Ім’я: Алла Духова

Дата народження: 29 листопада 1966 р. (50 років)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: с. Коса, Коми-Пермяцкого автономного округу

Діяльність: хореограф, керівник балету

Вага: 57 кг

Зріст: 168 см

Біографія Алли Духової

Алла Духова — це без сумніву, одна із самих яскравих персон у світі латвійської та російської хореографії. Очолюваний нею балет «Тодес» ось вже багато років є еталоном пластики, грації і танцювальної майстерності. Саме тому особистість його беззмінною керівниці завжди залишається настільки цікавою і цікавою для десятків користувачів мережі Інтернет. Сьогодні поговорити трохи про цієї яскравої та неординарної жінки вирішили й ми. Адже в житті нашої сьогоднішньої героїні було чимало цікавих епізодів.

Ранні роки, дитинство і родина Алли Духової

Алла Духова з’явилася на світ 29 листопада 1966 року в невеликому селі Коса, розташованому в Комі-Пермяцком окрузі Росії. Однак у цьому місці майбутня танцівниця практично не жила. Вже через рік після народження дочки її батьки перебралися в Ригу, де, власне, і пройшло дитинство нашої сьогоднішньої героїні.

Алла Духова в молодості працювала в піонерському таборі

Саме в Латвії майбутня знаменитість почала проявлятися надзвичайну тягу до танців. Починаючи з одинадцяти років, Алла займалася в самих різних танцювальних студіях і хореографічних ансамблях. Її хвалили педагоги і визнані діячі танцювального мистецтва. Її успіх зростав, а тому досить скоро молода танцівниця стала виступати з групами старших віків.

Коли Алла вчилася в десятому класі, на гастролі до Риги приїхав цирк. На перші виступи танцівниця прийшла в якості глядачки, однак, за щасливим збігом обставин згодом зуміла потрапити за лаштунки. Визначальну роль у даному випадку зіграло знайомство з дочкою головного дресирувальника.

Після недовгої розмови Алла Духова зуміла сподобатися керівнику цирку, а тому досить несподівано зуміла отримати роботу на одному з циркових атракціонів. Пропозиція про співпрацю з цирковою трупою Алла Духова з радістю прийняла, а тому вже дуже скоро вирушила з командою в нове гастрольне турне.

Згодом цирк влаштувався в Молдові. На представлення колективу в Кишиневі завжди приходило безліч людей. Алла Духова брала участь практично у всіх виступах, а тому зовсім скоро зуміла стати справжньою зіркою місцевої циркової трупи. Її кар’єра рухалася вгору, проте в один день всі попередні успіхи перекреслила серйозна травма щиколотки. Вердикт лікарів був невтішний – з кар’єрою в цирку необхідно було покінчити.

Ювілей Алли Духової В цей момент у житті молодої танцівниці настала чорна смуга. Наша сьогоднішня героїня стала працювати двірником, а згодом підшукала собі роботу експедитора на заводі по виробництву мопедів. На той час дівчина перебувала у пригніченому стані, а тому рідко виходила із стану депресії. Однак в один прекрасний момент врятуватися від важких думок допомогли все ті ж танці.

Ще до свого повноліття дівчина стала викладати в дитячої танцювальної групи одного з радянських піонерських таборів. Робота в новій якості доставляла їй велике задоволення, а тому на заняттях Алла Духова завжди викладалася на сто відсотків.

Старанність і працю молодої викладачки оцінили діячі радянського мистецтва, одного разу запросили дівчину на роботу в один з Будинків Культури. Тут наша сьогоднішня героїня створила свій перший танцювальний ансамбль «Експеримент», у якому почала виступати разом зі своєю сестрою Діною. Головним напрямком для танцювального колективу був лише з’явився в Радянському союзі брейк-данс.

Вражаючи глядачів своїми незвичними танцями, Алла і її сестра часто ставали володарками престижних гран-прі на різних фестивалях і конкурсах. Перші успіхи стали приносити дівчині чималий прибуток. Група «Експеримент» виступала в різних куточках Прибалтики та інших регіонів СРСР, а тому в один прекрасний момент улюблене захоплення стало для Алли стабільним джерелом заробітку.

Освіта балету «Тодес» і подальший успіх Алли Духової

Нова глава в яскравій біографії танцівниці почалася після того, як наша сьогоднішня героїня познайомилася в Паланзі з учасниками петербурзького балету «Тодос». Хлопці також танцювали брейк-данс, однак серйозних успіхів в той період в їх кар’єрі не було.

Незважаючи на це, хореографічні вміння хлопців із Санкт-Петербурга провели більший враження на Аллу Духову і її сестру Діну, а тому зовсім скоро танцювальні колективи стали виступати разом.

Балет Алли Духової «Тодес» — Super DIM defile Восьмого березня 1987-го року група «Експеримент» і вуличні брейкери з Санкт-Петербурга вперше виступили на одній сцені. В цей же день на вивісках та афішах вперше з’явилася нова назва колективу – «Тодес», утворена в результаті злиття назв двох колективів. З перших днів існування нового колективу Алла Духова стала його керівником та ідейним натхненником. Після того як команда вирушила у своє перше гастрольне турне наша сьогоднішня героїня також вперше взяла на себе і менеджерські обов’язки.

В якості незмінного лідера культового колективу Алла перебуває і сьогодні. За двадцять п’ять років свого існування «Тодес» досяг небачених висот і став особливим феноменом на російській і латвійської сцені. У різні періоди часу танцювальний ансамбль Духової виступав з багатьма зірками російської та світової естради.

Так, зокрема, хореографічний колектив з’являвся на сцені разом Філіпом Кіркоровим, Тетяною Булановаой, Софією Ротару, а також Мерайєю Кері, Рікі Мартіном і багатьма іншими зірками музики. В даний час групи багатьох артистів естради повністю сформовані виключно з колишніх вихованців Алли Духової.

Алла Духова і її балет роблять яскравими шоу не тільки російських, а й світових знаменитостей

Деякі учасники групи «Тодес» сьогодні самі виступають як музичні виконавці. Співачка Ангіна,Влад Соколовський – все це ще далеко не повний список імен.

Алла Духова сьогодні

Залишаючись живим втіленням танцювальної індустрії, балет «Тодес» сьогодні продовжує виступати на великих концертах, фестивалях, а також шоу-програмах. Дуже часто колектив Алли Духової також з’являється на сцені з сольними номерами. Гастрольні тури групи тривають практично безперервно.

В даний час наша сьогоднішня героїня продовжує керувати ансамблем, а також кількома танцювальними школами в Росії та інших країнах світу. Крім того, талановита жінка випускає власну лінію одягу.

Особисте життя Алли Духової

Про своє особисте життя Алла Духова розповідає небагато. Відомо, що зараз артистка заміжня вже в третій раз. Її чоловіка звати Антон. З балетом «Тодес» він співпрацює в якості постановника світла. Від різних шлюбів у Алли Духової двоє синів – Володя і Костя. Сьогодні засновниця балету «Тодес» разом із сім’єю живе в Латвії. У рідній Ризі у неї є великий будинок.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: