Ім’я: Аліса Шер

Дата народження: 18 червня 1966 р. (50 років)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: Ленінград

Діяльність: радіоведуча, письменниця

Вага: 72 кг

Зріст: 180 см

Біографія Аліси Шер

Російська радіоведуча Алла Селищева, відома під псевдонімом Аліса Шер, найчастіше асоціюється з відомим телеведучим, актором і шоуменом Дмитром Нагієвим, так як була першою і єдиною його дружиною. Але, як кажуть, талановита особистість талановита у всьому. Так і з Алісою – пов’язувати її ім’я тільки з Дмитром абсолютно несправедливо.

Популярна письменниця та радіоведуча Аліса Шер

Дитинство Аліси Шер

Народилася Алла в досить благополучній інтелігентної ленінградської сім’ї. Батько дівчинки тоді працював за кордоном, проектував заводи по переробці нафтопродуктів, тому вибиратися додому в нього виходило не так часто, як хотілося. Але стосовно подарунків і нових стильних речей – цим Аліса обділена не була. У період дефіциту речі з-за кордону особливо впадали в очі.

Єдина дитина в сім’ї, Алла була оточена турботою і увагою з боку батьків. Мама у всьому підтримувала доньку, намагалася допомогти: де дістати нову кофтинку, де купити смачне ласощі. Все йшло до того, щоб Алла зросла вкрай розпещеної дівчиною.

Аліса Шер з дитинства прагнула до самореалізації

Але вийшло абсолютно навпаки – дівчинка міцно закріпила у себе в голові той факт, що нічого в житті не «падає з неба». З дитинства вона мріяла займатися чимось серйозним і активно виявляла творчу жилку.

Студентські роки Аліси Шер

Закінчивши середню школу, Алла надійшла на театрознавчий факультет Ленінградського державного інституту театру, музики і кінематографії (ЛИТМиК): вивчала економіку і організацію театру, намагалася максимально присвятити себе мистецтву, для чого відвідувала вечірню театральну студію.

Аліса Шер в молодості

В цей час вона і познайомилася з майбутнім чоловіком Дмитром Нагієвим, присвятивши студентські роки не лише театру, а й роману з цим дотепним і цікавим людиною.

Кар’єра Аліси Шер

Відразу після закінчення інституту Алла деякий час працювала в Ленконцерті, була задіяна в декількох постановках. На той момент вона вже була одружена з Дмитром і ростила сина Кирила. Зарплата була невисокою, тому Алла спробувала дістати посаду ведучою на радіо «Модерн», і завдяки вродженій напористості це їй вдалося.

Легенда радіо «Модерн» Аліса Шер Аллі відкрилася широка дорога у світ шоу-бізнесу; популярність Дмитра Нагієва теж з кожним днем зростала. Але якщо Дмитро намагався якомога яскравіше себе показати і з задоволенням спілкувався з шанувальниками, то Алла, до речі, взяла псевдонім Аліса Шер, навпаки, трималася в тіні.

Син Аліси Шер, Кирило Нагієв, тепер частий гість на телебаченні

Одна радіостанція змінювала іншу; дівчина успішно пробувала себе в різних амплуа: так, на радіо «Пітер FM» вона просунулася до посади директора, після чого її буквально засипали пропозиціями. На тій же хвилі вона вела авторську передачу «Вечір з Алісою Шер».

Пізніше вона змінила ще 5 радіостанцій на посаді креативного директора. Саме Аліса відкрила мовлення радіо «Maximum», а в 2010 році була удостоєна премії Попова в номінації «Кращий жіночий голос Росії». Аліса Шер: письменниця і телеведуча.

Фрагмент з книги Аліси Шер «Я була дружиною Нагієва»

Деякий час Аліса вела телепрограму «Батьківські збори» на Санкт-Петербурзькому каналі «ОСЬ». У 2002 році дівчині запропонували роль в серіалі «Час любити» – акторський дебют Аліси Шер. Що стосується письменницької кар’єри Аліси Шер, перші спроби на цьому терені вона зробила в якості колумніста журналу «Жіночий Петербург».

2004 рік вийшов її перший бестселер «Я була дружиною Дмитра Нагієва», викликав справжній фурор. У цій книзі Аліса без сорому, бруду і пафосу описала таємницю життя з відомим шоуменом. Не менш успішно продавалася друга книга – «Як ніколи не вийти заміж», на сторінках якої Аліса з властивою їй іронією розповіла про можливі конфлікти між чоловіком і жінкою.

Особисте життя Аліси Шер

Протягом 18 років Аліса Шер була дружиною Дмитра Нагієва. Познайомилися вони в студентські роки в театральній студії. Дмитро не відразу помітив скромну дівчину в окулярах, Аліса миттєво зацікавилася привабливим молодим чоловіком. Через деякий час в стіну їх відносин були закладені перші цеглинки.

Аліса Шер і Дмитро Нагієв в молодості

Коли Дмитра забрали в армію, Аліса постійно писала йому листи і з нетерпінням чекала кожного візиту листоноші. Шалено романтична переписка тривала два роки. Коли Дмитро повернувся, пара весь час проводила разом: закохані гуляли по набережній, цілувалися, каталися на атракціонах, сміялися, постійно шукали місце для усамітнення. У 1986 році пара уклала шлюб, а в 1989 році на світ з’явився їхній спільний син Кирило Нагієв.

Радіоведуча і письменниця Аліса Шер з сином Кирилом

У 2010 році Алісі довелося пережити офіційну процедуру розлучення, хоча книга під «Я була дружиною Нагієва» вийшла за 6 років до цього. Звичайно, і тоді спільне життя вже не була настільки райдужною. Союз двох творчих людей був непростий, і багато років Алісу і Діму тримав разом тільки син.

Дотепер зірки спілкуються, відгукуються про один одного виключно добре і багато сил і надій вкладають у талановитого сина Кирила.

Аліса Шер зараз

Аліса продовжує працювати радіоведучої, писати книги, так само викладає на кафедрі журналістики в Гуманітарному університеті. Здобуває другу вищу освіту психолога.

Дмитро Нагієв і Аліса Шер зараз, як і раніше спілкуються Аліса намагається зайняти увесь свій вільний час. Здається, у неї немає жодної зайвої хвилинки. Зі своїми студентами працює над створенням радіо «Мегабайт», а також відкрила свою школу радиотренинга.

Літо – пора відпусток, але і тут Аліса знайшла собі заняття: крім основної роботи вона віщає на дитячому радіо в оздоровчому таборі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: