Ім’я: Амалія Мордвинова

Дата народження: 20 листопада 1973 р. (43 роки)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: Південно-Сахалінськ

Діяльність: актриса театру і кіно

Вага: 64 кг

Зріст: 170 см

Біографія Амалії Мордвиновою

Підкорення столиці

Амалія Русланівна Мордвинова народилася в місті Южно-Сахалінську. Актриса згадує, що в дитинстві її волосся було таке ж руде, як і сьогодні, але в школі її дражнили товстункою. Пізніше їй вдалося схуднути.

У юної Амалії завжди жила пристрасть до всього нового і незвичайного. Дізнавшись про моду на панків, дівчинка ледь не перефарбувалася в зелений колір. За відсутністю іншого варіанту, в хід пішла звичайна зеленка. Волосся врятували батьки, які вчасно повернулися додому.

У сімнадцятирічному віці, закінчивши Вологодську школу, Амалія поїхала в Москва. Перше знайомство з містом виявилося не самим райдужним: на вокзалі дівчину обікрали. Зате далі події розвивалися за більш сприятливим сценарієм. Амалія успішно склала вступні випробування як в ГІТІС, так і в Щукінське. Вибір майбутньої зірки упав на Щукінське училище. Викладачем Амалії була Алла Казанцева, про яку актриса досі згадує з теплом у голосі.

Біографія Амалії Мордвиновою-Гольданской почалася в Південно-Сахалінську

Ще актриса любить згадувати студентське життя: класичне гуртожиток, маленькі кімнати, бардак, таргани.

На третьому курсі Амалія почала грати в театрі «Ленком», де її помітив відомий режисер Марк Захаров і віддав їй роль Анни Болейн у виставі «Королівські ігри». Незабаром слідом за цим послідувало початок і телевізійної кар’єри.

Блакитний екран

Дебют Амалії на екрані відбувся в 1993 році. Це був фільм Карена Шахназарова «Сни», де актриса зіграла графиню Призорову. За сюжетом героїня Мордвиновою – дружина одного з царських сановників. Одного разу, у своєму сні, вона потрапляє в майбутнє, у наш час, і бачить себе посудомийкою Машею, з якою постійно відбувається щось дивне і неймовірне. Під час озвучування фільму «Сни», Амалія знайомиться зі своїм майбутнім першим чоловіком, Ігорем Зоріним. В той момент Ігор працював звукорежисером театру «Ленком». На жаль, почуття не витримали випробування часом, і через шість років пара розпалася.

Амалія дуже важко переживала розлучення. В цей період вона намагалася якомога більше працювати, щоб витримати випробування.

Популярність актрисі приніс фільм «Злодій», в якому вона зіграла лікарку, і серіал «Полювання на попелюшку» (роль Єви). Перший фільм навіть був номінований на такі нагороди, як «Оскар» і «Золотий глобус», але, завоював премії тільки на фестивалі «Ніка». Другий же став дуже популярним у нашій країні і приніс Амалії всенародну славу.

Спокуса — Амалія Гольданская — Рецепт чаклунки В 2000 році Амалія Мордвинова вдруге виходить заміж. Обранцем актриси стає бізнесмен Олександр Гольданский. З ним Амалія познайомилася багато років тому в гостях у спільних знайомих, а потім довгий час не бачилася. Коли вони зустрілися вдруге, справа закінчилася весіллям. У 2000 році у Амалії та Олександра народилася дочка Діана. Паралельно Амалія продовжувала зніматися, у неї була роль у фільмі «Рецепт чаклунки», а також в серіалах «Даша Васильєва – любителька приватного розшуку», «27 украдених поцілунків» та деяких інших.

Амалія&Амалія

Як і у будь-якої творчої людини, у Амалії настав момент, коли вона зрозуміла, що зовсім не хоче цілком і повністю залежати від примх режисера. Творчий процес – справа самостійне, — вирішила Амалія і разом з чоловіком почала роботу над антрепризою «Театральна справа Гольданских». Проект живий і сьогодні, правда, вже без участі актриси.

Після чотирьох років шлюбу подружжя подало на розлучення. Амалія відмовилася від свого прізвища і в титрах стала значитися як Амалія&Амалія. Це забавне поєднання з’явилося з-за жарти Євгена Стичкіна. Одного разу вони разом вели якусь програму. В кінці зйомки Амалія оголосила: «Отже, програму вели Євген Стичкін…», і Євген, у свою чергу, продовжив: «… і Амалія…». Далі він розгубився, яку прізвище назвати, але знайшов вихід з положення: «Амалія-Амалія». Актрисі це здалося настільки вдалим, що вона продовжила так себе називати.

Можна сказати, що в актрисі все незвично: ім’я, зовнішність, і непереборна схильність до імпровізації. Її манера грати унікальна і пізнавана з тисячі. Сама актриса відноситься до захватів публіки і критиків з гумором: «Хтось написав: «Здається, що Мордвинова зараз вискочить в зал». Я не знаю, це позитивна або негативна критика?»

Амалія Мордвинова з дітьми

Через деякий час після другого розлучення Амалія знову вийшла заміж, цього разу за Вадима Бєляєва, інвестиційного банкіра. У цьому шлюбі на світ з’явилися Герман, Євангеліна і Серафима. Ставши багатодітною мамою і люблячою дружиною, для шанувальників актриса залишилася «Амалія&Амалія», справедливо вважаючи, що її прізвище з документами не повинна стосуватися нікого, окрім неї та її чоловіка.

Талановита людина талановита в усьому

Останнім часом популярність актриси все зростає. Її постійно запрошують взяти участь у нових проектах. Існує думка, що актрисі дістаються ролі виключно стервозних дамочок. Сама вона заперечує: «Я не граю стервозних жінок, я граю жінок з сильним характером. А взагалі, жінки без характеру нудні». Саме така Ольга Ковальова, героїня серіалу «Гріхи батьків». Це дівчина з непростою долею, яка всіма правдами і неправдами намагається піднятися вгору по соціальних сходах.

Немає жодних сумнівів, що героїні Амалії, втім як і вона сама, не можуть залишитися непоміченими. При цьому не має ніякого значення, дісталася їй головна роль або другорядна. Серед її робіт такі фільми, як «Лебединий рай» (Ела), «Право на любов» (Віра), «Антисекс» (Свєтка), «День радіо» (дресирувальниця Ніна), «Без вини винуваті» (Ніна Коринкина).

Амалія Мордвинова грає чуттєвих героїнь

Як і всякий талановита людина, Амалія дуже різнобічна особистість. Вона не тільки актриса, але і сценарист, режисер, ведуча програми «Відкритий проект», яка транслюється на ТВЦ. Амалія є володаркою різних нагород і премій. Серед них «Московський пегас», «Балтійська перлина», «Кришталева Турандот». Актриса не збирається зупинятися на досягнутому, вважаючи, що основні досягнення ще попереду.

У вільний час Амалія займається спортом: басейн, ролики, гра в сквош – ось лише неповний перелік її захоплень. Хобі актриси також дуже незвичайно – вона колекціонує дзвіночки.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: