Ім’я: Алла Юганова

Дата народження: 19 січня 1982 р. (34 роки)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актриса театру і кіно

Вага: 61 кг

Зріст: 170 см

Біографія Алли Югановой

Дитинство і родина Алли Югановой

Алла народилася в сім’ї, де ніхто не був пов’язаний зі світом кіно і театру. Хоча її мама була досить артистичною жінкою. Вона певний час викладала фортепіано, а пізніше стала гувернанткою. Тим не менш, Алла з раннього дитинства мріяла про сцену.

Вона була старанною ученицею. Інтерес гуляти з подругами з’явився тільки в класі сьомому-восьмому. Багато часу вона проводила в театральній студії «Образ». Пізніше дівчинка займалася в «Школі мистецтв Св.Георгія».

Закінчивши десятий клас, вона хотіла в якості проби поступити в театральний ВУЗ. На диво, її відразу взяли, але так як школа ще не була закінчена, Алла значилася вільним слухачем. Це було Щепкинское ВТУ, курс Іванової.

Биття серця 2011 — актор Сергій Калантай і Алла Юганова Аллі знадобилося півроку, щоб здати шкільні іспити екстерном і вже на повних правах вважатися студенткою. Так вона на рік раніше за своїх однолітків закінчила школу. Навчання дівчина продовжила на курсі Солнцевої, прийшовши до своєї мрії.

Перші ролі актриси Алли Югановой в театрі

Малий Академічний театр запросив починаючу актрису на роль білочки («Казка про царя Салтана»), а пізніше на роль Герди («Снігова королева»), так само вона була задіяна в кількох спектаклях в ролі дівчат без слів. Так Юганова в сімнадцять років вже не тільки вчилася професію, про яку мріяла, але і грала в театрі.

Колись, один з викладачів інституту сказав Аллі, що їй уготовано ролі маленьких дівчаток, а з віком ролі комічних бабів. Як виявилося, викладач сильно помилився в Югановой та її можливий амплуа. Доказом цього були блискуче зіграні ролі в самому початку творчого шляху.

Перші фільми Алли Югановой

Коли актриса вчилася на третьому курсі, вона отримала запрошення на зйомки фільму «Balalayka», режисером якого був Алі Озгюнтурга – турецький режисер. У фільмі вона зіграла головну роль.

Фільми і серіали зробили популярною актрису Алла Юганова

Дипломированную актрису відразу взяв у свою трупу театру Ленком. Він завжди здавався Аллі чимось недосяжним, вона була б щаслива зіграти в масовці постановки «Юнона і Авось», однак їй відразу дали роль Кончіти. Це здавалося неймовірним. А скоро акторка зіграла Ніну Зарічну у знаменитій «Чайці». Далі пішла гра у виставах «Дві жінки», «Ва-банк», «Блазень Балакірєв» та ін.

Незважаючи на те, що Ленком Алла вважала своїм головним «захопленням», вона все ж іноді грала і в інших театрах. Такими були Театр Камбурової, де вона брала участь у постановці «Роман в листах», Театр Націй, де Юганова показала відмінну гру у виставі «Роман без ремарок», в Театрі антреприза актрисі дали роль у «Сни ідіотки» і в театрі «Квартет І», де Алла взяла участь у виставі «Прояви любові».

Незважаючи на те, що дебютна роль у фільмі «Balalayka» була зіграна успішно, Алла не вважала її серйозною роботою. Інакше вона відгукувалася про зйомки в серіалі «Сибирочка». Спочатку головній героїні фільму, згідно зі сценарієм, було тринадцять років, тому актриса сумнівалася в тому, що зможе зіграти дівчинку такого юного віку.

Проте режисер Грамматіков хотів, щоб грала саме Юганова, для цього він «подстарил» свою героїню, зробивши її сімнадцятирічною дівчиною. Ця зворушлива і цікава історія стала другим дебютним фільмом, де одну з головних ролей зіграла Алла Юганова.

Нові ролі Алли Югановой в кіно і серіалах

Після цих зйомок режисери буквально засипали Аллу пропозиціями знятися у них. Вона виглядала органічно в серіалі «Холостяки» в ролі Наді, в комедії «32 грудня» їй вдався витончений образ Марго. Коли актриса знайомилася зі сценарієм до фільму «Близнюки», вона не могла повірити, що саме їй треба буде зіграти роль білявої красуні, що примушує зітхати всіх представників чоловічої статі. Сама вона не бачила себе такою, довелося довіритися режисерові Ройзману, який затвердив її відразу після проб. Юганова раділа цій ролі як дитина.

Девушкин сон Камені-Краплі (ost «Ясновидиця»). У головній ролі Алла Юганова Після зйомок в «Близнюках» на Аллу посипалися ролі «красунь в шоколаді», серед них «Тариф на любов» (де також грали Сергій Горобченко, Євгенія Брік, Борис Клюєв та інші) і «Мій особистий ворог». Однією з найбільш цікавих робіт актриса вважає зйомки у фільмі про Утьосова, де вона зіграла циркачку Любу, роль Леоніда Йосиповича виконав Володимир Жеребцов.

Юганова чому вчиться паралельно зі зйомками. Зовсім нещодавно їй довелося навчитися плавати, водити машину, кататися на ковзанах. Як каже сама актриса, вона хоче ще вивчити хоча б два іноземних мови та навчитися їздити на велосипеді, так як це може стати в нагоді їй у роботі.

Особисте життя Алли Югановой

Алла пише пісні і виконує їх у групі «Девушкин сон». Їй подобається свобода в цій творчості, у них немає продюсерів, і дівчата самі вирішують, що і коли їм виконувати. Складно сказати як напрям їх групи, на радіо їх назвали «неформат». Таку роботу актриса вважає самою живою, навіть у порівнянні з роботою в театрі. Вільний час заповнений виступами і репетиціями в студії.

Особисте життя: Алла Юганова народила дочку, але приховує ім'я батька дитини

Алла, перебуваючи вдома, не проти подивитися ввечері якийсь хороший старий фільм, почитати книгу або просто прогулятися по місту. Рецептом краси вона вважає хороший сон і смачну їжу. За її словами, виспавшись і поївши, вона завжди виглядає свіжою, але особливо красивим, на думку Югановой, людина стає тоді, коли його переповнює енергія.

Юганова була одружена, проте через два роки вони з чоловіком розлучилися. Відомо, що до акторського середовища він не мав ніякого відношення.

Алла Юганова в даний час

У травні 2012 року у актриси народилася донька Анна. Батька дитини Алла не називає. Її особисте життя залишається повною загадкою.

В інтерв’ю, на питання про те, які якості в чоловікові для неї найважливіші, вона відповіла, що це почуття гумору, здатність іронізувати, вміння бути опорою для сім’ї та вміння здійснювати вчинки.

Порівнюючи роботу в театрі і роботу в кіно, Юганова віддає перевагу театру. Саме там вона може залишитися з глядачем один на один, кіно ж багато в чому від режисера залежить, який саме дубль опиниться в картині.

У кухні за приготуванням їжі Аллу не застати. На це у неї залишається занадто мало часу. Але млинці, на її думку, в неї вдаються, а от щось більш складне актриса готує на пару з мамою.

В Алли є домашня улюблениця – це бассет-хаунд по імені Санта. Це на рідкість самостійне тварина. Коли Юганова жила в п’ятиповерхівці, Санта ходила гуляти сама, а погулявши, гавкала під вікнами, щоб її пустили додому. Крім того, у неї є талант – вона вміє співати. Часто Алла разом з Сантою співають дуетом, дивуючи цим друзів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: