Ім’я: Аліна Чувашова

Дата народження: 23 березня 1993 р. (23 роки)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: р. Москва

Діяльність: співачка

Вага: 54 кг

Зріст: 169 см

Біографія Аліни Чувашовой

Дитинство і юність Аліни Чувашовой

Аліна Чувашова народилася 23 березня 1993 року в Іжевську. Здібності до музики і до співу виявилися досить рано. У 1999 році Аліна стала ученицею школи № 35 р. Іжевська.

У школі брала участь у багатьох конкурсах, співала і завжди отримувала глядацькі симпатії і оплески. Дитяча музична вокальна студія «Вище райдуги» дала Аліні перші музичні знання. Тут з кожним днем все більше розкривався незвичайний талант дівчинки, її дивовижний і сильний голос.

Аліна отримала дуже хорошу музичну освіту. Вона закінчила музичну школу № 4, музичний коледж і школу мистецтв № 2, якою керував Геннадій Юсім.

Любов до музики і прагнення бути кращою мотивували починаючу співачку вдосконалюватися і рости. Аліна Чувашова успішно пройшла всі випробування, вступного туру і стала студенткою Російської музичної академії імені Гнесіних.

Аліна Чувашова - зірка шоу «Голос»

Дівчина обрала факультет естрадно-джазового мистецтва. Вона професійно володіє грою на фортепіано, дуже любить складати музику. Пише пісні.

Природа обдарувала Чувашову виключно рідкісними вокальними даними. Тональність, в якій вона співає, не піддається повторення. Та й сама дівчина володіє тонкою індивідуальністю і артистичним чарівністю.

Початок кар’єри Аліни Чувашовой: перші пісні і великий успіх у шоу «Голос»

Подією, яка багато чого змінило в житті Аліни, стала участь у телевізійному проекті «Голос». Чудове виконання пісні «At last» відкрило дорогу у другий тур, де їй належало працювати в команді Палажки.

Разом з Аліною у проекті брали участь ще дві її землячки з Удмуртії Софія Юсім і Христина Данилова.

Голос 2. Аліна Чувашова і Давид Бугайов. Where the wild roses grow Мрія стати співачкою і зійти на вершину сольного мистецтва була у Аліни задовго до участі в шоу. А робота в «Голосі» ще більше надихнула її. Вона змогла перемогти 12 000 учасників, які проходили кастинг, і потрапила в двадцадтку кращих.

Так 18 жовтня 2013 року Аліна виявилася в команді Палажки, зібравши тисячі шанувальників свого таланту. Однак, 15 листопада Аліна Чувашова покинула шоу.

Аліна Чувашова сьогодні

Звичайно, було прикро і сумно, але такий поворот подій абсолютно не зупинив і не зломив молоду співачку. Вона чудово розуміє, що справа не в перемозі, а в тому, скільки досвіду і майстерності, витримки і загартування дає участь у подібних проектах.

Аліна готувалася до виступів дуже серйозно. В учасників голосу не було таких умов для репетицій, як у конкурсантів «Фабрики зірок. Вони не були мешканцями «Зіркового будинку». Кожен влаштовувався, як міг. Аліна жила в своєму гуртожитку, приїжджі знімали готельні номери або зупинялися у родичів. Зараз дівчина щаслива тим, що познайомилася на проекті з такими людьми, як Нодар Ревия, Дмитро Сорченков та інші.

Інтерв’ю. Нокаути. Нодар Ревия, Дмитро Сорченков, Аліна Чувашова Щоденні репетиції, на яких була присутня Пелагея, незмінно приходила з матір’ю, джазовою співачкою і театральним режисером, яка давала професійні поради та Аліні, і Пелагеї, тривали більше 6 годин.

Незвичайна співачка вийшла на сцену першого туру в незвичайному вбранні — спідниці в підлогу і піджак з широкими плечима з блискучої тканини. Її наряд був прийнятий публікою неоднозначно. Хтось вважав, що це невдалий вибір стилістів, однак Аліна каже, що їй було зручно і комфортно.

Вона бере не костюмом, а голосом. А він у неї приголомшливий і прекрасний. Шикарна пісня, обрана Пелагеєю для Аліни, була надзвичайно складною. Однак, конкурсантка исполнилаSinéad o’connor «Nothing compares to you» чудово. Зал щиро і довго аплодував Аліні Чувашовой.

Участь у «Голосі» принесло Аліні безцінний досвід. У неї склалися дружні стосунки з Пелагеєю, які тривають і після проекту. Вона співала в дуеті з Давидом Бугаєвим і разом з ним вразила публіку чуттєвим і глибоким виконанням пісні «Where the wild roses grow».

Член журі Діма Білан захоплювався голосом Аліни, а Олександр Градський відверто зізнався, що давно не було в даному проекті таких виступів. Співачка дивно легко виводила ноту за нотою, просто, легко, без надриву.

Плани на майбутнє

Життєрадісна і іскрометна Аліна Чувашова зійшла на сцену «Голосу», ламаючи стереотипи сценічного образу сучасної співачки, який часто асоціюється з модельної яскравою зовнішністю.

Вона ще раз довела, що найбільшою привілеїв на сцені користується талант. У Аліни Чувашовой громаддя планів. Участь у «Голосі» це не кінець, це початок великого шляху.

Аліна Чувашова сьогодні будує плани на майбутнє

Талановита артистка планує досягти своєї мрії — стати відомою сольною співачкою. А для цього потрібно багато працювати і вчитися. В її планах знайомство з відомими професійними музикантами та артистами, на яких можна рівнятися і у яких можна багато чому навчитися.

Аліна хоче знайти свою публіку, яку буде радувати самобутнім талантом. Готуються до запису пісні, виконані на проекті. В майбутньому співачка планує зняти кліпи на ці композиції. В Іжевськ молода співачка поки не збирається. У Москві у не дуже багато роботи.

Особисте життя Аліни Чувашовой

Сторінка особистому житті Аліни Чувашовой чиста і світла, як і сама дівчина. У неї ще все попереду. Володарка прекрасного голосу, людина світлої душі і щирого серця улюблена шанувальниками свого таланту.

Відносини з колегами з артистичного світу складаються також добре. Її люблять і поважають. За щирість, за працьовитість, за унікальність і за те, що вона справжня. Дівчина з сильним голосом і чистим відкритим серцем обов’язково знайде свою любов і щастя.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: