Ім’я: Аля Баданина

Дата народження: 8 квітня 1982 р. (34 роки)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: р. Севастополь, Україна

Діяльність: головний редактор журналу Cosmopolitаn

Вага: 58 кг

Зріст: 165 см

Біографія Алі Баданиной

Дитинство і родина Алі Баданиной

Аля (Олександра) Баданина (Корж) народилася в місті Севастополь. Її батько був морським офіцером, а мама – вчителькою іноземної мови. Коли Но виповнилося всього два місяці, сім’я переїхала в секретне військове містечко за Полярне Коло. У пам’яті залишилися прогулянки по сибірській тайзі в пошуках суниці, танці на пуантах і боротьба зі старшим братом за те, хто буде грати на фортепіано, літні поїздки на Чорне море.

Баданина успішно вивчала іноземні мови в школі. Це була іспанська і англійська. Вона неодноразово займала призові місця на міських олімпіадах. Написання в старших класах нотаток для місцевої газети переросло в справжнє захоплення – двічі її статті були опубліковані в «Піонерській правді». Школу Алязакончила з золотою медаллю і поїхала в Москву, де вступила до МГУ на факультет журналістики.

Кар’єра Алі Баданиной в журналістиці, Cosmopolitan

Навчаючись в університеті, Баданина поглибила знання іспанської, читала Плутарха і відвідувала семінари Шахиджаняна. Будучи на четвертому курсі, вона вийшла заміж і в тому ж році почала працювати в компанії «Діасофт». Їй доводилося розбиратися в програмних продуктах цієї компанії і готувати прес-релізи. Роботу доводилося поєднувати з роботами по будинку: прибиранням і приготуванням обідів.

Аля Баданина - молодий і талановитий главред журналу Cosmo

Аля закінчила навчання в 2004 році, будучи вже на восьмому місяці вагітності. Перебуваючи в декретній відпустці, вона почала пробувати сили в написанні статей, працюючи копірайтером в приватних компаніях. Цікаво, що серед них був і сайт cosmo.ru.

Вже в 2006 році Баданина розпочала свою роботу в штаті Cosmopolitan редактором. Нею курувався розділ «Кар’єра», «Секс» і більшість спецформатов, була провідною постійних рубрик з зірками і учасником міжнародних прес-джанкетов. Баданина брала інтерв’ю у Шарліз Терон, Сієнни Міллер, Джесіки Паркер. Аля не раз уявляла Cosmopolitan на каналах МУЗ-ТВ иТНТ в їх телепрограмах.

Аля Баданина: «В Instagram постійно пощу пики» У 2010 році їй сказали, що є можливість незабаром зайняти пост головного редактора. Це було несподівано, на дану посаду Аля приміряла кілька інших претендентів, але ніяк не себе, вважаючи, що ще не доросла до цієї посади. Безумовно, сумніви погодитися чи ні, були. Але вони розвіялися, коли Аля отримала підтримку від своєї родини і близьких людей. З її слів, якби не дочка і сім’я, які повністю її підтримали, було б набагато важче прийняти таке рішення і працювати на цій посаді в подальшому.

Попередниця Баданиной, Олена Васильєва, готувала її до вступу на посаду і видавала інформацію поступово. Спочатку Аля з’їздила в США, де пройшла, можна сказати, курси підвищення кваліфікації з повним зануренням. Там вона краще вивчила сегмент і приміряла на себе те, з чим їй буде впоратися легше, а з чим складніше. Добре, що часу на підготовку було достатньо, адже про те, що вступити на посаду треба буде буквально «завтра», не йшлося.

Завдяки амбіціям і бажанням домогтися гарних результатів у роботі, Аля Баданина очолила дружну та високопрофесійну Cosmo-команду. Треба сказати, що за перший рік її роботи на новій посаді, майже повністю змінилася команда редакторів. Але не варто думати, що це було якось пов’язано з нерозумінням і особистими відносинами. Ні, ніхто нікого не виживав.

Це збіг, так сталося, що вони вже планували свій перехід в інші компанії ще до моменту вступу Алі в нову посаду.

Зараз всі підтримують хороші, теплі стосунки, часто зустрічаючись, в тому числі і по роботі. Баданиной довелося набрати нову команду, яка вже прекрасно спрацювалася, сповнена ентузіазму і нових ідей. Аля вважає нову команду – командою мрії, якому по плечу втілення у життя будь-яких, навіть самих креативних ідей. Але і від нових людей і нових авторів вона не відмовляється, вважаючи, що чим більше талановитих журналістів буде співпрацювати з Cosmopolitan, тим краще. Йдеться про співпрацю з віддаленими авторами.

День народження Cosmo! Аля Баданина. Тимур Родрігез. У Баданиной, як у головного редактора, до її старим обов’язків додалося багато нових і цікавих: поїздки, зустрічі з партнерами, взаємодія з iPad-версією і з сайтом, рекламою і маркетингом, обговорення глобальних ідей, підготовка звітів та обов’язки з бюджетування.

Як зізнається Аля, саме останнє, її подобається найменше. Але все ж, вдається справлятися і з цією паперовою роботою, завдяки допомоги асистента редакції.

Особисте життя, Аля Баданина зараз

Вважає себе Аля Баданина щасливою людиною? На це питання вона відповідає з філософської точки зору, стверджуючи, що в глобальному масштабі у неї «все круто», а те, що стосується дрібниць і якихось щоденних негараздів – можна пережити. Така позиція не дає сумувати, допомагає рухатися вперед.

Аля Баданина встигає все: багато працювати, виховувати дитину і допомагати іншим

Говорячи про особисте життя, Аля жартує, що вона у неї вдалася, хоч і з другого разу. У неї прекрасні відносини з сім’єю і восьмирічною донькою Іриною, які завжди надають підтримку і є стимулом у житті і джерелом натхнення. Баданина на власному прикладі переконалася, що мами – кращі працівники, адже вони завжди позитивно мислять і багато встигають.

В одязі новий головний редактор не боїться експериментів, хоча, як вона сама каже, стала більш розкутою тільки після початку роботи в журналі. Тепер Аля носить легінси, обтягуючі комбінезони, снікерси і прозоре мереживо, пробує нові поєднання в пошуку ідеальних для себе речей. Нещодавно Баданину пограбували, тому довелося купувати майже весь гардероб.

Де саме купувати речі за кордоном або в Москві, абсолютно не принципово. Головне, щоб це було настрій і час. Крім того, Аля намагається купувати тільки ті речі, в яких дійсно є потреба і до яких лежить душа. Вирушаючи на зйомки або якісь великі виходи, вона іноді бере речі у стилістів або своїх подруг на прокат.

Її життєве кредо – нічого не боятися і пробувати нове. У першу чергу це стосується роботи. Аля вважає себе щасливою людиною, з оптимізмом дивиться вперед і чекає від роботи і життя приємних сюрпризів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: