Ім’я: Аліса Ігнатьєва

Дата народження: 4 грудня 1989 р. (27 років)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Москва

Діяльність: співачка

Вага: 56 кг

Зріст: 170 см

Біографія Аліси Ігнатьєвої

Аліса Ігнатьєва – талановита студентка Академії імені Гнесіних. Вона створила свій проект і вже давно виступає разом з однокурсниками, виконуючи композиції в таких стилях, як pop, world music та folk. Сьогодні вона блищить на телебаченні в телепроекті «Голос».

Дитинство і родина Аліси Ігнатьєвої

Аліса родом з Москви. Її бабуся жила на Україні. Буваючи у неї в гостях, дівчинка співала народні пісні. Саме тоді зародилася любов Аліси до співу. Бабуся мріяла, що її онука колись стане артисткою, і її будуть показувати по телевізору. Батьки записали доньку в музичну школу, де вона навчалася грі на фортепіано і балалайці. Після школи Ігнатьєва закінчила коледж, а потім поступила в Академію імені Гнесіних. Дівчина працювала музичним педагогом у школі, навчаючись в Академії заочно. Через рік вона стане дипломованим диригентом хору.

Початок вокальної кар’єри Аліси Ігнатьєвої

Тяга до співу у Аліси була присутня завжди. Опинившись в академії Гнесіних серед однодумців, вона вирішила організувати власний проект. Його назва – «Аліса Франка». Разом з хлопцями Ігнатьєва виконує народні пісні. Вони виступають у стилі world music, funk та folk.

Аліса Ігнатьєва стала співати задовго до шоу Голосс

В якості співачки дівчина дебютувала в рамках вийшла в 2010-му році компіляції Xuman Records / Tales.

Цивільний московський клуб «Майстерня» став тим місцем, де талановита виконавиця дебютувала в якості солістки.

Аліса Ігнатьєва на шоу «Голос»

Аліса добре знайома з шоу «Голос», так як перші два сезони дивилася від початку до кінця. Цей проект їй видався надзвичайно цікавим з-за драйву, гострих відчуттів, сильного прагнення кожного учасника до перемоги. Вона відіслала заявку на участь після першого ж сезону, однак запрошення на кастинг не було. Після другого сезону вона знову відправила анкету, сама ж поїхала на відпочинок до Європи. Звістка про те, що її запрошують на кастинг, застав дівчину в Греції. Повернувшись у столицю, Ігнатьєва вирушила на прослуховування, де виконала дві пісні – «Zombie» групи Cranberries і «Ой, у вишневому саду». Останню пісню пройшла кастинг конкурсантці запропонували виконати на «сліпого» прослуховування.

Аліса Ігнатьєва на шоу Голос потрапила в команду до Пелагеї

Так в 2014-му році Аліса стала учасницею третього сезону популярного музичного проекту Першого каналу. На сліпих прослуховуваннях вона представила народну пісню, яку свого часу співала разом зі своєю бабусею — «Ой, у вишневому саду».

Ігнатьєва чудово виконала цю композицію, подавши її щиро і технічно вірно. Треба сказати, що досить рідко можна почути в рамках музичних проектів народні пісні. Тим не менш, в даному випадку, завдяки доброті і щирим виконанням, композиція надзвичайно сподобалася глядачам. Наставники теж високо оцінили вокальні дані конкурсантки, однак своє крісло до Ігнатьєвої повернула тільки Пелагея. Слід зазначити, що творчість Палажки дуже близько Алісі, адже група «Аліса Франка» співає пісні народів світу.

Після виконаної композиції на «сліпих» прослуховуваннях стало зрозуміло, що на проекті з’явилася абсолютно незвичайна виконавиця, яка разюче відрізняється від інших учасників. Звичайно, не можна сказати, що вона краще за всіх конкурсантів, просто Ігнатьєва – інша. Потрапляння в команду Палажки було заповітною мрією молодої виконавиці, і ця мрія збулася. Пелагея прийняла її з «розпростертими» обіймами і словами: «Ласкаво просимо!»

На етапі поєдинків суперником Аліси був Олександр Альберт. Вони виконували композицію «The shadow of your smile». Не дивлячись на те, що Олександр чудово виступив, судді віддали перевагу Алісі. В інтерв’ю, яке дали учасники після виконання номери, і Олександр, і Аліса були щиро здивовані тому, що ніхто з наставників не врятував Олександра. Таким чином, Аліса Ігнатьєва пройшла у наступний тур.

Пелагея запропонувала Ігнатьєвої виконати на етапі «нокаутів» пісню «Летіла гагара», яка входить в репертуар Марини Капуро. Спочатку Алісі ця композиція здалася занадто простий і несерйозною, однак, працюючи над піснею, вона відчула радість від того, що заспіває її на сцені. Перед етапом «нокаутів» вокалістка захворіла, і за її власними словами, навіть втратила голос. Звернення до лікаря нічого не дало, сильного голосу у співачки не було. Перед самим виходом на сцену дівчина вирішила, що виступить як зможе. На перемогу, природно, не сподівалася. Коли ж Пелагея залишила її у команді – відчула, що перемогла подвійно. Ігнатьєва пройшла у чвертьфінал.

Особисте життя Аліси Ігнатьєвої

Аліса любить подорожувати. Це її хобі. Приїжджаючи в іншу країну, вона цікавиться тим, як і чим там живуть люди, які їх звичаї, побут, що їх хвилює. Їй подобається занурюватися в нову країну, відчувати себе людиною іншої культури.

Аліса Ігнатьєва поки не влаштувала своє особисте життя

Саме запам’ятовується з усіх подорожей Ігнатьєвої – подорож по Південній Америці. За два місяці вона автостопом об’їздила весь континент.

На «Голосі» найгарячішим уболівальником Аліси був її молодший брат Єгор. Він на сімнадцять років молодше своєї талановитої сестри. Мама конкурсантки і керівник її відділення в коледжі теж підтримували дівчину. Поруч з нею завжди знаходився її молодий чоловік – Антон.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: