Ім’я: Аліна Ланіна

Дата народження: 3 березня 1989 р. (27 років)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Єкатеринбург

Діяльність: актриса театру і кіно

Вага: 51 кг

Зріст: 167 см

Біографія Аліни Ланиной

Аліна Ланіна (справжнє прізвище Кизиярова) – російська актриса театру і кіно, зірка серіалів «Таємниці інституту благородних дівиць», «СашаТаня» і вітчизняного блокбастера «Захисники».

Актриса Аліна Ланіна

Ранні роки

Російська актриса театру і кіно Аліна Кизиярова народилася 3 березня 1989 року в Єкатеринбурзі — столичному центрі Уральського федерального округу, в ті часи відомого як Свердловськ. Рідний батько рано залишив сім’ю. Мама дівчинки вийшла заміж вдруге, і у Аліни з’явився брат Михайло. Також у неї є зведені брат і сестра – Іван і Катя, яка, вийшовши заміж за протестанта, офіційно стала Каталіною. Батьки виховували дітей у релігійному ключі, тому Аліна – людина віруюча.

Аліна Ланіна в дитинстві

З раннього дитинства Аліна виявляла творчу активність, частенько радувала родичів самодіяльними виступами. Скромність і навіть дещо занижена самооцінка не завадили дівчині закінчити модельну школу і отримати кілька вигідних контрактів у Чилі, Італії та Франції.

В юності Аліна працювала моделлю

У старших класах школи Аліна вже розуміла, що неодмінно пов’яже своє майбутнє або з подіумом, або зі сценою. Тоді ж у неї трапилася перша любов, однак вона обернулася трагічно – її хлопця відправили в колонію суворого режиму.

Закінчивши ліцей №180 у 2006 році, Аліна вступила на факультет акторської майстерності Єкатеринбурзького державного театрального інституту. Серед її студентських вистав – постановки «Пастка» і «Діти Ванюшина».

У числі перших її досягнень – ІІІ місце у всеукраїнському конкурсі читців імені Володимира Яхонтова. У 2010 році Аліна, одна з кращих студенток групи, була відзначена стипендією Спілки театральних діячів, взяла участь у міжвузівському конкурсі читців імені Якова Смоленського і нарешті стала дипломованої актрисою.

Аліна Кизиярова в театрі

З 2007 по 2010 рік Аліна Кизиярова грала на театральних підмостках. Вона була задіяна у вокально-пластичному виставі «Дружина і змій», казці «Цветик — семицветик», детективі ««Пастка», хореографічної п’єсі «Мауглі», сімейній драмі «Діти Ванюшина», виставах «Дама з собачкою» і «Таня».

Аліна Ланіна в кіно

Дебютом Аліни Кизияровой в кіно стала роль другого плану у фільмі «Детективи. ФСБ» 2006 року. Після закінчення ЕГТИ її затвердили на роль Свєти в багатосерійному проекті «обручка».

Кизиярова Аліна (Kiziyarova Alina) Однією з яскравих робіт 24-х річної російської актриси стала роль Єлизавети Вишневецької в багатосерійній кінострічці «Таємниці інституту благородних дівиць». Її персонаж – Єлизавета Вишневецька – вимушений мешканець пансіону, оскільки жорсткий батько вирішив таким способом позбутися її судженого – графа Орлова (Дмитро Варшавський).

Аліна Кизиярова в серіалі «Таємниці інституту благородних дівиць»

За розповідями Юрія Бєлєнького, продюсера теленовели, відбір акторів був досить складний. На роль вихованок інституту претендували майже 600 юних осіб і кожна з них вважала себе найдостойнішою. Кастинг-директор, випадково помітивши серед претенденток Аліну, був здивований, як така ефектна актриса досі не знімається в проекті, влаштував їй прослуховування і затвердив на роль.

Потім послідувала вже головна роль на знімальному майданчику проекту «Вітер в обличчя». Цього разу її персонажем стала молода дівчина Діна Чайкіна з незавидною долею: її близькі вмирають, її саму обкрадають, вона чекає дитину і до того ж ненароком стає вбивцею… Ця робота не тільки подарувала Аліні безцінний досвід, але й допомогла побороти внутрішні комплекси. «Партнери по майданчику і режисери впевнили мене, що я зобов’язана себе любити, як будь-яка жінка», – згадувала актриса.

Кадр з мелодрами «Вітер в обличчя»

В сіткомі «СашаТаня» Аліні дісталася роль Єви, колишньої стюардеси, а нині дружини олігарха Сильвестра Сергєєва. За час роботи над многосезонным проектом вона здружилася з усіма акторами проекту:своїм «чоловіком» Олексієм Климушкиным, Валентиною Рубцевої і Андрієм Гайдуляном.

«СашаТаня»: Аліна Ланіна і Олексій Климушкин

Перша головна роль дісталася Кизияровой в багатосерійному проекті «Осколки кришталевої туфельки», де її героїня, провінційна дівчина Юлія Скворцова, як і сама акторка, що приїхала підкорювати столицю. Ось тільки характер у Юлії виявився зовсім не схожий на Алінин…

В «Уламках кришталевої туфельки» Аліна Ланіна зіграла справжню стерву

До речі, в титрах цього серіалу був вказаний вже сценічний псевдонім Аліни обзавелася сценічним псевдонімом – Ланіна.

Аліна Кизиярова. Zolla В одному з інтерв’ю, актриса розповіла, що була рада брати участь в історичному серіалі, який охоплює досить тривалий період часу (його події розгортаються в Російській імперії у другій половині XIX століття). Її героїні разом з колегами по знімальному майданчику довелося пережити лихоліття, яке принесла Росії Російсько-Турецька війна. У серіалі Аліні пощастило зніматися разом з відомими зірками кіно, зокрема Сергієм Астаховим і Сергієм Колесніковим, який грав роль її дядечка. Як розповідала Аліна, з ним працювалося легко і просто, і актори продовжують спілкуватися поза межами проекту.

Особисте життя Аліни Ланиной

Особисте життя актриса не коментує, так що включена її серце в даний момент – загадка. На питання про те, якою вона бачить ідеального чоловіка, Аліна розповіла, що вважає найбільш важливими такі якості, як інтелект, щедрість, активну життєву позицію, повагу до батьків і коханій жінці, турботу про дітей.

Аліна Ланіна тримає особисте життя в таємниці

Серед захоплень Аліни особливе місце займають вокал, танці, водіння і фехтування. У музичному напрямку актриса віддає перевагу джазу, модерну та народної творчості. Володіє достатнім досвідом в організації святкових заходів, вміє запалити і розвеселити публіку. Знає англійську мову на розмовному рівні і захоплюється бойовими мистецтвами, зокрема, сценічним боєм.

Актриса Аліна Кизиярова в рекламі Zolla

Аліна не любить вино та шампанське, всьому цьому вона воліє поїздку на її улюбленому автомобілі. У рідкі хвилини дозвілля актриса любить готувати, дивитися кольорові сни і мити вікна. Тваринами поки не обзавелася і ніяких колекцій не збирає. Аліна любить читати художню літературу і журнали про моду і здоров’я, а також спілкуватися з друзями та подругами.

Кадр із серіалу «Таємниці інституту благородних дівиць»

Аліна терпіти не може, коли глядачі складають уявлення про неї на основі її екранних героїнь. Аліна ненавидить кліше і всіма силами з ними бореться: «Демонстративно доводжу, що все, що ти думаєш про людину з першого погляду – помилково».

Аліна Ланіна на зйомках «Захисників»

Аліна Ланіна зараз

Після невеликого затишшя в 2016 році Аліна Ланіна поділилася з шанувальниками тим, чим займалася весь цей час. Вона стала однією з головних героїнь російського блокбастера «Захисники», який творці позиціонували чимось на зразок «нашої відповіді Месникам від Marvel».

Як знімалися «Захисники» Під час Карибської кризи радянські вчені створюють загін супергероїв. Героїня Аліни Ланиной, Ксенія, вміє панувати над водною стихією, може без втоми плавати на багато кілометрів і довго не дихати. Разом з нею хоробро б’ються людина-ведмідь Арсус (Антон Пампушний), майстер бойових мистецтв Хан (Санжар Мадиев), володар стихії землі Лера (Себастьян Сисак-Григорян).

Ксенія з «Захисників» (Аліна Ланіна) наказує стихією води

Крім того, актриса анонсувала вихід багатосерійної драми «Рідний берег». Сюжет оповідає про драмі сім’ї Морозових на тлі молоха Другої світової війни. Аліна зіграла одну з сестер Морозових, а її кінородичами » стали Юрій Борисов, Аріна Жаркова і Максим Керин.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: