей період його популярність почала стрімко набирати обертів. Однак головні успіхи були ще попереду.

Наприкінці вісімдесятих – початку дев’яностих років Амаяк Акопян виконав свої головні кінематографічні ролі. У цей період відомий фокусник знявся у фільмах «Злодії в законі», «Скажений автобус», «Не зійшлися характерами», «Мій ніжно улюблений детектив». Так, в цей період, як і раніше, він все ще грав у фільмах другорядні ролі. Однак кожна з його екранних робіт даного періоду була по-своєму яскравою і цікавою.

Амаяк Акопян: Абракадабра відомого фокусника. Дути… Паралельно зі зйомками в кіно Амаяк Акопян часто гастролював по країнах СНД, даючи вистави як фокусника. Подібні успіхи дуже скоро принесли йому Звання заслуженого артиста Росії, а також визнання міжнародної асоціації ілюзіоністів.

Амаяк Акопян в «Спокійної ночі, малята»

У 1996-му році Амаяк Акопян вперше приміряв на себе образ доброго чарівника «Рахата Лукумыча» у відомої дитячої передачі «на добраніч, малюки». Згодом наш сьогоднішній герой був постійним учасником даного проекту протягом п’яти років. Він веселив дітей своїми кумедними фокусами, а тому дуже скоро став по-справжньому рідним для всіх дітей у країнах СНД.

Амаяк Акопян у програмі Спокійної ночі малюки

Амаяк Акопян в даний час

В останні роки Амаяк Акопян займається найрізноманітнішими проектами. В якості режисера зняв дитячий фільм, довгий час працював над створенням спеціалізованого дитячого театру. У певний період часу в пресі обговорювалася інформація про те, що Амаяк Акопян нібито працює над створенням власного казино «У Амаяка». Проте в одному зі своїх інтерв’ю фокусник особисто спростував цю інформацію. Крім того, за словами нашого сьогоднішнього героя, в даний час він успішно працює в якості письменника. До випуску готуються його нові книги з практичними описами різних фокусів і візуальних ілюзій.

Як фокусника наш сьогоднішній герой в останні роки виступає рідко. Крім того, повний штиль спостерігається і в його акторській кар’єрі. Останнім на даний момент фільмом за участю Амаяка Акопяна є документальний проект «Таємниці радянського кіно», вихід якого відноситься до 2011-го року.

Особисте життя Амаяк Акопян

В житті Амаяка Акопяна було три невдалих шлюбу, однак детальну інформацію про них актор ретельно приховує. Відомо лише те, що сьогодні його єдиний син проживає у США, де вчиться на програміста. Там же живе і мати хлопця – колишня балерина Великого театру. Багато інші родичі ілюзіоніста постійно проживають в Ізраїлі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: