Ім’я: Аліса Сапегіна

Дата народження: 1 вересня 1987 р. (29 років)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: р. Лісовий, Свердловська обл.

Діяльність: актриса

Вага: 56 кг

Зріст: 165 см

Біографія Аліси Сапегиной

Дитинство Аліси Сапегиной

Батьківщина Сапегиной – невелике містечко Лісовий. У дитинстві Аліса цікавилася і захоплювалася багатьма речами, але чим старше вона ставала, тим більше починала розуміти, що хоче в житті займатись тільки акторською професією. Їй навіть страшно було подумати про те, як би вона жила без сцени.

У шкільні роки Аліса з захопленням займалася в місцевій школі мистецтв. Після закінчення школи дівчина вирішила поступати в Щепкінське училище. На щастя, вона пройшла за конкурсом з першої ж спроби і стала студенткою.

Актриса Аліса Сапегіна з дитинства виявляла творчі здібності

Характер у дівчини завжди був цілеспрямований. Він допоміг їй успішно закінчити училище. Вона брала участь в ряді дипломних вистав. Актриса вийшла в ролі Марії в постановці «Школа лихослів’я», зіграла Розіну в «Севільському цирульнику», отримала роль Наталки в «Любов – книга золота», а так само вона грала у виставі «Наш цирк».

Ролі Аліси Сапегиной в театрі

Місцем роботи починаючої актриси став Театральний центр «Вишневий сад». Завдяки наполегливості та бажанню грати на сцені, незабаром Аліса взяла участь в декількох постановках. У «Майстрі і Маргариті» молода актриса зіграла дівчину з «Грибоєдова». У виставі «Дивакуватий Журден» вона зіграла роль Ніколь, а в «Синьої птиці» їй дістався образ душі Молока.

В Ленкомі Аліса виходила на сцену в постановках «Тартюф», «Пер Гюнт» і «Іспанські безумства».

Ролі Аліси Сапегиной в кіно

Сапегіна вперше з’явилася на екрані в 2009-му році в телесеріалі «Вогні великого міста». Після цього була невелика роль в «Кохання та інші дурниці», а так само в сіткомі «Інтерни», де вона з’явилася в одній із серій в ролі породіллі. У цій роботі компанію їй склали Іван Охлобистін, Христина Асмус та інші.

Зірка Інституту благородних дівиць Аліса Сапегіна Досвід, набутий актрисою під час зйомок в телесеріалах, допоміг їй під час роботи у великому проекті, куди її запросили на одну з провідних ролей. Це був серіал «Інститут шляхетних дівиць». Алісі запропонували зіграти роль Софії Горчакова.

Як говорить актриса, ця роль немов для неї була написана. Ця героїня їй подобається, так як вона володіє набором тих людських якостей, до яких Аліса завжди прагне. Роль у цьому проекті стала для актриси коханої, крім того, вона принесла їй популярність. У Сапегиной відразу з’явилося безліч шанувальників і шанувальників.

Героїня Горчакова – талановита та розумна дівчина з яскравим темпераментом, стала лідером серед подруг. На думку Сапегиной, Софія ідеалізована, хоча і має свої недоліки, при кутастому характер, вона чесна і завжди бореться за справедливість. Актриса в інтерв’ю розповіла, що після створення перших чотирьох серій, на її героїню написали характеристику і дали їй її прочитати. Аліса була здивована, так як у неї склалося враження, ніби характеристика була написана не з Софії Горчакова, а з неї самої і з того, що нею було зіграно в цих початкових серіях.

Аліса Сапегіна РОМАНС СОФІ Аліса хоче бути схожою на свою героїню в чому. Так, Софія абсолютно не лінива і завжди досягає мети, робить все залежне від неї на сто відсотків. Будь у Сапегиной така подруга, вона була б тільки рада.

За сюжетом, Софія під час ворожіння, перебуваючи в будинку графа Воронцова, бачить його в дзеркалі і закохується. Жінки в дев’ятнадцятому столітті ніколи не показували своїх почуттів, це було не прийнято, проте Горчакова вирішує відкрито захищати свою любов.

Аліса Сапегіна в серіалах

На початку 2013-го року глядачі змогли побачити продовження улюбленої історії. Вийшло продовження проекту з назвою «Таємниці інституту благородних дівиць». У ньому так само бере участь Аліса Сапегіна, граючи одну з головних ролей.

Треба зазначити, що в продовженні акторський склад в основному змінився. Так, вихованки вже зовсім інші. Однак знову можна стежити за пригодами і розвитком доль.

Аліса, розповідаючи про зйомки, сказала, що не все дається в роботі над проектом легко, виникає багато питань. Так, змінювався склад вихованців, прийшло інше покоління трохи іншим робить сам проект, це вже щось інше, не зовсім схоже на перший фільм. Крім того, змінився актор, який грає графа Воронцова. У першому сезоні це був Олександр Арсентьев, у другому ж – Сергій Астахов.

Актриса Аліса Сапегіна сьогодні працює в серіалах

У другому сезоні Горчакова вже керує Інститутом шляхетних дівчат, вона заміжня за Воронцовим. Продюсер проекту Юрій Бєлєнький вважає, що другий сезон вийшов більш цікавим і «закрученим», ніж перший.

Самої Сапегиной ближче її Софія з першого сезону, вона їй здається тепліше, і грати її актрисі було приємніше. Свій досвід роботи в такому великому проекті вона оцінює як дуже корисний. Завдяки цим зйомок, актриса навчилася мобілізуватися. Аліса вважає, що кожен актор повинен постійно перебувати в роботі, в іншому випадку він втратить професію. Актор не повинен ні дня без роботи. Такий великий формат серіалу як раз і дає їй таку можливість.

Аліса Сапегіна сьогодні

У 2013-му так само вийшли картини «Петля часу» і «Казка про царя Салтана», де у зйомках брала участь Аліса Сапегіна. Немає сумніву, що в майбутньому талановиту актрису чекають цікаві ролі, які стануть запам’ятовуються і успішними.

Особисте життя Аліси Сапегиной

На жаль, на особисте життя актриси абсолютно не залишається часу. Вона майже постійно знаходиться на знімальному майданчику, а так само в театрі.

З багатьма актрисами, які були задіяні у зйомках першого сезону «Інституту благородних дівиць» Аліса здружилася. За її словами, всі вони стали один одному як рідні.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: