Ім’я: Аліна Наниева

Дата народження: 9 травня 1981 р. (35 років)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: Південно-Сахалінськ

Діяльність: співачка

Вага: 61 кг

Зріст: 170 см

Біографія Аліни Наниевой

Дитинство Аліни Наниевой

Аліна, зараз відома за псевдонімом Нані Єва, народилася в місті Южно-Сахалінськ. З дитинства їй були цікаві різні види мистецтва. Вона ходила в музичну школу, де займалася по класу фортепіано, займалася художньою гімнастикою і балетом, захоплювалася бальними танцями.

Ставши старше, дівчинка зробила усвідомлений вибір, перейшовши на хорове відділення музичної школи, який блискуче закінчила. На формування музичного сприйняття чималий вплив справила саме спів в хорі, де виконувалися дуже серйозні твори. Хормейстером Аліни була Валентина Тутурова.

Біографія Нані Єви почалася в Південно-Сахалінську

На відміну від загальноосвітньої школи, в музичну Аліна ходила з великим задоволенням, саме там вона відчувала себе «у своїй тарілці».

Батьки наполягли, щоб дочка після школи вступила на економічний факультет Сахалінського Державного Університету. Так як в Москву їхати Наниева побоялася, вибрала кращий ВУЗ Сахаліну і спеціальність, на яку був найвищий прохідний бал.

Дівчина вважала, що це правильно. Навчалася вона дуже добре, а математика була одним з найулюбленіших предметів. Природно, що батьки були дуже раді, що їх дочка поступила на престижну спеціальність, а крім того, нікуди не поїхала, залишилася вдома. Одна Аліна була незадоволена, так як майже відразу зрозуміла, що економіка її не цікавить.

Після закінчення університету, Наниева два роки працювала в офісі, але змогла подолати себе, а так само, страх перед невідомістю і поїхала в Москву, кинувши все. Вона вирішила почати будувати життя заново. Інститут Сучасного Мистецтва став тим музичним навчальним Закладом, куди Аліна надійшла. Вона вчилася естрадно-джазового вокалу. Її викладачем була Галина Філатова. У 2011 році Наниева стала випускницею цього інституту, отримавши червоний диплом.

Голос 2 сезон Аліна Наниева Fly me to the moon Виїхавши з рідного міста, вона залишила там абсолютно зрозумілі перспективи кар’єри, можливість завести сім’ю і жити, як мільйони. Дівчина вибрала іншу життя, і допомогла їй у цьому здебільшого йога, якої до того моменту вона вже п’ять років займалася.

Захоплення вченням індійського містика Ошо, призвело до того, що вона три місяці прожила в Індії. Саме ця поїздка дала рішучість зробити різкий поворот у житті.

Початок кар’єри співачки Аліни Наниевой

Приїхавши до Москви і поступив в інститут, Аліна почала відвідувати курси Студії йоги Айенгара. Після їх закінчення, вона сама почала викладати йогу. Наниева працювала в мережі клубів World Class. Щоб розвиватися і вдосконалюватися, дівчина регулярно ставала слухачкою семінарів БоббиФульца, Фаека Бириа і Габріелли Джубиляро. Джаз – друге покликання Аліни. Вона і її група вже кілька років тішать своєю творчістю любителів джазової музики. Аліна є автором музики і текстів. Вона з групою виступає на фестивалях і концертах, в джазових клубах, ресторанах, на невеликих майданчиках.

Нані Єва і Кирило Афонін — Час Такі виступи дають можливість співачці близько контактувати зі своїми слухачами, а шанувальникам її творчості — відчути енергетику всіх звуків, розчути незвичайний голос Наниевой. Московський квартет Михайла Дробычева і Аліна часто виступають разом.

Їй імпонує американський джаз 40-60-х років. Співачка виконує не тільки джаз, але і музику в стилі соул. У джазовому середовищі великою рідкістю є співачка, друкарська та виконуюча російською мовою. Кожне вірш, написаний Наниевой, має глибокий філософський зміст, виражає жіночу емоцію, є повністю закінченим. У співачки особливий тембр голосу, м’який і водночас глибокий від природи, крім того, вона володіє своєрідною, відмінної від російської, фонетикою.

Її творчий псевдонім – Нані Єва. Співачка його вибрала, перетворивши своє прізвище. Крім виступів, Наниева встигає ще викладати в рідному інституті, там, де ще недавно вчилася сама.

Аліна Наниева зараз

У 2013 році Аліна виявилася в числі учасників проекту «Голос 2». Її зовнішні дані і нестандартний голос, плюс особлива манера виконання, не могли залишитися непоміченими. Цю особливу співачку відрізняє творчий підхід до своїх виступів. На проекті талант і потенціал Аліни розкрився ще більше, вона сподобалась і запам’яталась глядачам завдяки вишуканій манері виконання.

Особисте життя Аліни Наниевой

Внутрішній світ Аліни, її захоплення теж своєрідні, подібно манері виконання співачки і її музиці. Вона вже більш ніж десять років серйозно займається йогою. Намагаючись докопатися» до суті речей, Аліна захоплена вивченням і осягненням духовних практик.

Нані Єва захоплена східною культурою

Швидше всього, що це і є причиною того, що вірші Наниевой чудові і дуже глибокі за змістом. Сама Аліна називає себе відкритою людиною, вважаючи це однією з головних особливостей своєї творчості. Як тонко відчуває від природи людина, співачка всі свої думки і розуміння життя пропускає через голос і тексти пісень, через написану нею музику.

За словами співачки, найщасливішими днями свого життя вона вважає ті, які провела в Індії, перебуваючи в ашрамі індійського містика Ошо. Це захоплення і ця поїздка багато в чому визначили подальшу життя майбутньої співачки.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: