Ім’я: Алла Будницька

Дата народження: 5 липня 1937 р. (79 років)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: Москва

Діяльність: актриса

Вага: 65 кг

Зріст: 167 см

Біографія Алли Будницкой

Дитинство і родина Алли Будницкой

Дитинство Алли Зиновьевны Будницкой пройшло в Москві на Арбаті. Батько Алли, інженер-будівельник, працював начальником будівельного управління. Мати працювала адміністратором в готелі. Дядько майбутньої актриси, Євген Мальцев, прожив все життя у Франції і співав разом з Шаляпіним в Парижі.

У дитинстві Алла була некрасивою дівчиною з конопушками, і на неї ніколи не звертали уваги. Незважаючи на це, Алла мріяла стати актрисою, та її бажання посилилося, коли в післявоєнному 47-му році маму запросили на роботу в Німеччину. Тут Алла весь свій вільний час проводила в кінотеатрі. Коли дівчинка вчилася в 9 класі, батько пішов з сім’ї. Для Алли це стало найсильнішим потрясінням, так як вона його обожнювала.

Алла Будницька в молодості

Дівчинку допомагали ростити тітоньки – сестри батька, які вчили Аллу всім премудростям єврейської кухні. Мама дівчинки всіляко припиняла спроби батька зустрічатися з дочкою, і від цього Аллі було ще болючіше. В сім’ї настали важкі часи, і мамі довелося зайнятися шиттям. Скоро вона зуміла стати кращою кравчинею Москви і обшивала всіх столичних знаменитостей, а Алла хизувалася серед однолітків в модних вбраннях.

Коли дівчинка вчилася в 10 класі, її разом з однокласниками запросили на масовку фільму «Атестат зрілості». Вже тоді Аллу зазначив режисер, знявши її крупним планом. Після цього дівчина твердо вирішила стати акторкою, і після закінчення школи поїхала поступати у ВДІК і в Щукінське училище.

Справа випадку

Випадковості завжди відігравали важливу роль у долі Алли Будницкой. Після школи Алла не надійшла ні у ВДІК, ні в Щукінське училище. Від безвиході, як каже сама актриса, вона поїхала поступати в інститут іноземних мов і успішно пройшла за конкурсом. Але це подія Аллу нітрохи не радувало. Днями дівчина лежала з відкритими очима, сприймаючи невдалу спробу стати актрисою, як вселенську трагедію.

Минуло три роки навчання. Студентка ін’язу Алла Будницька, чекаючи автобуса на зупинці, несподівано зустрілася з Олександрою Ляпидевской – дружиною актора Анатолія Кузнєцова. Молода жінка підійшла до дівчини, представилася і сказала, що у Вдіку всі шкодують, що не взяли ту гарну дівчинку і хотіли б її відшукати.

Ляпидевская запропонувала Аллі ще раз спробувати вступити до ВДІКУ. Алла наважилася спробувати щастя, і її відразу запросили на третій тур. Якщо б не сталася ця зустріч на зупинці, можливо Алла Будницька не стала б акторкою.

Творчість Алли Будницкой в театрі і кіно

Коли Алла Будницька стала вчитися у Вдіку, у неї почалося зовсім інше життя. Чудові педагоги Р. Козінцев і С. Скворцов вчили її акторської майстерності. Єдине, що засмучувало юну актрису — це те, що її запрошували виключно на ролі світських левиць, княгинь, пустоголових красунь і леді, хоча Алла мріяла про трагифарсе. Задовольнити акторські амбіції Будницька змогла лише на телебаченні, де вона переграла всю класику від Шекспіра до Достоєвського.

Алла Будницька поділилася жіночими секретами Алла Зіновіївна знімається в головних ролях і в епізодах. Вона любить характерні ролі. Так, у фільмі «Розумниця-красуня», актриса зовсім не використовує гриму, граючи «сіру мишку», а в картині Олександра Муратова вона грає доглянуту стару даму, вмираючу в кадрі і зберегла всю свою столітню красу.

Нині актриса знімається в основному у серіалах, найбільш вдалим з яких вважає серіал «На ножах». За головну роль в цьому серіалі на кінофестивалі в Домбаї їй було вручено приз.

Завдяки своїм знанням іноземних мов, Алла Зіновіївна знімалася не тільки на батьківщині. Вона знялася у кінострічках французьких режисерів «Жінка на вітрі» і «Щастя». У «Жінці на вітрі» Будницька грала з Джеймсом Тьере, онуком Чарлі Чапліна. Актрисою зіграно близько п’ятдесяти ролей в кіно ителефильмах, з яких найбільш відомі: «Ідеальний чоловік», «Злочин лорда Артура», «Жінка, яка співає», «Вокзал для двох», «Гобсек».

Алла Зіновіївна — не тільки актриса, вона і ведуча популярних телевізійних програм: «Життя жінки», «Кулінарні штучки», «Домашний очаг Алли Будницкой». Всі ці програми про домашній затишок, про сім’ю, про дітей, про секрети приготування страв єврейської кухні, про те, як на довгі роки залишатися цікавою і привабливою жінкою.

Котлети від Алли Будницкой Зовсім нещодавно вийшла у світ книга Алли Будницкой «Смачні спогади». Книга складається з п’ятнадцяти маленьких оповідань про кулінарію, про друзів актриси і про життя Алли Зиновьевны.

Алла Будницька в лихі 90-е

На початку 90-х кіно перестали знімати, і багато актори опинилися без роботи. Не минула ця доля і Аллу Будницкую. Актриса не зневірилася, а згадала мамині уроки шиття, стала шити і в’язати ексклюзивні речі, продаючи їх з допомогою друзів в Нью-Йорку і Парижі.

Разом зі своїм однокурсником Мішею Садковичем вона стала налагоджувати ресторанний бізнес. Генеральний директор ресторану «У бабусі» Алла Будницька спочатку виконувала функції і постачальника і кухаря. Безробітні редактори і звукооператори з телебачення працювали посудомойщиками та прибиральниками в ресторані.

Результат не змусив себе довго чекати. Ресторан став користуватися величезною популярністю. Тут бували багато відомі особистості: Настяи Маша Вертинський, Андрій Кончаловський і Микита Михалков, Юрій Ніколаєв. У побудованому пізніше верхньому французькому ресторані Філіп Кіркоров і Алла Пугачова відзначали свою заручини. Ця робота дала можливість добудувати заміський будинок, про який актриса та її чоловік режисер Олександр Орлов довго мріяли.

Дружба в житті Алли Будницкой

Дружба в житті актриси займає особливе місце. Подружившись на знімальному майданчику фільму «Гараж» з Лією Ахеджаковою і Світланою Немоляєвої, Алла Зіновіївна досі підтримує з ними приятельські відносини. З Лією Ахеджаковою у них навіть побудований будинок один на двох. Відомі всім Василь Лановий, Ольга Аросєва, Гавриїл Попов, Ірина Купченко — їхні друзі і сусіди. У Алли Будницкой зі Світланою Немоляєвої виявилося дуже багато збігів. Обидва чоловіки — Олександри Сергійовича, розписалися пари в одному загсі, в один рік, в один день і в один час. Після цього відкриття Алла Будницька з чоловіком Олександром Орловим і Світлана Немоляєва з Олександром Лазарєвим разом відзначали свої весілля і срібну та золоту.

Особисте життя Алли Будницкой

Зі своїм чоловіком Алла познайомилася, будучи студенткою Вдіку. Разом вчилися на акторському факультеті у Козинцева. Після першого курсу разом вирушили на цілину. Там вони організували агітбригаду.

Зараз популярні рецепти від Алли Будницкой

Столична штучка Алла відразу оцінила простого сибірського хлопчини і закохалася в нього. Зі студентської лави вони разом, незважаючи на те, що не мають власних дітей. Алла Будницька часто знімається у фільмах свого чоловіка, сценариста і режисера Олександра Орлова.

В кінці 70-х трагічно загинула подруга Алли Зиновьевны актриса Мікаелла Дроздовська, всім відома за кінострічками «Добровольці» і «Сім няньок». Акторська пара удочерила і виховала дочку загиблої подруги Дашу, яка теж стала актрисою. Даша виросла, вийшла заміж. Її чоловік — відомий актор Олександр Олейников. У молодій родині зростають двоє дітей – Саша і Даша. Алла Зіновіївна і Олександр Сергійович душі не чують у своїх онуків і дітей.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: