Ім’я: Альона Хмельницька

Дата народження: 12 січня 1971 р. (46 років)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актриса, телеведуча

Вага: 63 кг

Зріст: 173 см

Біографія Олени Хмельницької

Альона Хмельницька – це акторка, яка не втомлюється радувати нас все новими і новими цікавими фільмами. Вона знімається в кіно вже більше тридцяти років, однак, незважаючи на це, залишається все також органічна і природна на кіноекрані. Альона Хмельницька – це жінка, ніби створена для того, щоб зніматися в кіно.

Але чи так це насправді? Як почалася акторська кар’єра нашої сьогоднішньої героїні? І як розвивалася її життя на різних етапах? Підготовлена нами біографічна стаття є ключиком до таємниць актриси.

Ранні роки, дитинство і родина Олени Хмельницької

Альона Хмельницька з’явилася на світ 12 січня 1971 року в Москві. Її батьки були представниками артистичного середовища, а саме – артистами балетної трупи Великого театру. Вони часто гастролювали по Європі, скрізь і всюди зриваючи бурхливі овації публіки.

Батьки дівчинки були справжніми зірками балету, однак, незважаючи на це, їх дочка завжди була досить холодна до цього виду мистецтва. Причина тому була дуже і дуже банальна – з-за любові до солодощів Альона в дитинстві була досить великою дівчинкою, а тому говорити всерйоз про балетної кар’єри, все ж, не доводилося.

Біографія Олени Хмельницької почалася в творчій родині

Проте генетична любов до мистецтва все-таки не обійшла її стороною. Ще у віці десяти років наша сьогоднішня героїня якось потрапила в театр «Ленком», для якого артисти Великого театру ставили хореографію. В той день вона познайомилася з головними театральними зірками – Олександром Абдуловим, Олегом Янковським та деякими іншими відомими акторами.

Дана зустріч в буквальному сенсі перевернула все життя маленької Олени. Вона стала затятою прихильницею театру і буквально «захворіла» сценою. Через деякий час наша сьогоднішня героїня твердо заявила батькам, що хоче стати актрисою. І вони підтримали її вибір.

Таким чином, вже в дванадцять років юна дівчинка вперше з’явилася на знімальному майданчику. У той період вона зіграла одну з ролей у постановці «Карамболина-карамболетта», з якої і почався її довгий шлях до акторської визнання. Після закінчення визначених одинадцяти класів та отримання середньої освіти, Олена надійшла в Школу-студію МХАТ і вже на другому курсі повернулася в театр «Ленком» в якості актриси.

Молода Альона Хмельницька в кліпі «Машина Часу» В той період актриса зіграла ролі в постановках «Юнона і Авось», а також «Поминальної молитви». У 1992-му році молода артистка закінчила школу і влаштувалася в «Ленком» на постійну роботу. Однак, як це не дивно, пропрацювала тут тільки два роки – до 1994-го.

Зоряний шлях актриси Олени Хмельницької, фільмографія

Свою першу головну роль у кіно актриса зіграла в 1991-му році (на останньому курсі Вузу). Після цього були також ролі в проектах «Казка про купецької дочки і таємничу квітку», а також український фільм «Вбивство в Саншайн-Менор». Ролі в цих фільмах актриса виконала ще до закінчення Школи-студії МХАТ. А тому після отримання диплома її кар’єра в кіно стала стрімко набирати обертів.

Альона Хмельницька знімалася в декількох фільмах в рік, а тому вже незабаром була змушена залишити свій рідний «Ленком» заради продовження кінематографічної кар’єри. Однак ставка на кінематограф дуже скоро обернулася провалом.

У «депресивні» дев’яності кінематограф в Росії і Україні практично не розвивався. А тому в якийсь момент пропозиції від режисерів просто перестали надходити Олені.

Залишившись без роботи, актриса, як і багато інші росіяни в той час, вирішила зайнятися бізнесом. Вона влаштувалася працювати в бутік модного одягу, для якого набувала останні колекції, а також підбирала персонал. Однак, за її ж власними словами, в економічних аспектах вона зовсім не розбиралася, а тому в якийсь момент «модний бізнес» їй просто набрид.

Альона Хмельницька Повернутися у світ кіно актрисі довелося в 1999-му році, коли в кінематографі пострадянських країн настала певна відлига. У цей же період кар’єра Олени Хмельницької знову почала набирати висоту.

На стику століть наша сьогоднішня героїня відзначилася в таких фільмах і серіалах як «Різдвяна містерія», «Президент і його внучка», «Директорія смерті», «Марш Турецького», «Конвалія срібляста» і деяких інших.

Однак справжній успіх чекав актрису після виходу на екрани серіалу «Ундіна» і його продовження. Даний телевізійний проект дуже полюбився глядачам, а тому згодом приніс нашої сьогоднішньої героїні велику популярність.

З цього моменту кар’єра Олени Хмельницької більше не затухала. У різні роки вона зіграла у фільмах і телесеріалах «Заєць над безоднею», «Міраж», «найкрасивіша», «Оазис кохання», «Хто, якщо не я», «Чоловіча робота», «Петя чудовий», «Три полуграции», а також деяких інших.

Альона Хмельницька в даний час

Крім того, починаючи з 2009-го року, актриса веде разом зі своїм чоловіком Тіграном Кеосаяном програму «Ти і я», яка виходить на каналі «Росія». В даному контексті варто зазначити, що до моменту початку зйомок у Олени Хмельницької вже був досвід роботи в якості телеведучої. У 1994-му році вона недовгий час вела відому музично-розважальну передачу «Ранкова пошта».

Олени Хмельницької з чоловіком Тіграном Кеосаяном

В даний час актриса органічно поєднує домашні справи з успішною кар’єрою. Вона знімається рідше, проте нові фільми з її участю все-таки продовжують виходити. У 2012-му році наша сьогоднішня героїня зіграла одну з ролей в проекті «У бога свої плани». У 2014-му на екрани має вийти ще один фільм за участю Олени Хмельницькій – міні-серіал «Манекенниця», що розповідає про радянських зірок глянсового подіуму.

Особисте життя Олени Хмельницької

Як уже коротко зазначалося вище, чоловіком Олени Хмельницької став вірменський кінорежисер Тегран Кеосаян. Шлюб з ним був укладений 27 серпня у 1993-му році. Обидва виросли в творчому середовищі і часто перетиналися по роботі. А потім робочі стосунки переросли в любовні. Так і зародилася сім’я.

Старша дочка Олександра народилася 21 вересня 1994 року, а молодша Ксенія — в червні 2010. Перша дочка пішла по стопах батька, закінчила школу в Росії, відучилася в бакалавраті в Англії і потім вступила в Tisch School of the Arts Нью-йоркський університет, на факультет «Кіно і телебачення».

Але на жаль, «ніщо не вічне під місяцем». З кінця 2011 року пара вже не з’являлася разом на світських раутах, що спочатку стало причиною пліток. Потім журналісти з’ясували, що у Тиграна нові відносини з Маргаритою Симонян, яка народила йому сина. У серпні 2014 року пара офіційно розлучилася.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: