Ім’я: Альона Апіна

Дата народження: 23 серпня 1964 р. (52 роки)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: Саратов р.

Діяльність: співачка

Вага: 54 кг

Зріст: 164 см

Біографія Олени Апіної

Альона Апіна (в дівоцтві Льовочкіна) — російська естрадна співачка, солістка популярної в кінці 20 століття групи «Комбінація», композитор і поетеса. Її візитною карткою стали хіти: «Електричка», «Ксюша», «Бухгалтер», «Ці місячні ночі» (дует з Муратом Насыровым).

Співачка Альона Апіна

Дитинство Олени Апіної

Альона Апіна народилася в російській глибинці. Її тато був простим інженером, а мама працювала продавцем. В сім’ї росла єдина донька, і, природно, дівчині батьки мріяли дати все найкраще. І вже в 5 років пішли на поводу у дитини і, незважаючи на скромну зарплату, подарували Альоні піаніно.

Аліна Апіна в дитинстві

І в цьому ж віці дівчинка почала пробувати себе в якості співачки. Вона збирала всіх домочадців в одній кімнаті, рассаживала на всіх стільцях і оголошувала номери. Олена не вимовляла «р», тому виходило щось на кшталт «Виступає наодная атиска безпублики». І одна тільки фраза призводила глядачів у захват.

Викладачка в дитячому саду

Трохи пізніше дівчинку відвели в музичну школу. Зараз Олена згадує, що не ходила на заняття, а буквально бігала туди. Не могла дочекатися уроків та домашні завдання з музики робила в найпершу чергу. В цілому, Апіна вже в тому віці показала дивне прагнення до навчання і не властиве дітям такого юного віку відповідальність, цілеспрямованість і завзятість. До речі, по класу фортепіано сьогоднішня знаменитість була кращою. І вже тоді вирішила, що пов’яже своє майбутнє обов’язково з музикою. Про це мріяла і мама Альони Апіної, яка бажала бачити доньку викладачкою музики в дитсадку, ну далі, в її планах, щоб донька вийшла заміж за військового.

Альона Апіна після музичної школи закінчила саратовське музичне училище. А потім два довгих роки намагалася пройти вступні випробування в консерваторію. Конкурс був настільки великим, що дівчина без підтримки була майже приречена. І як раз в цей час в житті Апіної стався несподіваний для неї самої переворот.

Олена прекрасна

Вона послухала ради близької подруги і пішла вчитися на факультет народного співу. У Олени був досить гарний голос і неповторний тембр, ну а на відділенні народної пісні у неї з’явилася своєрідна «апинская» манера.

Комбінація

У 1987 році вона вирішила підробити під час канікул, і тут як раз вийшло так, що продюсер колективу «Комбінація», який збирав нову дівочу групу, почув голос Олени і покликав на роботу. Тут же почалася артистичне життя з виступами, гастролями і репетиціями. Факт, але з приходом Альони Апіної група стала незвичайно популярною. Концерти збирали величезні зали і навіть стадіони. Більш, вже «Комбінація» почала готувати до виходу платівки в Америці. Але тут Апіна вирішила кардинально поміняти життя і піти з колективу у сольне плавання.

Як з’ясувалося трохи пізніше, групу Апіна залишила з-за звичайною лав сторі. У 1991 році «Комбінація» вирушила в Ташкент на гастролі і дівчат поселили не в готелі, а будинку пристарілих. Всі старі напередодні узбецького свята слухали цілими днями пластинки з національною музикою. Апіна не витримала такої музичної атаки і влаштувала скандал. У підсумку душевні крики закінчилися фразою: «покажіть мені людину, яка не любить артистів і абсолютно не розуміє, що у нас життя гірше, ніж у циган». І їй такого привели.

З улюбленою донькою

Після розмови Апіної і компанії компенсували проживання шикарним вечерею. А додому молодий чоловік посадив Олену в машину, поїхав проводжати і поцілував. Вранці артистка зрозуміла, що закохалася. І вже по приїзду в Москву Апіна почала шукати можливість знову зустрітися з обольстителем. Але він сам знайшов привід і подзвонив. Не любителем артистів виявився тодішній продюсер В’ячеслава Малежика Олександр Иратов.

Легендарна Ксюша

Продюсером Альони Апіної став Олександр Иратов. І він дав їй можливість успішно розпочати самостійну діяльність співачки. Згодом він зіграв важливу роль у творчій кар’єрі, а так само особистого життя артистки. Перша сольна пісня під назвою «Ксюша» стала мегахітом. Ця композиція звучала на всіх радіостанціях кілька разів на день, до того ж грала в кожному магнітофоні. І сьогодні багато хто знає її слова, що є доказом того, що «Ксюша» пройшла перевірку часом.

Альона Апіна на відео В 1992 році на вінілі вийшла перша платівка Альони Апіної. Вона називалася «Вулиця любові». І альбом якраз починався піснею «Ксюша», а закінчувався не менш знаменитої «Бухгалтер». До речі, слова для шести пісень з «Вулиці любові» написала сама артистка. А вже наступний альбом став плодом спільної роботи Альони Апіної і композитора Аркадія Укупника. Його назвали «Танцювати до ранку». І з цієї платівки пісні досі на слуху у багатьох. Це «Летючий голландець любові», «Леха», «Я тебе у всіх вкраду».

У певному сенсі, прототипом сьогоднішніх російських мюзиклів став спектакль «Ліміту» Альони Апіної. Він був створений разом з Михайлом Таничем і Дмитром Астраханом. Постановка з величезним успіхом пройшла в Санкт-Петербурзі і Москві. До речі, навіть Алла Пугачова написала рецензію, що буває вкрай рідко. Ну а пізніше у вистави з’явилася телеверсія, яка отримала великий суспільний резонанс. І з тих пір популярність Апіної неухильно зростає.

Яким ти був Апіної двічі присвоювали звання лауреата премії «Овація», два рази вона була лауреатом престижного фестивалю «Золотий грамофон» і один раз лауреатом премії «Зірка». Багато разів артистка була учасницею фіналу фестивалю «Пісня року». Ну а в 2002 року Альона стала Заслуженою артисткою Росії. До речі, співачка зараз виступає на найкращих майданчиках міст Росії і країн зарубіжжя. На рахунку знаменитості концерти в Ірландії, Франції, США, Німеччині, Ізраїлі. Скрізь їй надавали і надають захоплений прийом.

Кінозірка

Альона Апіна спробувала себе і в кіно. Їй дісталася головна роль в одній серії російського серіалу «Швидка». Ця робота виявилася дуже вдалою, тому новоявлену актрису запросили знятися ще в ряді серіалах, приміром, «Паралельно любові» (там саундтреком стала однойменна пісня Апіної), «Вбити Беллу», «Дівчинка з півночі» і «Провінційні пристрасті». І сьогодні у артистки є привабливі пропозиції від продюсерів кіно, але сама Олена каже, що пісні не змінить ніколи.

Імпровізовані джунглі

І в підтвердження своїх слів випускає альбоми. Остання пластику вийшла в кінці 2010 року, який значно відрізняється від всіх колишніх робіт.

Особисте життя

Саме «видатний твір» Альони Апіної, за її власним визнанням, донька Ксенія. Мама здатна пожертвувати самими вигідними пропозиціями і престижними концертами, якщо це на шкоду вихованню, освіті та самопочуттю Ксенії. До речі, дівчинка відвідує музичну школу з чотирьох років. Та артистка з великою увагою стежить за її успіхами.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: