Ім’я: Аліса Вокс

Дата народження: 30 червня 1987 р. (29 років)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: Ленінград, СРСР

Діяльність: співачка

Вага: 49 кг

Зріст: 168 см

Біографія Аліси Вокс

Аліса Вокс – російська співачка, яка набула популярності в якості вокалістки групи «Ленінград».

Співачка Аліса Вокс

Дитинство Аліси Вокс

Аліса Вокс (уроджена Кондратьєва, в заміжжі Бурмістрова)з’явилася на світ у місті Ленінград. Маленька Аліса дуже рано почала проявляти талант і артистизм. У своїх інтерв’ю вона згадувала, як з самого дитинства при зручному випадку залазила на стілець і приймалася декламувати вірші, співати пісні і танцювати, намагаючись привернути увагу оточуючих.

Аліса Вокс з татом

Мама дівчинки підтримувала подібні починання, так як мріяла, аби донька виступала на сцені. Тому в 4 роки вона записала дитину в балетну студію, де та займалася рік, на жаль, не досягши особливих успіхів.

Коли стало зрозуміло, що в Аліси немає схильності до академічної хореографії, мама відвела її в дитячу студію театру «М’юзик-Хол». Спочатку Аліса співала в хорі, але потім викладачі відзначили у дівчинки талант до вокалу і почали довіряти їй і сольні партії.

Аліса Вокс в дитинстві

Аліса проявила артистизм у різних постановках, і незабаром їй дісталася головна роль в мюзиклі режисера Андрія Скворцова «Новорічні пригоди Аліси, або Чарівна книга бажань».

До початку школи Аліса настільки була захоплена музикою і танцями, що часу на уроки у неї практично не залишалося, і успішність залишала бажати кращого. Їй було дуже важко поєднувати школу і виступи в театрі, тому батьки наполягли на догляді 8-річної Аліси з «Мюзік-Холу», вирішивши, що навчання важливіше, і дозволивши дочки займатися співом і танцями тільки в якості хобі у позашкільний час. Аліса продовжила навчання вокалу в гуртках музичної школи і займалася хореографією у Федерації танцювального спорту.

Аліса Вокс починала професійне становлення з балету

Після школи Аліса без особливих складнощів пройшла конкурс у Санкт-Петербурзьку державну академію театрального мистецтва (Спбгаті). Провчившись там рік, дівчина перевівся в московський ГІТІС, де почалося її становлення як артистки. З усіх викладачів вона з особливим теплом згадувала Людмилу Афанасьєву.

Фото з концерту «Ленінграда»: співає Аліса Вокс

У 20 років їй довелося повернутися в рідне місто з-за фінансових труднощів. Доучивалась Аліса в Університеті культури і мистецтв на відділенні естрадно-джазового вокалу, паралельно закладаючи перші цеглинки в свою кар’єрну драбину.

Початок кар’єри Аліси Вокс

Першим серйозним місцем роботи Аліси став ресторан-кабаре «НЕП», куди її порекомендувала в якості вокалістки хореограф, знайомий дівчині з дитинства, – Ірина Панфілова. Вільний від навчання і роботи в ресторані час зайняв додатковий заробіток: корпоративи, весілля та інші святкові заходи, на яких Аліса виступала в якості запрошеної співачки або ведучої.

Аліса Вокс за роботою

Наступним етапом стали виступи в популярних клубах «Duhless» і «Candyman», для яких починаюча артистка вибрала собі псевдонім MC Lady Alice. Поступово дівчина стала яскравим персонажем петербурзької клубне життя, стала отримувати запрошення в кращі нічні заклади міста і навіть їздила на гастролі з виступами в стилі в стилі «vocal hosting».

МС Леді Еліс

Все це приносило гарний прибуток і фінансових труднощів артистка вже не відчувала. Але крутий поворот кар’єра Аліси зробила після кастингу на місце сесійного вокалістки в скандально відому групу «Ленінград», прихильницею якої Аліса була ще з десятого класу.

Аліса Вокс і Юля Коган на репетиції «Ленінграда»

Аліса Вокс в групі «Ленінград»

У 2012 році групи «Ленінград» довелося шукати вокалістку-сессионщицу, яка змогла б замінити Юлію Коган, пішла в декрет. Завдяки впевненості в собі і вражаючими вокальними даними Аліса без проблем пройшла прослуховування. Перший час вона брала участь тільки в студійних записах, але з 2013 року з’являлася на сцені як повноправний член колективу. Як раз в цей час вона взяла псевдонім Аліса Вокс.

Аліса Вокс «народилася» у складі групи «Леніградом»

Саме участь у групі «Ленінград» принесло їй справжню популярність. Вона виконувала всі жіночі партії в піснях колективу і разом з Сергієм Шнуровим влаштовувала запальні, часто відверті і провокаційні шоу на сцені.

Аліса Вокс роздяглася на сцені В березні 2016 року, після 4 років плідної співпраці Аліса Вокс покинула колектив за обопільною згодою, заявивши про початок сольної кар’єри.

Навесні 2016 рік Аліса Вокс пішла з «Ленінграда»

Особисте життя Аліси Вокс

На тему особистого життя співачка завжди вважала за краще не поширюватися, відповідаючи на питання журналістів досить сухо і без подробиць, тому про те, чим живе Аліса поза сценою, відомо небагато.

Аліса Вокс і Бурмістров Дмитро

Ще до «Ленінграда» вона стала дружиною фотографа і клубного завсідника Дмитра Бурмістрова, про який вона завжди відгукувалася як про мудрого і розуміючому людині. Відомо, що чоловік не був проти її творчої діяльності. Однак у другій половині 2015 року Аліса Вокс стали помічати без обручки, а з її сторінок в соціальних мережах зникли всі спільні фото. Пізніше стало відомо, що Аліса Вокс і Бурмістров Дмитро розлучилися остаточно у січні 2016 року.

Аліса Вокс – власниця розкішної фігури

Аліса Вокс сьогодні

Після відходу з «Ленінграда» Аліса Вокс була сповнена оптимізму і амбіцій з приводу старту сольної кар’єри. Вона без зволікання записала збірка кавер-версій на хіти групи «Скрябін», а також випустила дебютний кліп на пісню «Тримай». До кінця 2016 року співачка планувала випустити власний альбом. Співачка висловила намір працювати у стилі «електро-поп».

Аліса Вокс – «Тримай» (2016 рік)

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: